Весела моль• 24 июня в 12:34
Подруга хоче зі мною у відпустку - чоловік відмовляє.
Їдемо в серпні у відпустку.
У мене дочка 10 років. Їдемо в Хорватію на нашій автівці.
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік каже, що компанія не дуже в пацан буде заважати. Він маленький, активний і його багато.
Типу їдь краще сама за дочкою, бо якась кооперація нерівноцінна виходить.
Якби у мене була маленька дитина, то ніхто тебе не брав би із собою.
Де в чому чоловік правий хлопчик дуже говірливий і його дійсно буває забагато.
А з іншого боку двоє дорослих в машині. Трати можна розділити на житло і бензин.
Хоче мені не критичний цей момент. Грошей вистачає поїхати вдвох з дитиною
Чоловік має рацію?
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік має рацію?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Кооперуватися з подругою
Ні в якому разі! Чоловік прав
Весела моль
• 24 июня в 12:53
Ответ дляГірчинка
А Вашій донці нормально буде бути нянькою для того хлопчика? Не факт, що однолітки б знайшли спільну мову, а тут замість відпочинку потрібно буде розважати малого. Я як і Ваш чоловік думаю, що це буде зіпсований відпочинок.
Я дочку в няньки не планую. У неї канікули і відпочинок. Може відкрити рота і сказати: «Відчепись, будь ласка, іди до мами, мені не цікаво»
Весела моль
• 24 июня в 12:54
Ответ дляЦарівна Жабка
Обсудить это с подругой до поездки?
Мол, ты ж знаешь своего ребенка, а меня постоянный галдёж может отвлекать / виснажувать. Я не против совместной поездки, но как урегулируешь этот момент?
Прямо якось образливо?
Простецкая• 24 июня в 12:55
автор, делайте так, как лучше для вас. не для подргуи или мужа, вот как вам будет лучше, так и делайте
Чесно брешу• 24 июня в 12:56
Ответ дляВесела моль
Дочка на передньому їздить вже давно.
Вони на задніх сидіннях
Вже є 150 см?
Кицюююня• 24 июня в 12:57
Ответ дляВесела моль
а потом его мама обидится и будет конфликт. вот надо оно вам, портить отношения и отдых?
Розвідка Маші• 24 июня в 12:58
я би взяла подругу, але так щоб жити окремо. вранці на пляжі зустрілися, за дітьми вдвох легше дивитися і розважати (в 10 років теж з мамою вдвох скучно), сходили в магазин за продуктами по черзі поки інша з дітьми, ввечері розійшлись кожен до себе відпочивати. або помилися-перевдяглися і зустрілися ще разом сходити на атракціони чи ще якусь розважальну програму. ділити на відпочинку унітаз з 4 річним хлопчиком я не хочу ))
Сметчица• 24 июня в 12:59
Ответ дляВесела моль
Я від малого трохи втомлююсь, є таке.
Але ж мене ніхто не зобовʼязує тусуватися з ними 24/7. Можна якісь заходи разом якісь окремо.
В дорозі планшет і мультики. Якось дотягнемо
Даже не вздумайте портить себе отпуск. Троих втомлюетесь от него, когда редко видите, на отдыхе вы такого неадекватного мальчика утопить захотите очень быстро, он же будет постоянно вас бесить
Весела моль
• 24 июня в 13:02
Ответ дляЧесно брешу
Вже є 150 см?
Це не перша наша поїздка машиною закордон, тому правила мені відомі
Мюллерная• 24 июня в 13:02
Ответ дляВесела моль
Не моя)
З моєю можна прибухнути😁
И что будете бухать весь отпуск? Зачем тогда ехать?
Лунтик-паунтик• 24 июня в 13:02
Ответ дляВесела моль
Ну ось і про це чоловік говорив. Типу тобі може і норм, а дитині напряжно
Запитайте доньку.
Весела моль
• 24 июня в 13:03
Ответ дляЛунтик-паунтик
Запитайте доньку.
Ну вона ж не може передбачити наперед.
Вона так не може оцінити наслідки, як мій чоловік і порадниці)
Зараз вона типу не проти, а потім скаже : «Ну от нашо я на це погодилася?!»
Весела моль
• 24 июня в 13:05
Ответ дляLediBlac
Ну если всё же рискнете отдыхом, то сажайте дочь спереди, пусть подруга сама рядом со своим сыном едет и успокаивает его
Я так і думала. Бо малого ж треба нянчити в дорозі: розважати, годувати.
Лунтик-паунтик• 24 июня в 13:06
Ответ дляВесела моль
Ну вона ж не може передбачити наперед.
