Мошей ницца• сегодня в 08:52

Як вважаєте, реально таке зараз в Україні?

Хочу вкоротити собі віку і щоб потім моє тіло замурували у бетоні
Клин_Кляйн• сегодня в 08:53
Серьезные планы на понедельник.

Почекуха• сегодня в 08:53
Реально, можно условие такое в завещании на квартиру оформить.
Свекруня• сегодня в 08:53
Хочете тут знайти виконавця робіт? Краще на Кабанчик напишіть.
So_so• сегодня в 08:53
Вполне. Возьмите кредит в стремной конторе и не возвращайте.
Щебетуха• сегодня в 08:54
реально звернутись до психіатра
Настасья Пицун• сегодня в 08:54
Любой каприз за ваши деньги.
автор Мошей ницца • сегодня в 08:54
Ответ дляСвекруня
А що там?
автор Мошей ницца • сегодня в 08:55
Ответ дляSo_so
Як буде цікаво коли мої останки знайдуть років через 100
So_so• сегодня в 08:55
Ответ дляМошей ницца
Кому?

Свекруня• сегодня в 08:56
Ответ дляМошей ницца
А що там?
Ну як що. Лишіть заявку. Зняти з петлі і замурувати в бетон. Так і побачите чи реально.
Айпишница• сегодня в 08:56
Ответ дляSo_so
Кому?
Автору
So_so• сегодня в 08:56
Ответ дляАйпишница
Автору
Тогда уже лучше увлечься археологией
автор Мошей ницца • сегодня в 08:57
Ответ дляSo_so
Кому?
Та не знаю, тим хто знайде, реально хочу зараз піти з життя бо живу 30+, а далі і не хочу вже
So_so• сегодня в 08:58
Ответ дляМошей ницца
Специальность 032 Історія і археологія, есть заочная форма обучения.
Займитесь делом.
Броніки для Моніки• сегодня в 08:59
Ответ дляМошей ницца
а хтось їх шукатиме і довбтиме з перфоратором бетонні брили? краще варіант, коли вас красиво заллють епоксидною смолою і виставлять в місцевому краєзнавчому (якщо ви непересічна особистість) чи художньому (якщо маєте якісь мальовничі вади фізичного розвитку) музеї
Як_наготую...• сегодня в 08:59
Ответ дляМошей ницца
А що там?
Спочатку пограбуйте банк
So_so• сегодня в 08:59
Ответ дляМошей ницца
Мне 46, ещё столько всего нужно прожить и успеть. Сместите фокус.
автор Мошей ницца • сегодня в 09:01
Ответ дляБроніки для Моніки
Таке реально тіло під епоксидкою? просто таких тіл ніде ніколи не видно в Україні
а скільки людей у бетоні зараз забетоновано по країні, дуже багато думаю назбиралося за усі роки
руки_Крюги• сегодня в 09:02
Ответ дляМошей ницца
Та бетона не хватит на Ваши фантазии

Завжди з рушником• сегодня в 09:02
Как бы все регулируется законами. И просто так, где и как хочется никто не похоронит
автор Мошей ницца • сегодня в 09:06
Ответ дляЗавжди з рушником
Якби моє тіло сьогодні гарантовано десь забетонували б у бетон то я б одразу сьогодні ж пішла би з життя, скоріш за все викинулася б з висоти
автор Мошей ницца • сегодня в 09:08
Ответ дляруки_Крюги
Та бетона не хватит на Ваши фантазии
Це не фантазія а реальне бажання, якби хтось організував то я готова до суїциду, я просто не хочу в могилу, мені подобається аби тіло у бетон забетонували
автор Мошей ницца • сегодня в 09:10
Ответ дляSo_so
Повірте зміщала фокус не раз. Просто прожила життя і більше не хочу як і також не хочу лежати у могилі
So_so• сегодня в 09:13
Ответ дляМошей ницца
Что Вы там прожили в 30+, маме 80 и она говорит, что ещё не прожила, ещё куча планов.
автор Мошей ницца • сегодня в 09:15
Ответ дляSo_so
Я інша
мені цікаво як швидко бетон твердіє і сохне ..
So_so• сегодня в 09:15
Ответ дляМошей ницца
Я інша
Жаль. Тогда это к психиатру.
парИла я парИла• сегодня в 09:17
Ответ дляМошей ницца
Так Ви ж про це навіть не дізнаєтеся, тому що Вас вже не буде, хоч так, хоч так
автор Мошей ницца • сегодня в 09:19
Ответ дляпарИла я парИла
Я про тих хто моє тіло тоді через сто років знайдуть, шкода що сама себе збоку не побачу
автор Мошей ницца • сегодня в 09:25
Ответ дляСвекруня
Тоді вже не побачу
парИла я парИла• сегодня в 09:24
Ответ дляМошей ницца
Вашому тілу буде все одно коли Вас не стане. Чи воно буде лежати в могилі, чи замуроване в бетоні, чи в якомусь склепі, чи як мумію в саркофаг його помістять.
Ви своїм відчуттям цього не відчуєте, та й очима не побачите. Бо смерть це не те що Вам здається.