Чебураха з перцем• 05 июня в 23:37

Чи можна займаючись вдома вправами, підтягнути і покращити фігуру? Хтось зміг?

За час війни, від стресу набрала 6 кг. Була 62, ріст 174. Зараз 68-69 кг, 38 років. До війни ходила у зал двічі на тиждень, зараз нема ні часу (далеко добиратись), ні сил, ні грошей лишніх.
Харчування загалом здорове (у тарілку стараюсь покласти половину білку (курятина, сир, яйця, печінка), трошки каші або сочевиці і салати свіжі ( я їх дуже люблю, з оливковою олією), супчики, овочі печені, але люблю смачну випічку інколи, хачапурі, булочки, кекс. Фастфуду, чіпсів, цукерок нема. Солодке- найчастіше чорний шоколад до кави без цукру. Але біда, що ті 6 кг дуже важко зрушити з місця. Пробувала йогу робити, але бачу вона мені не допоможе.
Тому як вважаєте, чи можна вдома 2-3 рази на тиждень займатись по відео з ютубу (30хв) (Аніта Луценко, TGYM...) і покращити тіло та скинути лишні кг? Чи єдине дієве це зал?
Можливо комусь вдалось таке? Так хочеться до кінця літа ще покращити фігуру.
Потринділиця• 05 июня в 23:38
Можна. На ковідному карантині я займалася вдома і була в чудовій формі

Санта Барбара• 05 июня в 23:38
Можете займатися, лишнім не буде, але на вагу це ніяк не вплине, її роблять на кухні
Да будет так• 05 июня в 23:41
Заісно!
Відкриваєте Джиліан майклс, Сінді Кроуфорд на ютубчику погнали
ПП-шница• 05 июня в 23:42
Головне перестати жерти випічку і признати що ви нею зловживаєте
автор Чебураха з перцем • 05 июня в 23:44
Ответ дляПотринділиця
Супер! Можливо поділитесь по якій програмі чи каналу займались?
Ответ дляСанта Барбара
Тобто дефіцит калорій? Рахувати потрібно буде?
автор Чебураха з перцем • 05 июня в 23:45
Ответ дляПП-шница
Та не дуже насправді, одну дві на тиждегь. А от салатами об´їдаюсь))
І сидяча робота, думаю теж впливає.
Санта Барбара• 05 июня в 23:46
Ответ дляЧебураха з перцем
Звісно потрібно)
Ще можна через тарілку, але як на мене краще рахувати перший час, шоб надивленість була
А взагалі я топлю за силові, вам 38 років, ви втрачаєте вже мʼязи, ніяк інші активності вам її не компенсують , на жаль
автор Чебураха з перцем • 05 июня в 23:47
Ответ дляСанта Барбара
Звісно потрібно)
Дякую за відповідь.

Дуняша• 05 июня в 23:47
Странный вопрос. Можно, конечно. Купите резинки, гантели, утяжелители или другой нужный инвентарь. И занимайтесь.
Файна_зупка• 05 июня в 23:48
Сосредоточьтесь на наращивании обьема мышц. То есть, на силовых упражнениях с собственным весом. Фишка в том, что мышцы жрут почти в два раза больше калорий для своего метаболизма, чем жировые ткани.
Люблю джаз• 05 июня в 23:49
Так а яка різниця: спорт в залі чи дома? Звісно, якщо вдома це не просто зарядка руками помахать 5хв. Звичайно, якщо ви вдома зробите комплекс вправ, то яка різниця, що він вдома і без тренера
автор Чебураха з перцем • 05 июня в 23:50
Ответ дляЛюблю джаз
Просто вдома нема тренажерів) я про це ще.
Люблю джаз• 05 июня в 23:57
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну і шо. Купа ж вправ без тренажерів є. Багато різних комплексів дійсно. Гантелі, резинки недорого. Або й пляшки з водою. Або й без них підібрати комплекс.
Ищу-брожу• 06 июня в 00:00
Ответ дляЧебураха з перцем
Вес уходит не от тренажёров, а от дефицита
Оч@ров@Шк@• 06 июня в 00:00
я с анитой была на фитнес кэмпе задолго до войны)
единственное что я там получила - понимание как правильно питаться.
на том и держусь до сих пор- питаюсь норм - спорта нет (упс) вес 57 фигура норм; хотя безусловно физ нагрузка помогает в определенной степени
автор Чебураха з перцем • 06 июня в 00:03
Ответ дляОч@ров@Шк@
Класно! А як саме Ви змінили харчування?
Оч@ров@Шк@• 06 июня в 00:07
Ответ дляЧебураха з перцем
ну я в целом на тот период не имела понятия про белки/жиры/углеводы - и как сочетать это все правильно чтоб и белка добирать и не голодным ходить (сложные углеводы) и клетчатку не забывать. Сейчас этой информации очень много и доступно везде . я думаю по питанию вы и так сама многое знаете. если нет - спросите - девушки или я подскажут тут - я встречала много тем где девушки тут грамотно все подсказывали
Крем для арбуза• 06 июня в 05:16
Я дозанималась так, что имею пупочную грыжу

Да будет так• 06 июня в 06:28
Ответ дляЧебураха з перцем
А як ви зробите дефіцит без підрахунку))
Ще й білка достатньо їсти, щоб не мʼязами схуднути
Хи хи, ну ну• 06 июня в 06:31
Займайтесь з власною вагою . Є багато ефективних вправ . Але вправи-то про рельєф та мʼязи, а зайві відкладення жиру- то про добовий калораж . Перше без другого не має сенсу