Бла бла бла• 12 июня в 14:00
Перше кохання у дітей
Як переживали ваші діти і як все закінчилось, особливо, у підлітковому віці коли і так життя бурхливе. Чи лізли ви зі своїми порадами, якщо щось було не так, або було нерозділене кохання і син чи донька переживали?
А я кумедна• 12 июня в 14:04
Ніхто ніколи не знав про кохання і мої діти також не розказують. Це сокровенне
Україна понад усе!• 12 июня в 14:05
довго відходив від розставання, впав в депресію, перестав навчатися
через місяць десь легше стало йому і він змінився, став більш уважним, лагідним, спокійним. З порадами не лізла, хоча хотіла
MacOS-ница• 12 июня в 14:05
Моя зараз в своїх перших довготривалих стосунках, порад ніяких не даю, вони і самі гарно справляються, а де не справляться - отримають життєвий досвід.
Мишка-шалунишка• 12 июня в 14:07
мой встречался с одноклассницей с 14 лет, в 21 год расстались, по обоюдному желанию. С советами никогда не лезла, даже когда в 18 они ушли жить отдельно.
Бла бла бла
• 12 июня в 14:15
От і моя теж вперше закохалась і навіть дуже, але вона в Україні, а він у Польщі і все кохання умовно в телефоні, зараз їй 16, а йому 18 і чи буде продовження цієї історії невідомо, але страждання неминучі і шкода за цим спостерігати.
MacOS-ница• 12 июня в 14:28
Ответ дляБла бла бла
Навряд чи буде, якщо ніхто з них не планує переїжджати. Але це може бути не така вже й довга історія, якщо вашій донці відвернеться хтось ще ’під боком’. А постраждати в підлітковому віці це нормальна штука, яка пройде так само швидко, як і почнеться
Чаклунка-ведунка• 12 июня в 14:29
Як кажуть, шкільне кохання як вітрянка, у всіх буває, у всіх проходить.
Заикальница• 12 июня в 15:49
Ответ дляБла бла бла
О, в мене така ж історія. Син в Польщі, дівчина 16р в Україні. Дуже хвилююсь..(( Але нічого зробити не можу.