Їжак в панчохах• 12 июня в 10:43

Що робити з батьками, яким треба догляд?

на пенсії (допомога по господарству, супроводити в лікарню й поводити по кабінетах, принести продукти й тд.)?
Якщо я в іншій країні, приїхати не можу і їх забрати теж не можу. Хтось зтикався з такою проблемою і скільки зараз коштує найняти людину в селі, щоб не просто робила роботу вдома( не щодня, 1-2 рази в тиждень) а й вирішувала якісь питання типу оплатити комуналку й тд. Це теж не щодня треба, десь пару разів на тиждень чи на місяць.
Поліпривіт всім• 12 июня в 14:07
Ответ дляЛісАпетная
Ну да можно отморозиися.. Пусть умирают в собственном дерьме это всего лишь отец и мать. Вы детям такие ценности прививаете?
А ваша вмре наодинці, чому ви не поруч?

Голодаю• 12 июня в 14:13
Ответ дляПоліпривіт всім
Покинули сім´ї і доглядають батьків?
Нет,не кинули. Придумали варианты,сняли жилье рядом итд
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 14:18
Ответ дляПоліпривіт всім
Бо вони жодного дня не допомагали батькам, батьки їм і досі труси перуть і торби з їжою передають, вони поняття не мають що таке люди з деменцією чи лежачі
Доречі це теж, якщо батьки досі віддають пів пенсії дорослим, 40-ка річним лобам та через день глядять внуків - то таким людям і зручно забрати батьків до себе...
Горня капучіно• 12 июня в 14:20
Ответ дляТам-тарарам
Это до Полтавы 140 км,до Изюма в 2 раза меньше.
С Харькова до Изюма 125 км
Горня капучіно• 12 июня в 14:22
Ответ дляГолодаю
Имя сына и невестку продукты носит соцработник...
Мы все живем в разных населенных пунктах .
Там-тарарам• 12 июня в 14:24
Ответ дляГорня капучіно
С Харькова до Изюма 125 км
Меньше,1,15 автобусом,машиной ещё меньше.Я так понимаю,что нет брони у мужа и желания тоже нет.Не могу и не хочу это разные вещи.
Джинци на Флісі• 12 июня в 14:29
Ответ дляЇжак в панчохах
Не знаю, я там давно не була і не в курсі ні зарплат ні людей які там зараз живуть. Робота вдома - прибрати в хаті, прибрати подвірʼя, підмести, може траву десь зібрати, там територія не велика, огород обробляти на треба, є пральна машина нова, прати не треба...з тварин лише кури й індики, може там за ними прибрати іноді. І все. Ну і допомогати якщо треба десь поїхати - на пошту, в лікарню, на аналізи й тд.
Предложите 1000 в день за 8 часов и смотрите по откликам, будут ли желающие
Джинци на Флісі• 12 июня в 14:30
Ответ дляЇжак в панчохах
Та я не шукаю за 400, це мало, я б платила і 2000-3000 тисячі за візит чи більше, я не в курсі цін
Еще смотря какое село. Главное, чтоб там были люди, которые смогут выполнять эту работу
Домашня Зюзя• 12 июня в 14:31
Ответ дляЇжак в панчохах
Це село, трансферів, клінінгів, доставок, трансферів і благ цивілізації там немає)) До міста - 200 км. Лише Нова пошта і місцеві таксисти. Звісно, в місті було б простіше.
Цікаво, яким чином до вас прийшла думка організовувати батькам клінінг в селі, і не прийшла думка, що сплачувати за них комуналку онлайн ви могли би вже років 8 мінімум…

