Вітаю. До 39 років мені вдавалося тримати вагу, після стало складніше, при тому що раціон харчування залишився без змін. Спочатку +1 кг, після 40 років вже +3 кг, і скинути ці 3 кг дуже важко. Мій зріст 156 та вага 53 кг, мені 40 років. Фізична робота, 3 дитини(садок та початкова школа), 5 разів на тиждень силові тренування 30-40 хв, субота та неділя біг 55 хв. Солодке та алкоголь виключила з раціону. Вживаю в день 1600-1800 ккал, якщо менше, то їсти дуже хочеться. Питання: йти до сімейного лікаря, гінеколога чи психолога(бо є тривога)? Чи інший варіант
Ответ дляКукарачка
Влюбится мне помогает
-7 за два месяца
Цікавий варіант
КартаБезКомиссий• 11 июня в 18:44
Можливо, починається пременопауза. Зараз про неї багато пишуть, почитайте. Набір ваги очікуваний. Єдине - щось зарано у вас.
Ответ дляКартаБезКомиссий
Про це читала, теж так думаю, що схоже на пременопаузу. Може через вагітності мій організм раніше почав реагувати на вікові зміни.
Ответ дляШвендяю містами
Я в 48 набрала 4 кг и уже 3 года скинуть не могу ((
Так і не хочу це залишити, зараз +3 кг, а потім ще. Якби знати,що більше не наберу кг, то і заспокоїлась. Але хто дасть гарантії
Ловлю капці• 11 июня в 19:01
Вживаєте більше ніж витрачаєте.
1 або ви не в дефіциті
2 або на вас не діють закони фізики
3. Або ви не достатньо тривало в дефіциті, щоб побачити результат
Тиждень помордувалися на 1600-1800 і повернулися до попереднього харчування
1 або ви не в дефіциті
2 або на вас не діють закони фізики
Швендяю містами• 11 июня в 19:01
Ответ для12 друзей Коршуна
Я еще попытаюсь, через 3 недели на пляж ехать
Ответ дляЛовлю капці
Вживаєте більше ніж витрачаєте.
1 або ви не в дефіциті
2 або на вас не діють закони фізики
1 або ви не в дефіциті
2 або на вас не діють закони фізики
Два місяці я вживаю 1600-1800 ккал, вага стрибає 52,2-53 кг. Але щоб їсти 1600 ккал вдень і постійно це вкрай важко, і реально голодна.
Ловлю капці• 11 июня в 19:04
Ответ для12 друзей Коршуна
Давайте математичним шляхом.
1 кг жиру це 7700 ккал
На 1600-1800 у вас в кращому випадку дефіцит 200-300 ккал
Якщо стабільно притримуватися ,то за місяць ви можете скинути 1 кг, це якщо саме притримуватися.
А якщо ви 6 днів на тиждень в дефіцити 200-300 ккал, а в неділю поїли на 3000- 4000, то все до ви там на економили за тиждень невілювалося і починай з початку
1 кг жиру це 7700 ккал
Ловлю капці• 11 июня в 19:05
Ответ для12 друзей Коршуна
Що ви їсте, що ви голодна.
Щось таке їсте, що викликає сплеск інсуліну.
Як з білком справи і з складними вуглеводами?
Який бжу по такій калорійності.
Можна 1600 ккал на піці наїсти і бути дико голодною.
А можна крупи, мʼясо, овочі (тільки не огірки-помідори)
Який бжу по такій калорійності.
Ловлю капці• 11 июня в 19:08
Ответ для12 друзей Коршуна
Ну і напої теж рахуємо.
Бо якщо ви полюбляєте лате, капучино, айслате, то це перекус
Пригощаю кашею• 11 июня в 19:22
Ответ дляКартаБезКомиссий
Моя сестра в 43 вже 4 роки не мала місячних. Це все індивідуально.
ГонУрова дівка• 11 июня в 19:23
Я схудла на інтервальному харчуванні і вага тримається вже 5рік. Мені 46років, вага 51кг( зріст 158см).
Пригощаю кашею• 11 июня в 19:24
Ответ для12 друзей Коршуна
В мене 3 вагітності і 3 пологів, більш ніж 20 років тому видалили повністю один яєчник і частково інший. В цьому році мені 47. Місячні є. Так, вже нерегулярно, але є.
