Твердая валюта• 23 июня в 16:32
Посоветуйте, как ухаживать за кожей после эпилятора, если на ногах потом красные
точки и зуд. Что наносите сразу после и через день, чтобы не было куриной кожи.
Ворую вкусняшки• 23 июня в 16:44
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ним ще користуються?
А чим користуватися? Грошей на новомодне немає. Чи ходити з волохатими ногами?
ЛисичкаСестричка• 23 июня в 16:46
Ответ дляВорую вкусняшки
Ні, ходіть з курячими, як автор
Ворую вкусняшки• 23 июня в 16:46
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ні, ходіть з курячими, як автор
Тобто, Ви ніякої альтернативи не пропонуєте. Я так і думала.
ЛисичкаСестричка• 23 июня в 16:48
Ответ дляВорую вкусняшки
А ви мене запитали про альтернативу? Чи бідкаєтеся, що на новомодне не маєте.
Наноскло недороге, наприклад.
Думайте!
Наноскло недороге, наприклад.
Думайте!
Ворую вкусняшки• 23 июня в 16:49
Ответ дляЛисичкаСестричка
Наноскло недороге, наприклад.
Думайте!
Наноскло недороге, наприклад.
Думайте!
Наноскло? У вас тоненьке біленьке волосся і на шкірі і на голові? Не бере воно жорстке волосся взагалі.
Працівниця року• 23 июня в 16:52
Автор, у меня такая реакция бывает редко, к счастью, но мне в таких случаях помогают:
1. протереть ноги глистером эмвеевским
2. лосьон после бритья от раздражения, причем мужской
1. протереть ноги глистером эмвеевским
Добродійка• 23 июня в 17:34
Зробила 5 сеансів лазеру. Волосся перестало виростати після 1 сеансу. Після 5 не росте на ногах і під пахвами. Робила по знижках в звичайному люменісі і лазерхаус. Для нових клієнтів в них акції. В люменісі постійно купони... Після епілятору вростало волосся і запалення було
Саджу все зарання• 23 июня в 23:11
Ответ дляКликОЛЬКА
Купите себе фотоэпилятор
Прочитала «фаллоимитатор». Что за обман зрения?! ))
Диви яка я пава!• 23 июня в 23:33
Можно ничего не делать. Точки сами за сутки сойдут.
Я иногда мажу дермасаном.