Анонімус• 28 июня в 12:07
Кто в западной европе - это правда, что там
в многоквартирных домах практически нет кондиционеров? А в частных домах есть?
АсобеннАя• 28 июня в 13:09
Ответ дляСкрипяСердцем
Вони задраюють вікна і сидять вдома, а ввечері виходять на вулицю. І повірте,мвюиьи 90 річного німця жарою, який ходить в гори регулярно, їздить на велосипеді, і може пройти швидким темпом 30 км в день, ну дуже важко. Хіба що українці гинуть або люди з пострадянського простору.
А якщо людині потрібно працювати, а не вдома сидіти? До речі, не в усіх офісах також є кондиціонери.
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:10
Ответ дляМуууумие
Щоб мити , профілактику робити
Багатим українцям не понять
Що з вами ?
Вам європейське сонце голову припекло?
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:11
Ответ дляМуууумие
Люди які дивуються чері взимку на повному серйозі співчувають західній Європі
Ви взимку чері в Україні не бачили ?
Лівий Локіть• 28 июня в 13:12
Ответ дляАнонімус
А как выживать в такую жару?
никак. сокращают население таким образом в том числе
Муууумие• 28 июня в 13:12
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви взимку чері в Україні не бачили ?
Ще одна
Категоричне мислення притаманне дитячому віку
Ви на пріколі разом з товарками вашими і не знаєте середню зарплату та пенсію в Україні ?
Муууумие• 28 июня в 13:13
Ответ дляЛівий Локіть
Дуже невдало - варто подивитися тривалість життя
нещасних замучених спекою європейців
Анонімус
• 28 июня в 13:13
Ответ дляЛівий Локіть
Меня больше всего удивляют оправдывпющие этот бред. Надеюсь, что люди пишут это хотя бы за деньги, а не потому, что верят в то, что пишут...
Муууумие• 28 июня в 13:14
Ответ дляАнонімус
Дивно що українку єдине що турбує 3 дні спеки в ЄС , а те що в Україні винищено чоловіче населення і сафарі на вулиці то таке - головне кондиціонери є
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:14
Ответ дляМуууумие
Про близькість аеропортів і низькі ціни на квитки мовчу
Мовчи .
За розумну зійдеш.
Муууумие• 28 июня в 13:14
Ответ дляЛатвийские_Номера
Що з вами ?
Вам європейське сонце голову припекло?
Ви теж не в курсі , що кондиціонери обслуговують ?
Анонімус
• 28 июня в 13:14
Ответ дляМуууумие
Кровь, говно, песок и сахар...
Муууумие• 28 июня в 13:14
Ответ дляЛатвийские_Номера
Мовчи .
За розумну зійдеш.
Не заздріть так відверто
Муууумие• 28 июня в 13:15
Ответ дляАнонімус
Кровь, говно, песок и сахар...
Ах да , максимальна проблема це спека в ЄС
Лівий Локіть• 28 июня в 13:15
Ответ дляМуууумие
нещасних замучених спекою європейців
это раньше так было. сейчас мрут как мухи. после чудо прививок особенно
Лепетун• 28 июня в 13:15
Ответ дляАнонімус
Вы тоже на приколе? Забота о соседях выражается в том, что все вместе погибают от жары?)))
Я думаю, после этого лета все экошмекозащитники сильно прозреют и пойдут ставить сплиты куда можно и нельзя. Следующее лето будет еще жарче. Эти ’пару дней’ в году будут стоить многим жизни, остальные бегом сделают выводы.
Муж неделю назад продал наш бу мобильный кондер 5летней давности, стоял без дела 2 года не могли продать. Сейчас продали по цене нового.
Муууумие• 28 июня в 13:16
Ответ дляЛівий Локіть
Медсестричка• 28 июня в 13:16
Ответ дляСкрипяСердцем
Правда. И в частных тоже нет. Очень дорогая электроэнергия ,а жарко бывает не так уж часто. Не знаю правда ,как выживают люди в квартирах под крышей. Ну и сейчас у нас 41 уже неделю температура держится на улице, в помещении 30-35
я жила в квартире под крышей. нормально вполне было. видимо крыши так спроэктированы
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:17
Ответ дляМуууумие
Ще одна
’товарка’
Усе зрозуміло ,троляка
Муууумие• 28 июня в 13:17
Ответ дляЛатвийские_Номера
’товарка’
Усе зрозуміло ,троляка
Вітаю що хоч щось вдалося зрозуміти
Котики-муркотики• 28 июня в 13:17
Ответ дляАнонімус
Кровь, говно, песок и сахар...
Это вы о своем содержимом? Ну не надо так откровенно о наболевшем
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:17
Ответ дляМуууумие
Таки припекло .
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:18
Ответ дляМуууумие
Не заздріть так відверто
Який дотепний коментар
Медсестричка• 28 июня в 13:18
Ответ дляАсобеннАя
Правда. Вы ж видите, сколько там смертей от жары уже. Вообще, они придурки, конечно. Не стоит та эстетика и экономия жизней людей. Да даже просто такого дискомфорта не стоит.
люди же не в квартирах умирают ,а на улице. будете улицы охлаждать?
Своего не предлагать• 28 июня в 13:19
Ответ дляМуууумие
Правда - правда
Всі фірми продукують кондиціонери виключно для мега розвиненої України
Причем тут производители,не лепите все в одну кучу, они спрос не рассчитывают по одной только германии
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:19
Ответ дляМуууумие
Вітаю що хоч щось вдалося зрозуміти
Ботня,іди на сру форуми
Муууумие• 28 июня в 13:19
Ответ дляЛатвийские_Номера
Таки припекло .
Це вже поза межами розуміння
Співчуваю
Христя в тiстi• 28 июня в 13:19
Ответ дляАнонімус
Та це ті хто ще з суботи сливу залив і до сих пір не прийшов до тями,в Італії вже 2 тижні ми просто божеволіємо,кондиціонер в квартирі є,але це не відміняє жахливий стан і самопочуття,в кімнатах де немає кондиціонеру зараз +32 на вулиці учора в машині показувало +39°і це на півночі країни.В Германії у тітки в квартирі +35без кондиціонеру,їй 70+ купа хроніки і вона ледь лазить
Латвийские_Номера• 28 июня в 13:20
Ответ дляМуууумие
Це вже поза межами розуміння
Співчуваю
Тобі ніякі співчуття не допоможуть ,нещастя .
Муууумие• 28 июня в 13:20
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ботня,іди на сру форуми
Тобі пояснити куди піти чи сама зорієнтуєшся ?