Ms. Похвала• 20 июня в 20:54
Знайомство з другом
Якщо жінка подобається чоловіку, чи буде він активно знайомити її зі своїм другом? Якось їхала в Київ потягом і зі мною їхали ще два чоловіки. Один з яких ну дуже активно зі мною знайомився. Я не хотіла з ним знайомитись, але він цілу дорогу дивився, що я роблю, навіть чи сижу я в телефоні. Впродовж усього часу казав, що я морожусь, не хочу піти з ним на каву, що в мене є 2,1 година щоб передумати, поки ми доїдемо. В кінці все таки дала йому свою інсту. Він почав мені писати через тиждень, але весь час казав, що хоче мене познайомити зі своїм другом, він такий класний, тактовний чоловік. Якось виходили на каву, то він і там постійно рекламував друга. Казав, ну може тобі друг більше сподобається. До чого така його поведінка? Чому сам так активно хотів познайомитись, а тут вже друга пропонує.
Ms. Похвала
• 20 июня в 20:56
Ответ дляГолубец
просто балабол
І я так подумала) цілу дорогу не давав мені спокою, а тут вже друга приплітає.
Електрохарчування• 20 июня в 21:09
Ответ дляДайте згадаю
Уже было
Там она уже со всеми переспала. Это начало истории.🤣
Дайте згадаю• 20 июня в 21:27
Ответ дляЕлектрохарчування
Ааааа,я не в курсе,но тему помню
Ща как дам• 21 июня в 00:54
Вас зациклило? Сколько можно постить одну и ту же историю? Других нет в Вашей памяти?