Копуша• 22 июня в 09:18

Плацентарний фактор росту

На першому скринінгу низький рівень. В когось був? Чи все було далі добре?
Яичница с беконом• 22 июня в 09:49
Ищите сразу очень хорошего наблюдающего гинеколога.

автор Копуша • 22 июня в 09:55
Ответ дляЯичница с беконом
Гінекологом я задоволена..... просто переживаю дуже
Вумна, аж страшно• 23 июня в 11:07
Аспирин принимаете? Я бы поискала причину, АФС и тромбофилию сдала бы на всякий случай и в зависимости от результатов, консультировалась дальше, времени повлиять на формирование плаценты у Вас до 16 недель
автор Копуша • 23 июня в 17:00
Ответ дляВумна, аж страшно
Ні,не приймаю
Вумна, аж страшно• 23 июня в 21:48
Ответ дляКопуша
Ні,не приймаю
Тоді варто це почати робити, шукайте лікаря, який спеціалізується на веденні вагітності високого ризику. Це дуже дивно, що Вам його не призначили
автор Копуша • 23 июня в 22:53
Ответ дляВумна, аж страшно
Ще немає розрахунку по скринінгу. Це в самому аналізі. Розрахованих ризиків ще не маю ...