Їжак в панчохах• 12 июня в 10:43
Що робити з батьками, яким треба догляд?
на пенсії (допомога по господарству, супроводити в лікарню й поводити по кабінетах, принести продукти й тд.)?
Якщо я в іншій країні, приїхати не можу і їх забрати теж не можу. Хтось зтикався з такою проблемою і скільки зараз коштує найняти людину в селі, щоб не просто робила роботу вдома( не щодня, 1-2 рази в тиждень) а й вирішувала якісь питання типу оплатити комуналку й тд. Це теж не щодня треба, десь пару разів на тиждень чи на місяць.
Там-тарарам• 12 июня в 12:39
Ответ дляГорня капучіно
За 150 км? Она у селе в области.
Где она в селе,что из Харькова не доехать прямо?Область: с севера на юг — 210 км, с востока на запад — 220 км.
Ксерокопия ночи• 12 июня в 12:37
Ответ дляЇжак в панчохах
Не знаю, я там давно не була і не в курсі ні зарплат ні людей які там зараз живуть. Робота вдома - прибрати в хаті, прибрати подвірʼя, підмести, може траву десь зібрати, там територія не велика, огород обробляти на треба, є пральна машина нова, прати не треба...з тварин лише кури й індики, може там за ними прибрати іноді. І все. Ну і допомогати якщо треба десь поїхати - на пошту, в лікарню, на аналізи й тд.
А для чого їм кури і індики, якщо не встані навіть в хаті прибрати?
По темі, до бабусі їх олив соціальний працівник, але це батько мій був вже пенсіонер, і жив далеко , дізнавайтесь в сільраді
Поліпривіт всім• 12 июня в 12:40
Ответ дляЇжак в панчохах
Для чого немічним людям кури- індики?
Горня капучіно• 12 июня в 12:41
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так який у вас вибір? або своє життя перелаштувати так, щоб для неї було місце в цьому житті. Або забити, вона помре в муках, а ви все життя будете себе за це картати, що не допомогли близькій людині. Це якщо совість є. А якщо нема....ну що ж, кожен за своє перед богом буде відповідати
Давайте называть вещи своими именами. Жизнь надо похерить, а не переделать. Я с ребенком подростком в село поеду ? Где нет ни школы , ничего. Мужу работу бросить и жить с ней на пенсию ? Забрать в обсреоиваниый город на последний этаж ? Вариантов нет просто. Верней если денег нет на дом престарелых - то и вариантов нет.
Поліпривіт всім• 12 июня в 12:41
Ответ дляДесь так, але...
В нашем регионе все при деле. Сидеть со стариками - не слышала...
Так там вони ще живність тримають
Горня капучіно• 12 июня в 12:42
Ответ дляТам-тарарам
Под Изюмом
Поліпривіт всім• 12 июня в 12:42
Ответ дляЛісАпетная
Ну да можно отморозиися.. Пусть умирают в собственном дерьме это всего лишь отец и мать. Вы детям такие ценности прививаете?
А ви залишили б сім´ю і приїхали років 5-10 доглядати батьків? Похерили дітей і сиділии б з під індиків какашки викидали роками?
Голодаю• 12 июня в 12:43
Ответ дляГорня капучіно
Снять квартиру всем вместе в другом районе и вам выйти на работу.
Голодаю• 12 июня в 12:43
Ответ дляГорня капучіно
За 150 км? Она у селе в области.
Как она готовит итд ,если слепая?(
Там-тарарам• 12 июня в 12:45
Ответ дляГорня капучіно
Под Изюмом
Это до Полтавы 140 км,до Изюма в 2 раза меньше.
Горня капучіно• 12 июня в 12:46
Ответ дляГолодаю
Я работаю за границей, здесь учится дочь. Мне денег не хватает, еще и муж присыпает на квартиру. С херасе мне портить жизнь ребенку, а мужу бросать работу хорошую? Она у него завязана на клиентах, которых он нарабатывал годами, другую он такую не найдет. Ну выйдем мы оба на 20 тыс дальше что?
Закусенец• 12 июня в 12:46
Ответ дляГолодаю
Я только здесь читаю,как надо родителей херить и жить для себя. Все знакомые,друзья заботятся о родителях
Тут повне дно, як кацапи
миссДавеча• 12 июня в 12:47
Моїй бабусі з таким допомагала соцпрацівниця. Оформлювали, здається, через територіальний центр обслуговування громадян похилого віку, самотніх та непрацезданих громадян при відділу соцзахисту
Голодаю• 12 июня в 12:47
Ответ дляГорня капучіно
Почему мужу бросать работу? В другом районе снять квартиру.
Вы свою маму так же бы похерили?
Голодаю• 12 июня в 12:48
Ответ дляГорня капучіно
Вы молодец,сделали так, как удобно вам.
Горня капучіно• 12 июня в 12:49
Ответ дляГолодаю
Как она готовит итд ,если слепая?(
Она почти слепая, а не полностью Даже по телефону смс пишет. Очки, лупа. Продукты носит соц работник. Пока она справляется, но это пока. На все разговоры докторов: не нагружать глаз , не стоять на паром, в огороде хер положила. Очень любит поесть и готовить себе столько, сколько я на семью не готовила.
Мядуза аля моргонер• 12 июня в 12:49
Ответ дляГорня капучіно
отже, вихід є: знайдіть гороші на пансіонат, та й усе.
Голодаю• 12 июня в 12:50
Ответ дляГорня капучіно
Имя сына и невестку продукты носит соцработник...
