Добрая свекровь• 24 июня в 10:40

Книги з домашньої бібліотеки

Може в когось вдома лежать книги, які ви могли б продати не дуже дорого. Цікавлять такі книги:
1 "Я бачу вас цікавить пітьма" Ілларіон Павлюк
2 "Людина в пошуках сенсу" Віктор Франкл
3 "Дар" "Вибір" Едіт Егер
4 " Дорослі діти емоційно незрілих батьків" та "Вільні діти емоційно незрілих батьків" Ліндсі К Гібсон
Трохи специфічні книги, але все ж таки може хтось цікавився цими темами.
Неновая почта• 24 июня в 10:47
на олх не смотрели?

Оце так цабе• 24 июня в 10:49
Це дуже популярні книги в читацьких спільнотах, є в бібліотеках.
автор Добрая свекровь • 24 июня в 10:54
Ответ дляНеновая почта
на олх не смотрели?
На олх є, але все у різних продавців, то дуже накладно по пересилці
автор Добрая свекровь • 24 июня в 10:55
Ответ дляОце так цабе
Я за кордоном, немає доступу до бібліотек
саната888• 24 июня в 10:55
на монобазаре сейчас полно этих книг, мне в ленте вылазят постоянно
автор Добрая свекровь • 24 июня в 10:56
Ответ длясаната888
Поясніть, що це бо я не знаю
саната888• 24 июня в 10:57
Ответ дляДобрая свекровь
Поясніть, що це бо я не знаю
в монобанке приложении, но вижу вы за границей, тогда на флибусте есть, но увы на русском, почему то там мало переводов
автор Добрая свекровь • 24 июня в 10:59
Ответ длясаната888
Мені привезе перевізник, тому то коментар був щодо бібліотек
автор Добрая свекровь • 24 июня в 11:02
Ответ длясаната888
Ви розширили мій кругозір я навіть не чула про таке

Неновая почта• 24 июня в 11:05
Ответ дляДобрая свекровь
ну а то, что они все будут у одной советчицы еще менее вероятно)