КартаБезКомиссий• 11 июня в 19:26
Ответ дляГонУрова дівка
У вас менопауза?
Ответ дляЛовлю капці
Давайте математичним шляхом.
1 кг жиру це 7700 ккал
Напевно, Ви праві, десь я переїдаю. Просто ще в 39 років було легко скинути а зараз у 40 вкрай важко
Ответ дляЛовлю капці
Ну і напої теж рахуємо.
Кава без цукру та молока і вершків
Ловлю капці• 11 июня в 19:40
Ответ для12 друзей Коршуна
Шо їсте ? Розповідайте))
Ответ дляЛовлю капці
Шо їсте ? Розповідайте))
Солодке та алкоголь вже не вживаю. Кава чорна без цукру та молока. Макарони вироби, гречка,рис, м´ясо в основному птиця, рідкі страви не вживаю, риби та морепродуктів майже нема, стала більше вживати сир(творог) 40%жирності та відварені курячі яйця, сир твердий (45-50% жирності), свіжі огірки та помідори, банани, яблука, полуниця, буває горіхи та родзинки. Їсти менше 1600 ккал мені вкрай важко. У мене висока рухливість протягом дня та тривожність, коли голодна то стаю емоційно нестабільною, тому і питала Може звернутися до психолога.
Ловлю капці• 11 июня в 20:13
Ответ для12 друзей Коршуна
Після гречки і рису я жрать хочу як ненормальна.
Мені підходить : гречка, овес (сталерізаний),
Не можна під телефон їсти(!!!)
Намагайтеся обрати ту їжу яку треба жувати, і цільний кусок, а не котлети чи щось перероблене.
Родзинки теж сплеск можуть викликати інсуліну. .
Не можна під телефон їсти(!!!)
Ловлю капці• 11 июня в 20:14
Ответ для12 друзей Коршуна
З алкоголем правильно.
На період схуднення не треба.
Менше їсти і не треба
На період схуднення не треба.
Менше їсти і не треба
КартаБезКомиссий• 11 июня в 20:15
Ответ дляГонУрова дівка
Ні.
Ну так це ж дуже впливає:) Як буде у вас менопауза, тоді поділитеся своїм рецептом схудення і тримання ваги. Всі оці закиди, що я тут часто читаю: ’просто треба створити дефіцит калорій і займатись спортом’ - завжди від жінок, які в менопаузу ще не увійшли. Мало хто собі уявляє, наскільки важко впоратись із власним тілом, коли ти в менопаузі.
Ловлю капці• 11 июня в 20:32
Може бути інсулінорезистентність або залізодефіцит. При такому хочеться трощити все що не приколочено
Ловлю капці• 11 июня в 20:36
Ответ дляКартаБезКомиссий
Гормони замісну терапію давно придумали.
Сходіть до вашого гінеколога і користуйтеся
ГТЗ
Ответ дляКартаБезКомиссий
Згодна з вами
ГонУрова дівка• 11 июня в 20:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну я в предменопаузі! Слідкую за феритином та ін.вітамінами.
Завжди було проблематично схуднути саме на невелику зайву вагу. Обрала цей спосіб давно - порадив науковець зі швейцарського університету . Здоров´я покращилось, мігрені пішли , про гастрит та холецистит хронічний забула. Але в моєму житті поиутнє здорове харчування та мінімальний спорт.
Я все життя чую від жінок що в мене щось не так складно як у них, але насправді просто не можуть докладати потрібних зусиль.
КартаБезКомиссий• 11 июня в 20:43
Ответ дляЛовлю капці
ГТЗ
Її не всім можна. Є протипокази.
КартаБезКомиссий• 11 июня в 20:48
Ответ дляГонУрова дівка
Ситуація дуже змінюється, коли яєчники припиняють виробляти естроген. Це стається приблизно через 2-3 роки після припинення місячних. Я сама думала, що це я така правильна - вмію тримати вагу. А потім хоп - і вага починає набиратись буквально з повітря, особливо в р-ні живота. І щоб цього не відбувалось, потрібно або голодувати, або довести свою фізичну активність до рівня різнорабочого будівельної бригади.