Контрольница• сегодня в 00:01

Чи вірите Ви в попередження Бога ( долі)?

Доброго вечора.
Сьогодні ввечері під час тривоги були з дитиною на дитячому майданчику.
І поки зібралися йти додому, уже почалися звуки збиття балістики.
У нас дитячий майданчик в парку, до найближчого будинку йти 5 хвилин, до укриття 10 хвилин
Коли йшли по парку я підняла очі на небо і побачила сліди від ППО ракети.
Взяла дитину 5 років за руку і почала бігти і постійно дивлячись на сліди в небі чи то просто слід чи уламок не дай Бог падає.
Пройшло уже 2 години, а мене трусить, не можу заспокоїтися.
Поспілкувалася з родичкою і вона сказала, що то Бог дав попередження і треба робити висновки.
У мене і так від страху голова кругом, а тут ще ці слова
Дівчата, Ви вірите в знаки?
Зробіть вибір:
вже голосів: 36
Так, вірю
Ні, не вірю
Інше
Фрекен бок• сегодня в 01:17
Ответ дляКонтрольница
Не тільки сліди в небі. А сам факт небезпеки, яка сьогодні оминула
Если вам так кажется, то скорее всего не кажется...

Ваша прЭлесть• сегодня в 01:18
Ответ дляУма Палата
Не сдавайтесь, продолжайте рассылать, где-то да выстрелит. Люди по пол года работу ищут, месяц не приговор.. А с ребенком точно лучше сидеть в безопасности. Сил вам
Спасибо ☺️
Квітка Миру• 2 часа назад
Вы смеетесь??? Сегодня все сбивали над головой в тысячи человек. Все были спокойные и расслабленные, одна я паниковала потому что впервые на улице во время взрывов
Смажена полуничка• 1 час назад
Пропийте курсом (за рецептом) якісь анксіолітики і т.д. - Ви вже на межі, тривога Вас доведе до цугундера. Які знаки, які боги - просто не Ваш день саме сьогодні.Ніхто тут не особливий і не обраний, це тупо рандом.