Кумедний ґудзик• 28 июня в 01:31

Частота сексу

Проголосуйте або напишіть.
Цільова група - жінки приблизно такі:
Вік 35 років, є маленька дитина; в житті присутня свекровь яка абсолютно не бачить меж де вона може втрутитися, а де ні; рутина по хатнім справам «колами», порядок, який тримається дві години (день наводиш, вечір минув - все), які не мають життєвих сил через недосип, дефіцити в організмі ймовірно, перевантаження нервової системи через проживання в Україні; стан енергії- нуль. Можна і бажано не йти нікуди і ніколи, тільки ти, диван і серіал, що вдається не часто, відповідно.
Скажіть мені будь ласка, чи Ви не ловили себе на тому, що зникло лібідо, бажання приставань (в 22-23-23:30 вечора, коли вийшла до чоловіка після годинного вкладання дитини, за яке ти сама 5 разів провалилася вже в сон ). Це одиничне явище чи масове? Чи таке, 50/50?
Я виходжу, бо «ще за день не бачилися» (він на роботі був) - полежать перед сном, поговорити, дізнатися як день тощо. Душ ще не прийнятий, бо поки часу буває що не знайшлося за день.

Питання по к-сті інтиму. Бажано утриматися від тиць і від «коли як», щоб була чіткіша тенденція.
Зробіть вибір:
вже голосів: 231
1 раз на тижд
2-3 р на міс
кожного вечора но є няня/убор.
коли як
3-4 р на тижд
тиць щоб не признаватися
Ms. Любмая жена• 28 июня в 15:13
Если б муж меня привел жить к свекрови, сделал бы ребенка и продолжал так жить, к нему бы был нулевой уровень либидо. А в норме мне хотелось бы каждый день.

автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:15
Ответ дляОцененная
От чего? Я на улице втыкаю аудиокнигу в одно ухо и отдыхаю , пока ребёнок играет с другими детьми
СТАН такий. До чого тут розпорядок і завантаженість дня? Ну якщо не розумієте, то, значить, не розумієте.
Ms. Любмая жена• 28 июня в 15:16
Ответ дляМолчунья
Это вредно, потому что ей не хочется, а давать из чувства долга- это прямой путь к болезням. И она правильно делает что не даёт, надо только поработать с чувством вины
Так а смысл жить вместе и не заниматься сексом? А с кем им тогда заниматься тому кто его хочет, но не имеет в браке?
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:16
Ответ дляСмешнюча
после 35 оно ещё кому-то надо? тем более погрязнувшим в этом всём детском сранье и не следя за собой...
Я і виясняю. Бо теж, знаєте, не хочеться плутати «період» і псіхоз-депресію тощо
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:17
Ответ дляМост_Устал
У жінок і чоловіків сексуальне бажання по різному працює.
Чоловік хоче постійно, так закладено природою. Їм треба лишити якомога більше потомства.
У жінки закладено — виростити потомство. Якщо у неї немає ресурсу на життя, то на секс, (створення нового потомство) організм сили не видаляє. Лібідо на нулі. Це фізіологія.
Але ж є жінки які бісяться коли щодня нема. Як це пояснити? А такі - бувабть рідні: і самооні, і дітні
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:18
Ответ дляРятівник Малібу
Чому ви, доросла тьотя на 4 десятку років, дозволяєте іншій людині, навіть якщо це матір вашого чоловіка, влізати у вашу сім´ю, життя? Вона допомогає вам з дитиною?
І складається враження, що у вас неправильно виставлені пріоритети. Нафіг вам той порядок, який триває аж годину? Краще прилягти відпочити. Необов´язково мити підлогу щодня. Ви не взуті там ходите.
Виділіть більше часу для себе.
Я день лежу. Як вже через годину чоловік буде - молнієносно все типу убираю і готую якусь елементарну вечерю
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:19
Ответ дляРятівник Малібу
Виділіть більше часу для себе.
Є час у мене. Є все. Я не хочу нічого. Даже в душ в жаріщу я йти не хочу
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:24
Ответ дляЛама_мама
Вона не відповідає скільки дитині років, з самого першого питання. Підозрюю, що більше 3-ох і дитина давно вже ходить в садок.
Автору мабуть на грані огидства її чоловік, от і шукає 100 і 1 причину не зближатися. Тут вирішила, що її підтримають як жертву, а їй напихали трохи в панамку.
Мені нічого не пхають взагалі. Всі відповіді гарні. Це раз.
Вік не хочу, я вже досвідчений юзер форуму, і даби не розмусолювати, я кажу лише те, що має значення. Бо запит не про організацію часу чи наявність дом.робітниці чи техніки яка за мене це робить. Я маю. Садок - маю можна теоретично сказати. І що? Час маю і на «себе», і гроші мені не обмежують. І що?
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:26
Ответ дляMs. Любмая жена
Бл. Да ми з нею не жили ніколи. Тиждень хіба що, не помню чого. Може не встигли вʼїхать в нову кв, а стару вже нашу купили і заїхати хотіли. То пожили поки речі таскали і меблі нові нам везли. Щось типу того

автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 15:28
Ответ дляMs. Любмая жена
Ми живемо із кимось для сексу? Сексу валом і без проживання в людей, про шо ви кажете? І навіть кращого, бо нема жодних причин для непорозуміння
Ms. Любмая жена• 28 июня в 15:30
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну тогда шо вы хотели? Брак есть брак. Так все туда жаждут, так жаждут. А через несколько лет замудоханные , то один другого не хочет, то наоборот. Такое.. Самое большое разводилово людей эта ячейка общества..
Угги_в_горошек• 28 июня в 15:32
Ответ дляКумедний ґудзик
Они просто любят своего партнера,а кто не хочет до истерики-не любит,но разводится не хочет
Угги_в_горошек• 28 июня в 15:34
Ответ дляКумедний ґудзик
Это как?вы ж вряд ли разрешите мужу секс на стороне
Мост_Устал• 28 июня в 15:40
Ответ дляКумедний ґудзик
Є, у мене така подружка є. Дуже гарна людина, активна, красива, розумна, але сексу з чоловіком їй не вистачало. Завела коханця. Але це все було до 35 років, поки дитину чоловіку не народила. З народженням дитини вже не дуже до сексу на стороні було.
Скільки говорили з подружками, коли у тебе робота, побут, діти, то нікого сексу не хочеться.
Жінки, які постійно хочуть сексу, скоріше є виключенням. Також такі жінки не загружені побутом, проблемами, вони легко живуть.
сама себе прекрасная• 28 июня в 16:21
Ответ дляКумедний ґудзик
На правильно. Хай самі там вовтузчться
63-64
Він хотів щоб мамо відпочила на морі. І того року вона їзала з нами. Но це окреееема глава. Там був піздєц
Тезисно - обшук моїх шаф
Викидання моіх речей бо думала що то мусор (носки для зволоження пʼяток)
Дитину з 39 серед ночі сонну обмотала мокрим рушником (холодним), і коли я в неї ним запульнула - обзивала до ранку.
Бігала за мною що «параіетамол і нурофен не можна!!!! Між ними має 8 год пройтт!!! Це антагоністи (чи як це слово..)
Ай. Лізе в сраку без мила
В вашей жизни и семье большие и серьезные проблемы, потому секс и его частота это только верхушка айсберга и никаких проблем он не решит сам по себе.

У вас нет границ, нет баланса между ’ я мама’ и ’я женщина’ и муж бытовой инвалид. Осталось выйти на работу еще, а за ней только прямо в окно останется.
Ничего не посоветую кроме ’задуматься наконец куда вы идите и почему не позволяете себе быть счастливой?!’
Угги_в_горошек• 28 июня в 16:26
Ответ длясама себе прекрасная

