Українська зірочка• 2 часа назад

Хто міняв лічильник на день-ніч світло? задоволені?

і в які терміни заміна пройшла? звонили з ясно, пропонують замінити. Думаю, мабуть треба...бо обігрівачі взимку на 6тис в міс наганяли(((
МедоваПаляниця• 2 часа назад
А які можуть бути аргументи проти?

Мрію про космос• 2 часа назад
А чем вы можете быть не довольны, давайте мыслить от обратного.
долой_лама• 2 часа назад
Лохотрон ничего не изменилось
СонячнаДівка• 2 часа назад
Задоволена.
Поставила самостійно ’розумні розетки’ і бойлер та посудомийка вмикаються з 23-7.00, пральну машину ставлю на відкладений старт, щоб до 7 закінчила.
Попельшка• 2 часа назад
У нас он от застройщика. Хз как оно считает. Вроде выгодно, ту же технику, кондер ночью вкл. Но суммы все равно идут дурные
автор Українська зірочка • 2 часа назад
Ответ дляСонячнаДівка
Задоволена.
економія на місяць відчутна стала? я от заради бойлера та обігрівачів і думаю ставити.
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ длядолой_лама
Лохотрон ничего не изменилось
Скажіть? Я от помітила, що світла не було, а платіжки все одно приходили захмарні навіть з лічильником день/ніч

долой_лама• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну да
СонячнаДівка• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не рахувала саме економію, одночасно бойлер та лічильник встановили.
Обігрівачем не користувалась, але також вночі вдвічі дешевше ніж вдень.
автор Українська зірочка • 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
ви передавала показники самі? я сама передаю, все чітко по переданим показникам і приходить.
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Передавала, в тому то і заковика. До війни пам´ятаю нарахували раз у лютому 7000, то я ходила розбиратися. Сказали, спокойно, ми всьо знаємо, і потім березень і квітень платіжки були з мінусом (переплата). А зараз, по ходу, без перерахунків
Тихомандражная• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Так у Вас холодильник только при старте после простоя берет кВт полтора. В любое время суток, как включится.
Хочу в БАНю• 2 часа назад
Нам ставили безкоштовно на весь будинок.
Вже тут писала, якщо не економити, то виходить вигода - 1 місяць в році безкоштовний.

Минулий місяць перу вночі (не завжди, але завжди те, що на високих температурах), бойлер налаштований на розетці з 2 ночі до 7.00 - то економія вийшла 50%
СонячнаДівка• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ще у нас зарядна станція і інвертор+акум, все це заряджали вночі, майже завжди було світло 4-5 годин підряд.
ЗабежАЛОЧКА• 2 часа назад
Не міняла сама . Поміняли і батькам і мені безкоштовно в рамках програми по заміні . Є економія незначна
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляТихомандражная
Так, це не рахуючи, що в мене абсолютно все на електриці😄 але все одно дорого
Белая и пушистая• 2 часа назад
Мне выгодно. Посудомойка, стиралка, сушилка, мультя, гриль, духовка - все это ночью включаю. Сейчас и три фоссибота зарчлаьтся ночью, а днём техника работает от них. Днём у меня 80-90, ночью 160-180.
Тихомандражная• 2 часа назад
Нам еще до войны перепрограммировала компания, предоставляющая ээ, счетчик. Был однозонный. Сами, даже не уведомляли.
Экономия будет, если Вы приборы большой мощности включаете после 23.00. Если они у Вас работают днем, Вам все равно.
МояХатаЗкраю• 2 часа назад
Мне заменили бесплатно. Не скажу, что прям экономия, но и ничего плохого

Бачу_майбутнє• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
да, на 40% меньше счета
Вітаміни косметика• 2 часа назад
заплатла через два дні по НП отимала лічильник. Через тиждень встановили його.
Аристократка-тунеядка• 2 часа назад
В нас все максимальне використання енергії з 8.00 до 22.00 нам без потреби
В сестри пекарня, то їм вигідно вони можуть пекти вночі
Скромняшка• 2 часа назад
Враховуючи що вночі я заряджаю машину, приватний будинок, то дуже задоволена
Мой_ужин• 1 час назад
Ответ длядолой_лама
Лохотрон ничего не изменилось
А в чому лохотпон?
Міняють безкоштовно, нічний тариф нижчий в половину.
Мой_ужин• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
В мене коли світла не було, то і платіжки були по 30кВт.
автор Українська зірочка • 1 час назад
фсьо..замовила і я, вийшов 3690 із знижкою з ясноловом. На безкоштовну заміну наш будинок не стоїть, на жаль.
Сказали протягом максимум 2 тижнів зараз міняють, черг нема.