Мафиозная• 12 июня в 18:37
Другий тиждень у ванній на підлозі валяється пуста банка з під гелю для душу
Я не викидаю ії принципово, до того вона тиждень простояла в середині душової на підлозі, до слова після того як дехто приймає душ всі банки стоять на підлозі в душі і я їх завжди ставлю на місце. Тут видно мив душову і поставив ту пусту банку на підлогу, стоіть вона просто перед унітазом, цікаво, те що за багато років подружнього життя я так і не розгадала секрет « пустих банок» і картонок від закінченого туалетного паперу. Їх чомусь дуже важко викинути. Ще пусту банку з під сметани чи з під філадельфіі часто можна зустріти в холодильнику.
Хтось можливо має пояснення?
Мафиозная
• 12 июня в 20:29
Ответ дляСон і дрімота
Що завгодно. Цікава реакція
Можна спробувати, але я думаю він не помітить
Сон і дрімота• 12 июня в 20:30
Ответ дляМафиозная
Якби я поставила коньяк мій би точно помітив. Спитав, а що коньяк робить біля унітазу?
Мафиозная
• 12 июня в 20:30
Ответ дляСон і дрімота
А таке і він помітить, бокал вина і пояшку
Сон і дрімота• 12 июня в 20:31
Ответ дляМафиозная
Я думаю варто жартома звернути все ж таки його увагу.
Мафиозная
• 12 июня в 20:31
Ответ дляСон і дрімота
Да, прикольна ідея
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 июня в 20:32
Ответ дляМафиозная
Ну чому?
тому, что така ложка дегтю не може зіпсувати ту діжку меду,
вот клянусь - даже представить не могу - все блестит и только бутылочка пустая перед унитазом требует моего ресурса ...
Мафиозная
• 12 июня в 20:35
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ок, давайте уявимо так: це ваша банка, ви все помили і залишили їі там на підлозі, після цього ще декілька разів мили підлогу і сиділи на унітазі, вона далі там, яка б могла бути причина того що ви іі не забираєте звідти два тижні?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 июня в 20:40
Ответ дляМафиозная
тю, я ж кажу - я не бачу причин, взагалі. Але на тлі додаткових нюансів у мене не було б бажання то розслідувати)
Мафиозная
• 12 июня в 20:41
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну от,а мені цікаво
Мафиозная
• 12 июня в 20:45
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ех, доця...
Ну він так робить вже 10 років
в 31 мене це не цікавило
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 июня в 20:46
Ответ дляМафиозная
Ну він так робить вже 10 років
в 31 мене це не цікавило
спитайте у його мами))
Мафиозная
• 12 июня в 20:47
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
спитайте у його мами))
Не хочу турбувати лишній раз цю святу жінку
Куплю орехи• 12 июня в 21:11
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
не соглашусь - сыну 21, правила такого у нас не было, посуду моет только под давлением обстоятельст=крайне нерегулярно, а вот оставленная тара в холодильнике - святое
Так он тару оставляет. А речь о том, что оставляют чуть еды, типа половины котлеты