Вы прочитали что у автора нет проблем с деньгами и помощью,все равно какой там муж в быту.Она просто его не хочет и типа прячется за сковородкой.
И как раз ей лучший вариант это выйти на работу ,там и любовник найдется
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:34
Ответ дляУгги_в_горошек
А для чого розводиться? Ну я не розумію цієї повенутості на сексі.
Ну окей, у мене ж не в партнері справа. Я просто не хочу цим займатися
От щойно посексилися. Все ок, приємно, із закінченням обоюдним. Ну чого розводитися? Яка нормальна людина якщо вона тупо хоче спати - а я тупо хочу спати в 23+, (і тим більше перед цим я годину укладувала дитину, в тиші, темряві, і засинала періодично), от поясніть - з якого перепугу жінка має активізуватися бо чоловік хоче? Мені ок вдень от. Можна в суб нед; і один день якщо в 21 вдастся вкласти дитину. Це що, мало? Ще й жара ця мене якось напрягає фізично
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:35
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну я ж про секс в цілому. Що він в лбдей є і так, це не велика проблема! Жінці я вважаю секс отримати це як зуби почистити; чоловікові важче, але не нада бути жлобом і великої думки про себе.
Не для сексу люди одружуються ж, я от про що
Угги_в_горошек• 28 июня в 16:35
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну конкретно вашему мало
Ну понятно что вы от кормушки до последнего никуда не денетесь,даже ценой своих психики и здоровья

автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:37
Ответ длясама себе прекрасная

Ну легко сказати, важко зробити
Я не маю навіть уявлення, де основна вавка.
Хз. Пізніше куплю ті таблетки від тривоги, моде перестане енергія витрачатися на паранойя та краще і проще стане
Угги_в_горошек• 28 июня в 16:38
Ответ дляКумедний ґудзик
Женятся не только для секса,но на максимально подходящем партнере для секса
Вы ж не в средневековье,где женились для объединения земель и тд,а личная жизнь у мужчины своя
Или вам так подходит?
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:38
Ответ дляУгги_в_горошек
Для мене вихід туди це як оскорблєніє. І так сил нема
Угги_в_горошек• 28 июня в 16:39
Ответ дляКумедний ґудзик
Ничего,взбодритесь от нытья
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:41
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну конкретно вашему мало
У мене нема ніякої кормушки. Я вийшла в 28 заміж, перебравши «харчами» скільки хотіла. Це не той чоловік що це «залежність» тощо. І гроші я заробляти завжди вміла. Хотіла би, точніше мала б силу, заробляла би. Зараз дещо освою ще, буду консультувати бізнеси. Якщо звісно подужаю ще ц роботу з людьми. Бо мало лі, я відвикла вже
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:42
Ответ дляУгги_в_горошек
Или вам так подходит?
Не підходить. Секс важливий
Але без розуміння мого стану і чк мені допомогти, діла не буде. Бо рано чи пізно просто псіхану
Угги_в_горошек• 28 июня в 16:43
Ответ дляКумедний ґудзик
Не підходить. Секс важливий
Ну так быстрее начните лечение,может поможет
Всегда удивляли женщины,которые не умеют пользоваться деньгами и не могут себе устроить нужную жизнь
Детские_Будут?• 28 июня в 16:50
Ткнула на 3-4 в неделю, мне столько надо.
Но в реалии бывает по разному, муж уже сильно часто отказывается
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 16:56
Ответ дляУгги_в_горошек
Оце ви в саму точку попали. В саму середину яблучка
Угги_в_горошек• 28 июня в 16:57
Ответ дляКумедний ґудзик
Я видела такое у родственников моего бм,все печально для всех участников истории.И да,лучшее лечение это занятость.
И да,когда она узнала что у мужа уже 5 лет любовница-попала в дурку
автор Кумедний ґудзик • 28 июня в 17:08
Ответ дляУгги_в_горошек
Я не знаю. От сьогодні мені виглядає інакше. Секс непоганий. Як і завжди. Я спробую сформувати остаточну проблему. Я хочу не відсутності сексу. Я зараз пішла на принцип. От озвучила йому, що мене «не хочеться зараз», і я чекала що він це якось прийме до уваги, і припинить щоденні акціі.
А сьогодні що. Сьогодні знову 🤷‍♀️ да, він широким великим колом пішов, без пахабщини як в порнухє. Що я хоч і дрімала, - но була за.
Зараз настрій гарний. Але ви ж бачете, що він тим не менш знов забив , не ліг поруч «дрімать» і мене обнімать і гладить, або якщо сам спать не хоче то хвй би кіно поставив і разом би валялися. А знову із сексом
От нема у нас контакту в форматі разом поваляться. Подивитися. Побалтать. Якось якщо рядом лежим і нема дитини, то значить нада поїбацца, вибачте.