Просто каралева• Изменено 23 июня в 19:58
Молодість проходить, а нікуди не поїдеш відпочити
Заклюють зараз, що комусь гірше
Але вже 5 рік нікуди не їздила, не плавала в морі, подруг немає у кого є гроші чи можливості без дітей відпочити, хлопці звичайно не виїздні.
Такі собі умови і хтось ще радіє і каже що так і потрібно, щоб всі закриті були і не виїжджали
самостіний відпочинок без знайомих то не відпочинок для мене
Але вже 5 рік нікуди не їздила, не плавала в морі, подруг немає у кого є гроші чи можливості без дітей відпочити, хлопці звичайно не виїздні.
Такі собі умови і хтось ще радіє і каже що так і потрібно, щоб всі закриті були і не виїжджали
самостіний відпочинок без знайомих то не відпочинок для мене
20
11
9
Синди Кроуфорд• 23 июня в 19:59
Вы сама кузнец своей жизни. Можно найти возможность и самой, с и друзьями, и есть мужчины выездные)
15
10
Ширли-Мырли• 23 июня в 19:59
Авторе, так вам відпочивати чи компанію треба? Ви сама у себе забираєте цей відпочинок, бо шукаєте роками компанію.
4
Кидаю курити• 23 июня в 19:59
Ну жаль, что у вас так мало знакомых, что еще сказать. Действительно грустная молодость.
5
4
Регионщица• 23 июня в 20:00
Сама тихенько сіла і поїхала.Я бачила цього сезону багато одиноких людей.
Їдуть і відпочивають
Їдуть і відпочивають
11
1
Бабуся мороз• 23 июня в 20:01
Недаремно кажуть, хто хоче- шукає можливості, а хто не хоче- причини.
7
автор
Просто каралева
• 23 июня в 20:02
Ответ дляШирли-Мырли
Авторе, так вам відпочивати чи компанію треба? Ви сама у себе забираєте цей відпочинок, бо шукаєте роками компанію.
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
11
3
1
После шести ни-ни• 23 июня в 20:02
Да, это печально. Я бы тоже хотела с подругами потусить. Но езжу с ребенком
5
2
Чорнобаївка• 23 июня в 20:02
Ответ дляПросто каралева
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
Вам надо лечить тревожность
И откуда опыт ? Если вы не ездили одна
И откуда опыт ? Если вы не ездили одна
6
автор
Просто каралева
• 23 июня в 20:03
Ответ дляГореотума
Та ладно, вы думаете вам в 35-40 не будет хотеться путешествий?)
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
8
2
2
КарамбОлька• 23 июня в 20:03
Щось європейським пенсіонерам вік не заважає мандрувати.
Чому немає подруг?
З батьками поїдьте, якщо вже сама так не хочете.
Аби було бажання.
Чому немає подруг?
З батьками поїдьте, якщо вже сама так не хочете.
Аби було бажання.
4
Чорнобаївка• 23 июня в 20:03
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
А сейчас чужие турботы ?
КарамбОлька• 23 июня в 20:04
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
А діти не хочуть на море?
1
автор
Просто каралева
• 23 июня в 20:04
Ответ дляЧорнобаївка
Вам надо лечить тревожность
И откуда опыт ? Если вы не ездили одна
И откуда опыт ? Если вы не ездили одна
їздила отак то в крпати в незнайомій компаній, типу ретрит з відпочинком на тиждень
кайфу не зловила, чужі люди, свої нюанси
кайфу не зловила, чужі люди, свої нюанси
6
3
1
Гореотума• 23 июня в 20:04
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
Я к тому, что главное желание, а путешествовать никогда не поздно начать
Кидаю курити• 23 июня в 20:05
Ответ дляПросто каралева
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
Такі собі умови і хтось ще радіє і каже що так і потрібно, щоб всі закриті були і не виїжджали
Тоесть если бы открыли границы, то у ваших подруг дети сразу стали самостоятельными и сами подруги разбогатели на путешествия? Или у вас реально лучшие друзья исключительно мужчины?
Тоесть если бы открыли границы, то у ваших подруг дети сразу стали самостоятельными и сами подруги разбогатели на путешествия? Или у вас реально лучшие друзья исключительно мужчины?
Заместитель Анонима• 23 июня в 20:04
Ответ дляПросто каралева
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
Тоді залишається тільки нити на Порадниці! 👍
1
Чорнобаївка• 23 июня в 20:05
Ответ дляПросто каралева
їздила отак то в крпати в незнайомій компаній, типу ретрит з відпочинком на тиждень
кайфу не зловила, чужі люди, свої нюанси
кайфу не зловила, чужі люди, свої нюанси
Так езжайте без компаний
Одна
Все эти ретриты такая чухня
Одна
Все эти ретриты такая чухня
2
Синди Кроуфорд• 23 июня в 20:05
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
А люди с детьми на отдыхают? ) ну вы что-то в печаль скатились
4
1
автор
Просто каралева
• 23 июня в 20:06
Ответ дляСинди Кроуфорд
А люди с детьми на отдыхают? ) ну вы что-то в печаль скатились
теж порівняли відпочинок здітьми і без, це зовсім різний рівень спокою
мені так здається,може я помиляюсь
мені так здається,може я помиляюсь
4
4
Чорнобаївка• 23 июня в 20:06
Ответ дляПросто каралева
теж порівняли відпочинок здітьми і без, це зовсім різний рівень спокою
мені так здається,може я помиляюсь
мені так здається,може я помиляюсь
Вы просто не умеете отдыхать
Душная
Душная
8
2
Синди Кроуфорд• 23 июня в 20:06
Ответ дляПросто каралева
теж порівняли відпочинок здітьми і без, це зовсім різний рівень спокою
мені так здається,може я помиляюсь
мені так здається,може я помиляюсь
Та ладно) мы как-то у друзей отдыхали, днем на океане, экскурсии , а вечером няня и мы в клубе тусили
1
автор
Просто каралева
• 23 июня в 20:06
Ответ дляЧорнобаївка
Вы просто не умеете отдыхать
Душная
Душная
ну ок
не всім бути душою компанії
не всім бути душою компанії
3
КарамбОлька• 23 июня в 20:07
Ответ дляПросто каралева
ну ок
не всім бути душою компанії
не всім бути душою компанії
То може проблема в вас, а не подругах? А вони просто не хочуть з вами?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
