Контрольница• 26 июня в 00:01

Чи вірите Ви в попередження Бога (долі)?

Доброго вечора.
Сьогодні ввечері під час тривоги були з дитиною на дитячому майданчику.
І поки зібралися йти додому, уже почалися звуки збиття балістики.
У нас дитячий майданчик в парку, до найближчого будинку йти 5 хвилин, до укриття 10 хвилин
Коли йшли по парку я підняла очі на небо і побачила сліди від ППО ракети.
Взяла дитину 5 років за руку і почала бігти і постійно дивлячись на сліди в небі чи то просто слід чи уламок не дай Бог падає.
Пройшло уже 2 години, а мене трусить, не можу заспокоїтися.
Поспілкувалася з родичкою і вона сказала, що то Бог дав попередження і треба робити висновки.
У мене і так від страху голова кругом, а тут ще ці слова
Дівчата, Ви вірите в знаки?
Результат:
вже голосів: 65
24 (36.92%) Так, вірю
24 (36.92%) Ні, не вірю
17 (26.15%) Інше
Фрекен бок• 26 июня в 01:17
Ответ дляКонтрольница
Не тільки сліди в небі. А сам факт небезпеки, яка сьогодні оминула
Если вам так кажется, то скорее всего не кажется...

Ваша прЭлесть• 26 июня в 01:18
Ответ дляУма Палата
Не сдавайтесь, продолжайте рассылать, где-то да выстрелит. Люди по пол года работу ищут, месяц не приговор.. А с ребенком точно лучше сидеть в безопасности. Сил вам
Спасибо ☺️
Квітка Миру• 26 июня в 02:43
Вы смеетесь??? Сегодня все сбивали над головой в тысячи человек. Все были спокойные и расслабленные, одна я паниковала потому что впервые на улице во время взрывов
Смажена полуничка• 26 июня в 03:15
Пропийте курсом (за рецептом) якісь анксіолітики і т.д. - Ви вже на межі, тривога Вас доведе до цугундера. Які знаки, які боги - просто не Ваш день саме сьогодні.Ніхто тут не особливий і не обраний, це тупо рандом.
Svitlo_• 26 июня в 06:35
Я вірю в попередження від Бога. Але у вашому випадку не бачу його.
Svitlo_• 26 июня в 06:40
Ответ дляпостою_послушаю
Я в 14 году выехала без мужа, и 8 лет без мужа прожила
И тысячи женщин тоже ради детей выехали без мужей
А як же і в горі, і в біді одне тіло з чоловіком?
Пліснявілий сир• 26 июня в 07:30
Я теж бачила сліди в небі, а ще гул. А ще пів Києва. Це ми живемо в триндеці такому і все(
Так само була на вулиці з дітьми, одразу забігли хоча б в магазин. Все-таки краще, ніж стояти під відкритим небом.
Правила гри змінюються, тож буду продумувати зарання місця, звідки швидко можна сховатись, проінструктую дітей
Советничаю тут• 26 июня в 07:34
А я хотела ехать в ТЦ Проспект вечером на распродажи.Но передумала,и слава Богу,что передумала.
Мейк-ап форева• 26 июня в 08:03
Ответ дляКукарачка
Я несколько раз гуляла в парке подняла голову над нами шахед летит. Как думаете что это было? Тем более не первый раз....
знак, що шахеди будуть пролітати повз)

Кукарачка• 26 июня в 08:05
Ответ дляМейк-ап форева
знак, що шахеди будуть пролітати повз)
Почему будут? Они пролетали и их сбивали
Телепузик• 26 июня в 08:06
Ответ дляКонтрольница
Що зараз оминуло, а наступного разу не дай Боже може не бути просто біла пляма від пального
Расстрелять паникёршу!
3@йk@• 26 июня в 08:48
Верю. И в судьбу, и в знаки. Но надо все-таки различать знаки от обычной реальности
Мейк-ап форева• 26 июня в 09:09
Ответ дляКукарачка
мала на увазі, що небезпека оминатиме
Кавунка• 26 июня в 09:17
Який к вас iq? Впевнена що нижче ста
ХуАнита• 26 июня в 09:37
Автор, ви на приколі? ми також вчора ввечері гуляли і опинились далеко від укриття(вірніше навіть уявлення не мали де воно, були біля гаражів на відкритій місцевості саме в районі, де впали уламки). Але коли дитина сказала, що ’зірочка падає’ я її схопила і бігла до найближчого будинку, щоб хоч не на вулиці знаходитись. Звісно сліди в небі - це знак, але не від бога, а від ППО і означає він ’бігом біжіть ховатися!!!’
Залетна Я тут• 26 июня в 09:45
Ответ дляКонтрольница
В Україні кожної секунди небезпека. Війна. Які знаки вам ще треба?
І навіщо бігти і лякати дитину. Ваша задача,як мами- щоб дитина була спокійна і щаслива.
Mrs_M.• 26 июня в 09:46
Вам бы на работу пойти,
желательно со страховкой, чтобы ментальным здоровьем заняться
Я-ваш шанс• 26 июня в 10:13
Ответ дляКонтрольница
Вы в Украине живёте. Опасность везде.
ППО работает регулярно.

Неужели первый раз следы в небе видели?
В небе чего только не летает, почаще голову подымайте, не будет шока вызывать.
Я-ваш шанс• 26 июня в 10:15
Ответ дляКонтрольница
Ні, не вперше. Київ.
Просто вдома мені якось не так страшно, а на вулиці мене вперше так трухануло.
Оно постоянно так в Киеве.
Просто вы дома сидите и на улице большую часть неба дома закрывают.
Если на простор выйти, то удивитесь.

Пенек Возмездия• 26 июня в 11:50
Я верю в судьбу
Если суждено быть убитой ракетой, то хоть живи в том метро, всё равно рано или поздно убьет ракетой
А если суждено умереть допустим от болячки, то ракетой точно не прибьет
Невгамовна сила• 26 июня в 11:53
5 рік війна, чого вже тих слідів боятися?