Ви ніколи не були разом? Що це за подруга?
А чоловік як може оцінити цікаво
Контрольница• 24 июня в 13:06
Нахера вам чужа дитина 4 років на голові
Це дуже важко
Навіщо собі псувати відпочинок?
Це дуже важко
Навіщо собі псувати відпочинок?
Ответ дляВесела моль
Ну вона ж не може передбачити наперед.
Ну кстати ваш сарказм на тему знаний порадниц лишний. Вы не напрасно зашли сюда с такой темой. Люди пишут с высоты своего опыта, а вам решать прислушаться к чужому опыту или получить свой. Может ваш случай будет уникальным, поездка пройдёт великолепно и вы сломаете статистику. А может ’запомните на всю жизнь’ и поездку....., и то что советчиц надо слушаться
Весела моль
• 24 июня в 13:10
Ответ дляЛунтик-паунтик
А чоловік як може оцінити цікаво
Донька - дитина!
Вона не має такого досвіду подорожі із чужими дітьми і проживання разом на чужій території.
Бо їздили здебільшого своєю сімʼєю.
Якщо з друзями, то не жили разом.
Категорично вона проти хлопчика нічого не має.
А як будуть складатися відносини на відпочинку я не знаю
Бо їздили здебільшого своєю сімʼєю.
Якщо з друзями, то не жили разом.
Весела моль
• 24 июня в 13:11
Ответ дляLediBlac
Ось я хочу запитати жінок із досвідом подібного відпочинку.
Які були гострі моменти
Лунтик-паунтик• 24 июня в 13:12
Ответ дляВесела моль
Донька - дитина!
Бо їздили здебільшого своєю сімʼєю.
Якщо з друзями, то не жили разом.
Бо їздили здебільшого своєю сімʼєю.
Якщо з друзями, то не жили разом.
Так і тут ніхто не має досвіду подорожі з цим хлопчиком чи з вами, тим більше ваш чоловік))) може бути все добре, а може бути все погано
Нічний дожор• 24 июня в 13:13
Ответ дляВесела моль
Я від малого трохи втомлююсь, є таке.
И приедете на отдых на пару суток позже чем планировали. У вас жильё уже забронировано? Не придётся штрафов платить?
Многих детей укачивает и нужно ехать медленно и делать кучу остановок. А если где-то по ПДД остановка запрещена, то будете потом салон машины вытирать влажными салфетками после детской рвоты. Надо оно вам?
Если уже хотите чтобы было не скучно, лучше предложите какой-то из подружек вашей дочери поехать вместе с её мамой.
Одні думки• 24 июня в 13:13
Ответ дляВесела моль
Дочка на передньому їздить вже давно.
Вони на задніх сидіннях
Як це дочка на передньому?
Весела моль
• 24 июня в 13:14
Ответ дляНічний дожор
Удалено администрацией...
Весела моль
• 24 июня в 13:15
Ответ дляОдні думки
Як це дочка на передньому?
Вона достатньо висока, щоб їздити на передньому сидінні і пристібптися ременем безпеки
Весела моль
• 24 июня в 13:15
Ответ дляНічний дожор
Зупинка можлива тільки на заправках.
Подруга в курсі про це.
Зупинятися просто на трасі - це небезпечно для життя
Подруга в курсі про це.
Одні думки• 24 июня в 13:16
Ответ дляВесела моль
Я б у довгу поїздку сама з дитиною не поїхала ніколи
Весела моль
• 24 июня в 13:16
Ответ дляОдні думки
Чому?
Ми їздили декілька разів.
Це ж не дворічка.
Ми їздили декілька разів.
Це ж не дворічка.
Одні думки• 24 июня в 13:17
Ответ дляВесела моль
Чому?
Ми їздили декілька разів.
Це ж не дворічка.
Ми їздили декілька разів.
Це ж не дворічка.
Бо це дорога і не близька
Нічний дожор• 24 июня в 13:17
Ответ дляВесела моль
Дочка на передньому їздить вже давно.
Вони на задніх сидіннях
Переднее сидение возле водителя - самое травмоопасное при аварии. Ваша дочь не должна там ехать только ради безопасности вашей подруги и её ребёнка.
Весела моль
• 24 июня в 13:18
Ответ дляНічний дожор
Ми їздимо так, коли і вдвох їдемо.
Це не з питань безпеки подруги.
Нам так зручно. Ми розмовляємо. Дочка слідкує за навігатором. Перебудовує маршрут, якщо потрібно
Це не з питань безпеки подруги.