Леопардові панчохи• 28 июня в 22:31

Теннисный браслет

Смотрю мода повальная на них пошла. У вас есть? Бриллианты или фианиты? И вообще какие сейчас браслеты актуальны покажите
Замрійлива• 28 июня в 22:53
Ответ дляКинДза
Потому что запястья разные бывают ))
Ну я конкретно про свой браслет говорю, не поленилась посчитать камни))

Замрійлива• 28 июня в 22:55
Ответ дляБезникаяЯ
Вы в каратах понимание столько же как свинья в апельсинах
Это пять
хутряна володарка• 28 июня в 22:56
Два роки вже вони в моді. Уже модною з ним не будеш)
Оч@ров@Шк@• 28 июня в 22:58
Вот такой продала на днях. Мне не зашел
Додекаэдр• 28 июня в 23:17
Название дурацкое, у меня есть парочка
Чемна панночка• 28 июня в 23:21
Ответ дляМоже ще третю?
фото
Очень красивое, сколько стоило,если не секрет?
Teonaa• 28 июня в 23:32
Ответ дляМоже ще третю?
Спасибо. Камни отдельно покупали, работа ювелира недорого. Но даже в этой пиндюльке 22 камня по 0.1. Сколько денег на браслет нужно даже представить страшно.
А чим воно Вам особливе? Ну, я не кажу що погане, ну просто якась така замороч - ювеліра наймати, камні десь «окремо» шукати.
Адже цей дизайн- це каміння в одну лінію) думаю таких чимало і готових, ні?
Ну і плюс якщо воно таке звичайне, то для чого на нього ще й довго збирати?
Кому там слова не давали• 29 июня в 06:45
Ответ дляTeonaa
Скорее всего так дешевле было
Teonaa• 29 июня в 08:00
Ответ дляКому там слова не давали
Скорее всего так дешевле было
Ну а в чом сенс все одно? Чи просто є такі люди, які от хочуть собі виріб з діамантами, цільними, і багато (не 1 штучка)?
Я просто до прикрас ставлюся рівно. Нема звички обов’язково прикраситися, а якщо й захочеться, то…ну жлобство якесь не вдягну точно, але якщо це буле срібна прикраса з стєкляшкою чи фіанітом найпростішим - мені взагалі якось це без різниці. Я реально не розумію. (Особливо якщо ще й сама собі купуєш..ладно там кавалер презентував..; чоловік якщо б приніс, то теж не знаю…є речі, які мене справді порадують за ті. Амі гроші)

Кому там слова не давали• 29 июня в 08:29
Ответ дляTeonaa
Вы сами ответили на свой вопрос.Вас не интересует,тк никто такое не дарил
Мне дарили,не этот браслет,но другие украшения
Оч@ров@Шк@• 29 июня в 08:38
Ответ дляЧемна панночка
На официальном сайте цена 120 евро. Мне его подарил мой мужчина
Чемна панночка• 29 июня в 09:53
Ответ дляОч@ров@Шк@
120 евро? А то ж бриилианты,они дороже или я не поняла...
Teonaa• 29 июня в 11:08
Ответ дляКому там слова не давали
Це не відповідь)
Teonaa• 29 июня в 11:08
Ответ дляКому там слова не давали
Ми ж наче не в садочку
Може ще третю?• 29 июня в 11:30
Ответ дляTeonaa
Дело не в дизайне, а в цене. В магазине бы вышло раза в 2 дороже. По поводу собирать, ну я рада за вас, если вы можете 4-5 тыс.долларов выложить за цацку не собирая.
Кому там слова не давали• 29 июня в 12:15
Ответ дляTeonaa
Ми ж наче не в садочку
При чем тут садик?вы написали что не интересуетесь украшением,а если и наденете,то серебро.Логично что если б вам подарили теннисный браслет, не было б вопроса заменить его на фианиты или нет.
Teonaa• 29 июня в 14:27
Ответ дляКому там слова не давали
Звісно б не було. Носила би
Але він мені обʼєктивно не потрібен. Якби кавалер - ок; якби чоловік, то пішов би просить здати назад. (Якщо це дорогі)
Просто автор написала що ще й відкладала на це. Тобто не автор, а хтось кільце показав. Я про кільце доречі питала, якщо що.
Кому там слова не давали• 29 июня в 14:39
Ответ дляTeonaa
Звісно б не було. Носила би
Ну именно прям нужны нам только еда и крыша над головой)
Ну ювелирку я сама себе никогда не покупала ,дарили.Ну а от мужа почему не принять подарок 🤷‍♀️
Teonaa• 29 июня в 14:47
Ответ дляМоже ще третю?
Я не пантуюсь. А спитала: в чому тут сенс - купити звичайну каблучку по ціні такій? І мені ок навіть відповідь «бо тащуся від якісних речей і терпіть не можу жлобські підробки»; я ж нормально питаю, для чого сарказм

