Непереможна• 23 июня в 18:28
Чому постійно падає?
Спілкуюсь з чоловіком, йому 41 рік. Під час сексу в нього постійно падає, так було кожен раз, що ми пробували. В мене за 27 років було лише 3 партнери, але ніколи такого не було. З чим це може бути пов´язано? Ніби 41 це не так багато
3@йk@• 23 июня в 19:02
Ответ дляНепереможна
Та ніби все добровільно. Просто в нього не виходить, і мені вже це набридло
Если вы не получаете удовольствия, то это не секс, а дрочка об вас.
1-2 раза можно списать на волнение.
Но не больше.
Тем более мужчина в 40 уже должен знать как доставить удовольствие без проникновения.
Если проблема обнаружилась только с вами, то хорошее отношение, это прекратить попытки и побежать к врачу срочно.
С вами можно пока гулять без секса.
1-2 раза можно списать на волнение.
Но не больше.
С вами можно пока гулять без секса.
3@йk@• 23 июня в 19:03
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Навпаки в цьому віці вже є проблема щоб закінчити. Скоростріли то більш про молодих.
Это тоже болезнь.
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:03
Ответ дляНепереможна
Я вже і костюм школярки вдягала, не допомогло
на 5 раз вже костюмчики пішли? А на 6 що золотий дощ і страпон? Ну тоді я можу зрозуміти чому чоловік хвилюється...
Непереможна
• 23 июня в 19:04
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я просто вдягнулась, щоб сподобатись йому)
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:04
Ответ для3@йk@
Это тоже болезнь.
Не обов´язково, це може бути вже просто вікове.
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:05
Ответ дляНепереможна
ВИ просто тролите...
Непереможна
• 23 июня в 19:05
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
ВИ просто тролите...
Ні) а що тут такого? Я думала, що недостатньо збуджую і вдягнула.
3@йk@• 23 июня в 19:06
Ответ дляНепереможна
Такое в нормальных парах практикуют только после хорошего секса много раз.
Вы унижаетесь.
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:06
Ответ дляНепереможна
Я рекомендую вже переходити на намордники і страпон!
Непереможна
• 23 июня в 19:07
Ответ для3@йk@
Вы унижаетесь.
Напевно, я ж хотіла як краще(
3@йk@• 23 июня в 19:07
Ответ дляНепереможна
Он вас в комплексы вгоняет.
Непереможна
• 23 июня в 19:07
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я таке не люблю
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:07
Ответ для3@йk@
Вы унижаетесь.
ВОна під дурочку косить.. А може і дрочер чи шо...
Мир Мир Мир!• 23 июня в 19:07
Ответ дляНепереможна
Думаете педофил?)
Непереможна
• 23 июня в 19:08
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чому це під дурочку? Нічого тут такого не бачу
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:08
Ответ дляНепереможна
Я таке не люблю
А про вас мови і нема! ВИ повинні ЙОМУ приємно зробити! Це ж в нього не стоїть! Костюмчик не допомагає, то переходьте на більш радикальні методи!
3@йk@• 23 июня в 19:09
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Например, давно не леченый простатит.
Или частая дрочка.
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:09
Ответ дляНепереможна
Не катайте дурня... Для рольових ігор треба спочатку хоч один раз потрахатися нормально...
Непереможна
• 23 июня в 19:10
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
То я думала, що так хоча б вийде) але я помилялась
Незламна• 23 июня в 19:10
Ответ для3@йk@
Например, давно не леченый простатит.
Или частая дрочка.
Та просто импотент и всё
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:11
Ответ для3@йk@
Например, давно не леченый простатит.
Или частая дрочка.
Дрочка да. Але це ж не хвороба, а природне просто зниження чутливості заз занадто сильної стимуляції.
Простатит може бути, але іноді то просто вікове, без хвороб.
Закусенец• 23 июня в 19:11
Я не уявляю, що б змусило мене у 27 років 5 разів поспіль тикати у себе в´ялий член. Я б вже вібратор купила, а не костюм школярки. І дешевше, 100% гарантія
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:13
Ответ дляЗакусенец
Та людина розважаєтсья просто тролінгом
Закусенец• 23 июня в 19:14
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Та людина розважаєтсья просто тролінгом
Та тут багато стало молодих малохольних, що бігають за 40 річними дідами
И_В_офигительных_штанах• 23 июня в 19:16
Ответ дляЗакусенец
та не, такі дівки були завжди
Чаклунка-ведунка• 23 июня в 19:27
Ответ дляКрем для арбуза
Ви ще молода, вам ахатись і ахатись ще. В цьому віці всі чоловіки вже скоростріли
Неправда.. 53 года и у него более чем хорошо все. И всегда дотянет до нужного момента. У всех разная конституция, темперамент…