Ворую вкусняшки• 22 июня в 12:12
Как избавиться от навязчивых мыслей?
Вообще покоя не дают, не могу ни о чем думать, кроме этой каши в голове.
Папина дочка• 22 июня в 12:19
Ответ дляВорую вкусняшки
Я пила ад. Ну сколько можно
Чим ви займаєтесь автор?
Квітнева Іванівна• 22 июня в 12:26
Ответ дляВорую вкусняшки
Я пила ад. Ну сколько можно
Почитайте про румінацію.
Один із способів боротьби -записувати думки.
Для мене дуже працює
А Я Самая Самая• 22 июня в 12:31
Ответ дляВорую вкусняшки
Я пила ад. Ну сколько можно
Смотря какие АД. Они разные. есть такие. что наоборот повышают дофамин и провоцируют навязчивости. Тут больше нейролептик нужен.
булоТАЙминуло• 22 июня в 13:04
Сама страждаю цим, нічого не допомагає, стає тільки гірше, а ліки не хочу..
Папина дочка• 22 июня в 13:08
Ответ длябулоТАЙминуло
А що пробували?
булоТАЙминуло• 22 июня в 13:54
Ответ дляПапина дочка
А що пробували?
Та пробувала якось оскаржити їх в голові, що це немає сенсу, зрозуміти що думка це не я, але ніфіга не допомагає. Свідомо переключати увагу теж
З вишневого садка• 22 июня в 15:17
зверніться до когнітивно-поведінковго терапевта, бо спочатку треба зрозуміти, що це за думки. І відповідно підходи до їх подолання будуть різними при ОКР, ГТР, фобії, тривожній чи депресивній румінації.