Вітаю. До 39 років мені вдавалося тримати вагу, після стало складніше, при тому що раціон харчування залишився без змін. Спочатку +1 кг, після 40 років вже +3 кг, і скинути ці 3 кг дуже важко. Мій зріст 156 та вага 53 кг, мені 40 років. Фізична робота, 3 дитини(садок та початкова школа), 5 разів на тиждень силові тренування 30-40 хв, субота та неділя біг 55 хв. Солодке та алкоголь виключила з раціону. Вживаю в день 1600-1800 ккал, якщо менше, то їсти дуже хочеться. Питання: йти до сімейного лікаря, гінеколога чи психолога(бо є тривога)? Чи інший варіант
ГонУрова дівка• 11 июня в 20:55
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ситуація дуже змінюється, коли яєчники припиняють виробляти естроген. Це стається приблизно через 2-3 роки після припинення місячних. Я сама думала, що це я така правильна - вмію тримати вагу. А потім хоп - і вага починає набиратись буквально з повітря, особливо в р-ні живота. І щоб цього не відбувалось, потрібно або голодувати, або довести свою фізичну активність до рівня різнорабочого будівельної бригади.
Я все це розумію і готуюсь завчасно разом з гінекологом та ендокрінолоном!
У мене перед очима сестра яка впоралась без проблем з вагою.
Ловлю капці• 11 июня в 21:00
Ответ дляКартаБезКомиссий
Її не всім можна. Є протипокази.
Якщо вже є такі проти покази , як ризик серцево судинних і онко, то 3 зайвих кг це найменша печаль при такому розкладі
Панна Кота• 11 июня в 21:01
Ответ дляЛовлю капці
Гормони замісну терапію давно придумали.
Сходіть до вашого гінеколога і користуйтеся
ГТЗ
Для згт повинні бути показання, а не просто ’хочу’ чи ’зайві пару кг’
КартаБезКомиссий• 11 июня в 21:01
Ответ дляЛовлю капці
Це зрозуміло. Але ж всі жінки хочуть бути красивими. Навіть з онко.
Ловлю капці• 11 июня в 21:01
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це правда((
Погоджуюсь((