Teonaa• 29 июня в 14:51
Ответ дляКому там слова не давали
Я практична людина 🤷‍♀️ я люблю витрачати на косметолога) а одежу не зазорно і в хумані. Ну от така якась я. Авто - краще нове, їжу - якісну, хорошу. А шмот хз. В середньостатистичних магазах все одно якась такаааа фігня висить. А прикраси в цілому, кажу ж, не ношу. Подивилася я ці браслети, так і не зрозуміла нічого. Доречі, теннісний це як, яка його особливість? На вигляд браслет як браслет. Що означає «теннісний»?
Кому там слова не давали• 29 июня в 15:17
Ответ дляTeonaa
Его однажды подарили на соревнованиях по женскому теннису
У вас просто не хватает и на то ,и на то ,и на это ,поэтому приходится выбирать.Но так не у всех,плюс у каждого свои приоритеты
Teonaa• 29 июня в 16:22
Ответ дляКому там слова не давали
Ммм, ну звісно ж
Шо б ще тут написали. Таке враження, що 90% жінок, яким як раз таки , як Ви кажете, чогось десь не вистачає.
У мене, людини не те що сильнозаробляючої, але якій достатньо озвучити потребу - і буде куплене, інша точка зору: я кажу як є, і мене це жодним чином не принижує. І ніколи не кажу речі типу що якщо каблучка срібна, да хоч 10 срібних, і нуль золотих - що у людини щось десь не вистачає. Мені це дивно , ну носиш що хочеш, витрачаєш на що хочеш. А відкладати на кільце…, щоб що було? Просто для мене це нісенітниця. Є гроші - купив. Нема - купив таке, яке можеш купити.це лише каблучка. Просто хотіла поцікавитися, що в ній особливого. Так і не вияснила доречі, лише як завжди послухала які тут всі круті, а одна я тут «не вистачає». Таке щось, якщо чесно.
Кому там слова не давали• 29 июня в 16:25
Ответ дляTeonaa
Ммм, ну звісно ж
Те вы можете себе позволить ну вот что угодно купить не откладывая?тогда вас можно только поздравить

Как минимум отличие серебряного от золотого изделия,то,что оно темнеет со временем,металл мягче
Teonaa• 29 июня в 19:58
Ответ дляКому там слова не давали

Ні, звісно не можу. Де я це пишу? Але підхід десь такий - не купляю по 200-300-500т каблучки, бо я краще куплю собі будинок за кордоном, свій, хай через 15 років. Бо браслет за ці гроші це абсолютно безтолкова покупка. Для людей які «не все собі можуть хоп і купити», по яких ви от писали
Ті люди які годинники по 900т уе купують, про тих звісно мова не йде, їм ті браслети як кг бананів піти купити
Кому там слова не давали• 29 июня в 20:05
Ответ дляTeonaa
Так почему вы заранее посчитали чужие доходы?На дом собирать 15 лет это обычные доходы,а не бриллиантовые теннисные браслеты от мужа на НГ.Конечно вам он не нужен,если и так он мягко говоря не в планах.
Я тоже даже не размышляю о Феррари,тк пока не предвидится))
Но кольцо ,которое я могу продать за 15т меня радует больше,чем если тогда мне вместо него подарили машину.Сейчас это уже был бы мусор за пару тысяч
Teonaa• 29 июня в 20:57
Ответ дляКому там слова не давали
Ну якщо продавати то ок, я думала їх потім бережуть як не знаю що
Ну все одно доречі прослідковується неприємний тон в ваших словах. (І де я рахую доходи?). Я ж про будинок за 15 р написала від фонаря. А ви вже «судите». Це просто приклад був. Планувалося в значенні типу «швидко»
Кому там слова не давали• 29 июня в 21:19
Ответ дляTeonaa
В смысле,что неприятно?Обсуждают женщины украшения,и тут вы,мне они не нужны,не понимаю зачем,мне лучше косметолог.Да на здоровье,только как это связано с темой?))
Да,золото потом можно продать,а ботокс нет)

И можно спокойно провезти через границу,а квартира с машиной могут пострадать от ракеты.Так что все в этом мире относительно
Teonaa• 29 июня в 21:56
Ответ дляКому там слова не давали

Ну все. Тепер ясно
А чому Ви не могли відповісти без пафосу? Легше стає - комусь ніщебродством типу дорікнути, таке враження складається. Ладно
Кому там слова не давали• 29 июня в 21:58
Ответ дляTeonaa
Ну все. Тепер ясно
Нет,с пафосом начали вы.А я нетакуся,лучше дом куплю.Ок,на здоровье
Teonaa• 29 июня в 23:37
Ответ дляКому там слова не давали
Тут сидять обіженки чи що
Я спитала. Просте питання. А далі вже дискусія пішла бо ви не можете відповісти без того, щоб не покрасоватися попередньо.