Ms. Любмая жена• 1 час назад

МайклоДжексоМАНІЯ після фільму

Признайтесь, хто дивився фільм, вас теж не залишають думки про цю особистість?
Ви теж переслухали купу пісень його, пнредивились вілео виступів, перечитали про його життя.
Я не розумію що зі мною відбувається. Це арстист не зовсім мого покоління. я тільки поверхнево знала його історію і на слуху пару пісень.
Чого мені зараз так шкода його, як людину. Прямо болить душа.
Він нереальний був. Який талант. Я можу дивитись без зупину як він танцює і відчував музику. Його шоу і кліпи навіть зараз вражають, а 30-40 років тому....це було щось фантастичне.
Чому його так очорнили?
Поговоріть зі мною про нього, бо я не можу вспокоїться.
В голові звучать його пісні вже третій тиждень
Редисочка• 1 час назад
Не в курсе о чем речь

Кидстаффовна• 1 час назад
Да, тоже и читать о нем стала и песни снова слышать
Seehund• 58 минут назад
Я застала самый расцвет популярности.Чем меня можно удивить сейчас?
автор Ms. Любмая жена • 58 минут назад
Ответ дляРедисочка
Не в курсе о чем речь
Про Майкла Джексона.
Про його життя. Його успіх.
Про звинувачення в педофілії.
Він дуже любив людей. Який він відкритий, який добрий, як помагав всім
Редисочка• 57 минут назад
Ответ дляMs. Любмая жена
Про Майкла Джексона.
Про його життя. Його успіх.
Про звинувачення в педофілії.
Я єто все читала в 90х годах прошлого века
автор Ms. Любмая жена • 56 минут назад
Ответ дляКидстаффовна
Який кліп з Наомі.
Яка вона красива була. І він в найкращі свої роки ще такий гарний і свіжий.
Після 2000 став так погано виглядать, дуже комплексував. Був об´єктом насмішок
Лиса Патрикевна• 52 минуты назад
На это и расчет, все хотят кушать (наследники, продюсеры, сценаристы), пойдут смотреть клипы, качать песни, копейка с продаж снова наполнит всем карман.. Такое, танцы на костях я это называю за чужой счет, причем.
автор Ms. Любмая жена • 53 минуты назад
Ответ дляРедисочка
А я на початку 2000 тільки й чула, що він педофіл, купу операцій зробив для покращення зоанішності і пргубив себе.
А він все життя боровся з ветиліго і вовчанкою. Не знала про трагедію під час зйомок реклами пепсі. І що з того часу він мусив носити перуку і жити на знеболбвальних
Оце фіфа• 51 минуту назад
Ответ дляMs. Любмая жена
о каждом человеке наверное можно сказать хорошо или плохо
идеальных нет

автор Ms. Любмая жена • 51 минуту назад
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це ж добре, що є фільм став приводом згадати таку легенду.
Увіковічнити історичну постать.
Я дуже рада, що зняли фільм і другу частину жду.
Я не знала, що батько був таким тираном і так важко йому далось сходження до свого Олімпу
Seehund• 51 минуту назад
Ответ дляMs. Любмая жена
Увіковічнити історичну постать.
Всегда можно и сгустить краски ради кассы.
автор Ms. Любмая жена • 50 минут назад
Ответ дляОце фіфа
идеальных нет
Але про нього нема що поганого згадати.
А його очорнили умисно.
Це так нечесно
Оце фіфа• 50 минут назад
Ответ дляMs. Любмая жена
Але про нього нема що поганого згадати.
А його очорнили умисно.
Це так нечесно
вы в этом точно уверены?
автор Ms. Любмая жена • 46 минут назад
Ответ дляОце фіфа
вы в этом точно уверены?
Так. Я стільки перечитала і передивилась. Його оточення згадували його як найдобрішу людину.
Як він любив дітей. Як переживав за них.
Навіть ота прв´язка на руці на всіх костюмах в пам´ять про дітей, які постраждали від війн, наприклад.
Скільки помагав не для піару. Не афішував.
Можна писати і писати
Да Щас же• 41 минуту назад
Любила багато його пісень і слухала досі час від часу, навіть не знала про фільм, але рада, що зараз молодші можуть відкрити для себе його творчість
Анонімус• 38 минут назад
А що педофілія не підтвердилася? Спав з малими в ліжку? Чи ні
Весела бджілка• 38 минут назад
Ходила смотреть, но я его и раньше обожала. Не знаю кто еще настолько крут, так двигается и имеет в себе такие противоречия в личности
Як міряти?• 32 минуты назад
Ще до фільму дивилася документалку про його останній тур. Дуже сподобався, до цього не надто ним цікавилась. Рекомендую вам до перегляду ’Майкл Джексон. Ось і все’.
автор Ms. Любмая жена • 32 минуты назад
Ответ дляАнонімус
Оправданий по всіх звинуваченням

автор Ms. Любмая жена • 31 минуту назад
Ответ дляЯк міряти?
Дякую, подивлюсь обов´язково
Як міряти?• 29 минут назад

Про такий інцидент з Емінемом знали?
автор Ms. Любмая жена • 29 минут назад
Ответ дляАнонімус
Є версія, зо він хотів завадить і викрить тих дибілів з острова епштейна, а вони пішли на випередження
автор Ms. Любмая жена • 28 минут назад
Ответ дляЯк міряти?
https://youtu.be/9dcVOmEQzKA?si=Sk8xksnJICA5EEso

Про такий інцидент з Емінемом знали?
І що в ньому такого? Пропіарився за рахунок Майкла
Як міряти?• 25 минут назад
Ответ дляMs. Любмая жена
Так от якраз запитую, чи знали про такий інцидент. Я от лише вчора дізналася. І що Майкл йому помстився за цей кліп дуже цікавим способом.
БджілкаМайяUA• 14 минут назад
Ответ дляЯк міряти?
Як саме?
Пошаманю• 11 минут назад
Ответ дляMs. Любмая жена
А що там сталось?
автор Ms. Любмая жена • только что
Ответ дляЯк міряти?
Розкажіть яким?