Джинци на Флісі• 12 июня в 14:33
Ответ дляЇжак в панчохах
Знаєте чого? Бо вони так живуть, думаю багато хто погодився на життя з пенсіонерами разом, їх це злить, а виходу вже немає...То і виправдовують себе, що вони такі правильні й люблячі діти, а хто так не робить - той поганий.
Я не хочу кинути роботу, чоловіка, дітей та сидіти в селі біля батьків, обʼєктивно - це нічого не дасть, ні мені ні їм. Догляд оплатити - без проблем, я ж не відмовляюсь допомагати.
Вы странная. А вы не рассматриваете, что кого-то их родители не напрягают, а жить с ними спокойно и хорошо? Вы пишете, что люди агрессивные комменты вам пишут, а сама не такая? Не у всех такие плохие родители, что жизнь с ними - мучение
Пацелуйнитуда• 12 июня в 14:37
Автор, найдите впо- жилье бесплатно+ доплата за уход. Может кто то и найдется из окупированных территорий
Инста_Богиня• 12 июня в 14:41
Ответ дляЇжак в панчохах
Дякую, не знала за таке, але там село мале і райцентр малий, мабуть немає, не чула ніколи щоб було.
Взагалі це державна служба і вона є скрізь, можливо не в кожному селі є управління, але працівники повинні бути (можливо один на декілька сіл, якщо там мало людей). Це як пошта, головна може бути в райцентрі, але в село все одно приїздить пересувна.
Горня капучіно• 12 июня в 14:43
Ответ дляТам-тарарам
Каким автобусом? Там автобусы еще до войны не ходили. Дороги слава богу кусок месяц назад сделали. До этого непосредственно чтобы в село доехать муж служебный джип брал, легковой не доедешь. Ездил раз - два раза в месяц. Сейчас в кардиологии лежит, не ездит. Ему тоже не 40 лет. Бронь есть, а если бы небыло и его забрали ей легче будет? Кстати, опекунство тоже не может оформить, так как по разному отчество записано у нее в паспорте и у него в свидетельстве о рождении и формально она не его мать, так в соц органах сказали. Сказали подымать архив, а он за 500 км.
Поліпривіт всім• 12 июня в 14:44
Ответ дляЇжак в панчохах
Такі люди і дня не напружувались для батьків, а більше всіх кричать, що вони б сім´єю жертвували але гляділи роками
сама себе прекрасная• 12 июня в 14:47
Ответ дляЇжак в панчохах
Читаю и прозреваю.
Вот эти работы по дому и за курями вообще супер перспектива для соцработника.
Договоривайтесь с соедями за плату.
Продукты покупать онлайн с доставкой.
Такси -организовать или дорговриться с человеком на авто на постоянной основе.
Патронажная служба -отдельно
Оплачивачивайте все картой.
Там-тарарам• 12 июня в 14:47
Ответ дляГорня капучіно
Ну,так и напишите,что он болеет,поэтому не ездит.А то фигня какая-то получается-час езды,а наведаться 2 раза в месяц не кому.Не пойму почему не ездят,я видела автобусы на Изюм
Поліпривіт всім• 12 июня в 14:46
Ответ дляГолодаю
Ага, з приїхали і зняли житло за якісь кошти, невідомо де зароблені, щоб доглядати всіх батьків, чоловік своїх, а дружина своїх? Лишили роботи, житло і на зйомах живуть, мабуть на пенсію батьків, щоб утримувати їх?
Едимнаморе• 12 июня в 14:48
Ответ дляЇжак в панчохах
капец, зачем людям которым самим нужна помощь иметь курей и индюков?
Едимнаморе• 12 июня в 14:50
Ответ длянеДоПриличий
Везде разные цены.
Моя упала, сначала руку сломала, потом ноги стали отказывать. Доставку продуктов и воды я организовала, медикаментов тоже. Сиделка первое время тоже была, потом мама с ходунками ходила по квартире и отказалась от сиделки. Прожила так 1.5 года, умерла в прошлом году, похоронами занимались родственники, я деньги переводила
даже на похороны не приехали?

Поліпривіт всім• 12 июня в 14:51
Ответ дляГолодаю
Я своим родным помогаю и не кинула их,у меня все отлично. Они хорошо и вкусно едят, все лекарства есть и забота
Ай молодець
Голодаю• 12 июня в 14:52
Ответ дляПоліпривіт всім
На житло за кордоном автор знайшла кошти, чоловіка вивезти теж,то й для батьків знайде, в будинок здасть їх і буде жити своє краще життя. Приїде у спадщину тільки вступити
Поліпривіт всім• 12 июня в 14:52
Ответ дляГолодаю
Нет у вас никаких понятий.
Зачем так слова кривляете?
А мали здати?
Голодаю• 12 июня в 14:52
Ответ дляПоліпривіт всім
А мали здати?
Вас? Да
неДоПриличий• 12 июня в 14:52
Ответ дляЕдимнаморе
даже на похороны не приехали?
Нет, это невозможно
Голодаю• 12 июня в 14:53
Ответ длянеДоПриличий
Нет, это невозможно
Почему? Мама в окупации была?(
Поліпривіт всім• 12 июня в 14:54
Ответ дляГолодаю
То все похерити, кинути і поїхати жити на зйомі на пенсію батьків? Ви похерили свою сім´ю чи ні?
неДоПриличий• 12 июня в 14:54
Ответ дляГолодаю
Почему? Мама в окупации была?(
Да, Донецк
Голодаю• 12 июня в 14:54
Ответ дляПоліпривіт всім
Нет,мы все вместе.
Поліпривіт всім• 12 июня в 14:55
Ответ дляГолодаю
А ви так живете? Не працюєте?
Svit_from_It• 12 июня в 14:55
Ответ дляЇжак в панчохах
Не хочуть та і немає там такого, це десь під Києвом мабуть є чи в містах
Если не хотят - ищут сами способы. Автор все просто. Тут нет хочу не хочу, буду не буду. Есть ваши деньги - значит вам и решать. 1000 грн в селе это бред, там зп месячная до 10 тыс. вот и поищите кого-то на 5000-6000 в месяц кто бы помогал частично