празники не помню• 20 июня в 14:18
Вы рады, что началась жаркая погода?
А що таке?• 20 июня в 14:56
Не рада.
Ненавиджу спеку, зів´ялу зелень, все сухе і в пилюці. Асфальт смердить, контейнери з сміттям смердять, на дворі дихати нема чим.
На сонці вже вище ніж +37, як на пательні.
Гидка погода.
Хочу +25 вдень, +17 вночі, і дощ раз в 2-3 дні, оце буде ідеальне літо.
Гидка погода.
Эт вернячОк• 20 июня в 15:56
Ответ дляА що таке?
Не рада.
Гидка погода.
А ще спітнілі тіла кругом, й не всі свіжепомиті, плями під пахвами, на спинах, мокрі обличчя брр
Коник-стрибунець• 20 июня в 17:12
Да, супер.
Люблю солнце и тепло.
Даёт позитив. А не этот холод и пасмурность.
Люблю солнце и тепло.
Додекаэдр• 20 июня в 17:54
Ответ дляЭт вернячОк
ну с этим ничего не могу поделать. только пошевелилась- уже вспотела. тоска и злоба, а сделать ничего не могу