В танке• Изменено 11 июня в 21:42
Мезотерапія і алкоголь
Сьогодні робила мезо, потім пішли повечеряти з чоловіком і я забувши за мезо випила 0.5 пива. Косметолог в принципі не казала, що не можна категорично, проте всі скрізь пишуть що в жодному випадку, бо процедура буде не дієвою, і набряки будуть.
Ви пили після ін´єкційних процедур? Все норм було?
Княгиня пітьми• 11 июня в 21:50
Все буде добре, якщо ви після мезо нормально виглядали (рідко але буває що папули довго не сходять), то пиво нічим не зашкодить.
В танке
• 11 июня в 22:10
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую. Та норм, була гіперемія, але вона за півгодини зникла. Папул не було, бо в складі гіалуронки немає.