Їжак в панчохах
• 12 июня в 12:52
Ответ дляЗавЛабСнаб
Яка оренда у чужому місті?
Літнім людям найкраще буде вдома.
Тим більше, що вони не немічні. Ще й птицю тримають.
І не у глухому селі живуть, раз є Нова пошта і таксі, це, скоріше за все, райцентр. І населення там 3-5 тис. є. І магазини.
Я взагалі не впевнена, що вони потребують допомоги, може, просто як літні люди, люблять скаржитися на життя, а автор вже за голову взялася.
Не хочеться думати, що троль, бо в Україні області маленькі, щоб було 200 км до найближчого міста, взагалі таких немає.
А по темі, якщо батьки справді просять допомоги, то залишити лише курей з десяток, і цілком реально домовитися з якоюсь сусідкою, щоб за 500 грн. на день прибирала, купувала у магазині необхідне, і так пару разів на тиждень.
Літнім людям найкраще буде вдома.
Літніх людей того покоління з села можна вивезти хіба силою
Повзати будуть, але хату свою не залишать, ви ж знаєте
Горня капучіно• 12 июня в 12:52
Ответ дляГолодаю
Вы свою маму так же бы похерили?
Ну ребенка бы не потащила в Украину даже ради мамы, извините уж . Вот мама не едет к нам в гости, боится обстрелов поездов, т е я с реьеноком должна ехать ?
Їжак в панчохах
• 12 июня в 12:53
Ответ дляНаша взяла
Ну ваши ж тоже брошены
и ваши и наши и все вокруг
Горня капучіно• 12 июня в 12:54
Ответ дляМядуза аля моргонер
Хорошо , пойду под кустом поищу, может найду.
Їжак в панчохах
• 12 июня в 12:54
Ответ дляГорня капучіно
Какие все умные. Моя свекровь 100кг, почти слепая, еще и засранка. Мы с ребенком живем в однокомнатной за границей, муж в Харькове на 16 этаже на северной. И куда ее забирать если что ? Она в селе. Если муж поедет туда лишится работы, за какой хрен ее содержать тогда ?
Та то...самі розумніші, прийшли повчити інших) А ОТ Я!!!
Маладєц, сідай, 5.
Наша взяла• 12 июня в 12:54
Ответ дляЇжак в панчохах
и ваши и наши и все вокруг
Вам бы так хотелось, но пока только ваши брошены в глухом селе. Когда они последний раз вас видели? И увидят ли ещё при жизни?
Горня капучіно• 12 июня в 12:55
Ответ дляПоліпривіт всім
Чужими руками легко жар загребать, вы ж знаете
Їжак в панчохах
• 12 июня в 12:58
Ответ дляФизрукая
Чого тут народ такий агресивний?
чому треба покласти своє життя в жертву, поїхати в село, забити на своїх дітей і доглядати батьків? ще й без грошей в тому селі
нааавіть, якщо ви себе ведете саме так, це взагалі не означає, що саме так треба всім себе в жертву приносити
Знаєте чого? Бо вони так живуть, думаю багато хто погодився на життя з пенсіонерами разом, їх це злить, а виходу вже немає...То і виправдовують себе, що вони такі правильні й люблячі діти, а хто так не робить - той поганий.
Я не хочу кинути роботу, чоловіка, дітей та сидіти в селі біля батьків, обʼєктивно - це нічого не дасть, ні мені ні їм. Догляд оплатити - без проблем, я ж не відмовляюсь допомагати.
Їжак в панчохах
• 12 июня в 12:59
Ответ дляБлакитне небо
життя дуже непередбачуване
То чого ж ви збираєтесь їм допомагати, раз вони ’брошені’ ?
батьки взагалі в курсі, що ви шукаєте їм чужу людину в хату?
Передбачуване, якщо не бути інфантилом та трохи думати наперед.
Їжак в панчохах
• 12 июня в 13:02
Ответ дляГорня капучіно
Ну переселенцы это ж понятно, и жопы мыть согласны за три копейки , детей в обноски одевать, жить в ебенях в халупе,
Тих переселенців вже до бомжів прирівнюють)) То халупи замість хат їм пропонували в 22му, тепер йдіть жопи мийте
Повірте, там люди фермерством займались, бізнесом, там багато досить не бідних людей - схід, південь...ЧОГО вони повинні йти на любу підряд роботу - не ясно))
Голодаю• 12 июня в 13:03
Ответ дляЇжак в панчохах
Мужа вывезла,а родителей не смогла?)
Їжак в панчохах
• 12 июня в 13:04
Ответ дляЛісАпетная
Так и вы в деццтве не были подарком. Сейчас пошла мода винить во всём своих родителей. Почему другие народности наоборот проявляют благодарность родителям Какие бы они ни были. А у нас не так родили не так растили не так воспитывали. Как могли так и воспитывали. У меея никогда не было близких отношений с мамой. Но обеспечить человеку старость это мой дочерний долг. Но у меня ещё есть сестра. Так вот она заботится только о своей жопе и ей всегда было на родителей плевать. А то что учили её до 27 лет - каждый на двух работах пахал чтоб дочка театральный институт закончила то она старается забыть
Вам по секрету - дочірнього долгу нема.
Ви винні лише своїм дітям, і ваша сестра просто це розуміє і все.
Так влаштована еволюція, якщо віддавати борги і дітям і батькам - матимете стомлений вигляд та емоційне виснаження)