Чай не пью, только кофе• 16 июня в 16:27
Любимое простое блюдо
У меня это гречка с куриной печенью и луком в сливках. Проще и дешевле некуда.
А у вас?
Аноним_1858• 16 июня в 16:36
недавно открыла для себя печеночную запеканку - пока это просто и любимое блюдо моей семьи.
Не против• 16 июня в 16:39
Ответ дляКолишня муза
Літом мені смачно таке але не дешево)
Це не їжа, це смаколики.
Мания-Величия• 16 июня в 16:41
Дуже люблю деруни, вареники, смажену картоплю, молоду картоплю з маслом і зеленню...
По написаному, думаю, помітно, що сиджу на роботі голодна + намагаюсь скинути зайві кг і це все собі не дуже дозволяю
Моська-слон• 16 июня в 17:04
Я дуже люблю салати з майонезом, але дозволяю собі тільки на свята
Дама с заначкой• 16 июня в 17:07
Ответ дляМания-Величия
Аналогично)
Бодіпозітівна• 16 июня в 18:05
Смажена картопля на салі, салат базовий з огірка і помідора зі сметанкою.
Бодіпозітівна• 16 июня в 18:06
Ответ дляМания-Величия
О, і деруни. Страва богів.
Раздражевская• 16 июня в 18:07
Кусок ошейка маринованного с горчицей и медом запечь.
Или спаржу на сливочном масле с чесноком.
Диверсификация• 16 июня в 20:32
цікаво, хто що розуміє під словом ’прості’, шуба, окрошка і деруни для мене складні страви, які відносно довго і заморочливо готувати
молода картопля с маслом і укропом - оце просто смачне
картопля у мундирі з оселедцем
гречка з котлетами у мене йде разом
італійські макарони з песто - дорого, правда, але просто і смачно
картопля у мундирі з оселедцем
гречка з котлетами у мене йде разом