Просто каралева• Изменено 23 июня в 19:58

Молодість проходить, а нікуди не поїдеш відпочити

Заклюють зараз, що комусь гірше
Але вже 5 рік нікуди не їздила, не плавала в морі, подруг немає у кого є гроші чи можливості без дітей відпочити, хлопці звичайно не виїздні.
Такі собі умови і хтось ще радіє і каже що так і потрібно, щоб всі закриті були і не виїжджали
самостіний відпочинок без знайомих то не відпочинок для мене
Настасья Пицун• 04 июля в 20:22
Ответ дляКарамбОлька
То може проблема в вас, а не подругах? А вони просто не хочуть з вами?
вот вот...нытье

Настасья Пицун• 04 июля в 20:23
Ответ длякультУра
еще как хочеться на море мужу 56 ,ждем 60ти получить вольную от рабства в свободной стране, если доживем конечно, тоже подруги имеют віедніх мужей и мне не с кем ехать,детям море до лампочки ,у них другие интересы
а если поднимут?
Настасья Пицун• 04 июля в 20:24
Ответ дляЛюблю пиво
Вам не всеодно?
От чесно? Мій брат броньований і спокійно їздить за кордон, чоловік сестри має інвалідність теж поїхав, і сусід з мамою над якою має опікунство теж, і багатодітний кум
Ніхто ні перед ким не повинен виправдовуватися
я у нас сняли кртитичность.. фсе, все увольняются мужчины
Настасья Пицун• 04 июля в 20:24
Ответ дляКороль дивана
А як броньовані можуть виїзджати за кордон? В нього командіровка чи як?
со скрипом и есть опция позиция митника
Люблю пиво• 04 июля в 20:25
Ответ дляНастасья Пицун
В нас не знімуть
Настасья Пицун• 04 июля в 20:25
Ответ дляЛюблю пиво
В нас не знімуть
цирк значит, с нас тоже не должны.энергетика , но сняли
Люблю пиво• 04 июля в 20:28
Ответ дляНастасья Пицун
Не цирк
Настасья Пицун• 04 июля в 20:29
Ответ дляЛюблю пиво
Не цирк
энергетику порезали фсе
культУра• 05 июля в 14:39
Ответ дляНастасья Пицун
а если поднимут?
в нашей волшебной стране возможно все..

культУра• 05 июля в 14:41
Ответ дляНастасья Пицун
еще танцоры и мин культуры щедро брони раздают, вон у сердючки целое шобло бездельников выездных