Мафиозная• 12 июня в 18:37

Другий тиждень у ванній на підлозі валяється пуста банка з під гелю для душу

Я не викидаю ії принципово, до того вона тиждень простояла в середині душової на підлозі, до слова після того як дехто приймає душ всі банки стоять на підлозі в душі і я їх завжди ставлю на місце. Тут видно мив душову і поставив ту пусту банку на підлогу, стоіть вона просто перед унітазом, цікаво, те що за багато років подружнього життя я так і не розгадала секрет « пустих банок» і картонок від закінченого туалетного паперу. Їх чомусь дуже важко викинути. Ще пусту банку з під сметани чи з під філадельфіі часто можна зустріти в холодильнику.
Хтось можливо має пояснення?
parele• 12 июня в 18:39
Я не намагаюся це зрозуміти. Тому не бачу сенсу робити собі нерви. Викинула та й все.

Диверсификация• 12 июня в 18:39
То до свекрухи пояснення.
Карапулька• 12 июня в 18:39
Пф. Я так когда-то пылесос посреди коридора не стала убирать. Что вы думаете?)) не мешал))
Интересно было, как долго это может длится. Ответ - сколько угодно. Или пока пылесос в другом месте не понадобится.
автор Мафиозная • 12 июня в 18:40
Ответ дляДиверсификация
То до свекрухи пояснення.
До чого тут свекруха?
автор Мафиозная • 12 июня в 18:41
Ответ дляparele
От в даному випадку, мені просто дуже цікаво скільки вона там простоїть
Диверсификация• 12 июня в 18:41
Ответ дляМафиозная
До чого тут свекруха?
А хто вашого сожитєля вчив дбати про порядок?
Секретница• 12 июня в 18:42
Що за жир?
’мив’ душову кабіну? 🫪
Де такі чоловіки є?
автор Мафиозная • 12 июня в 18:42
Ответ дляДиверсификация
В мене немає сожитєля
parele• 12 июня в 18:43
Ответ дляМафиозная
До кінця життя, якщо ніхто об неї не вбʼється.

автор Мафиозная • 12 июня в 18:43
Ответ дляСекретница
Що за жир?
’мив’ душову кабіну? 🫪
Де такі чоловіки є?
Ахаха мій миє санвузли і кухню ідеально до блиску і завжди, ще підлоги миє
Диверсификация• 12 июня в 18:43
Ответ дляМафиозная
В мене немає сожитєля
Це добре чи не дуже?
автор Мафиозная • 12 июня в 18:43
Ответ дляparele
Ахахаха
Секретница• 12 июня в 18:44
Ответ дляМафиозная
Я ж кажу, що з вас вже жир капає)
parele• 12 июня в 18:44
Ответ дляМафиозная
Тож майте совість, ще й пляшку повинен викинути 😂
автор Мафиозная • 12 июня в 18:45
Ответ дляСекретница
Я ж кажу, що з вас вже жир капає)
)))) то Бог послав добру свекруху, він ще прасує і миє всім взуття і машини
Секретница• 12 июня в 18:45
Ответ дляМафиозная
Видаляйте тему, бо вас тут не зрозуміють
Незнакомлюся• 12 июня в 18:47
Я сама така
Можу в кінці тижня це зробити, коли прибираю
Для мене це не проблема
Незнакомлюся• 12 июня в 18:47
Ответ дляКарапулька
У вас так само як в мене рдуг :))
ДаЗдраПерма• 12 июня в 18:48
Ответ дляparele
Эээ, надо триллер досмотреть до конца. Интересна развязка)

автор Мафиозная • 12 июня в 18:48
Ответ дляparele
Ну я ж нічого не говорю, от до вас прийшла обсудити)))
От сидиш ти на унітазі, перед тобою лежить два тижні пуста банка, від твого ж гелю, невже автоматом не тянеться рука її викинути, ну або сметана. Ти вийняв ту банку, доів сметану, смітник коло холодильника, його навіть відкрити легше- чому пуста банка йде в холодильник?
Г@Л@В@ломка• 12 июня в 18:52
Ну боже мой, неужели проблема? Я раза неделю собираю пустые бутылочки и баночки в ванной и выкидываю. Не вижу проблемы, честно. Так же с холодильником. Раз в какой то период собираю всякое с остатками и выкидываю. У меня сын может пустой судок поставить в холодильник, типа «я не знал куда его деть»))))))
parele• 12 июня в 18:53
Ответ дляМафиозная
Мій чоловік чудово готує, прибирає, на дворі завжди порядок, але половина котлети на дні пʼятилітрової каструлі - це база.
В мене вже давно з цього приводу око не сіпається.
Фиктивная• 12 июня в 18:53
У нас тоже так, вы не одна
Бодіпозітівна• 12 июня в 18:54
Ответ дляСекретница
Що за жир?
’мив’ душову кабіну? 🫪
Де такі чоловіки є?
Если бы мой мыл душевую, то пусть бы даже 2 пустых банки оставлял
Бодіпозітівна• 12 июня в 18:55
Ответ дляМафиозная
Це вже смалець
Маю сечі• 12 июня в 18:56
Ответ дляparele
Краще так. Бо свого ледве відучила викидати все якщо на третину залишилося.
автор Мафиозная • 12 июня в 18:56
Ответ дляБодіпозітівна
Та ви розумієте що справа не в тому
Залатавая• 12 июня в 18:57
Ответ дляМафиозная
То й не вийобуйтесь))) банку вона не може викинуть.
Залатавая• 12 июня в 18:59
Ответ дляМафиозная
Та ви розумієте що справа не в тому
А в чому?
Миззери• 12 июня в 19:00
Ответ дляparele
Я тоже ) ну или перерабатываю это все 🤣