Реверанс• 30 июня в 11:26

Народ України уже став повномасштабним ворогом тцикунів

Учергове насмерть закатований в катівнях ТЦК батько 6 дітей.
Reluxe• 30 июня в 12:32
Ответ дляМаргариткаW
пока был Янык войны в принципе не предвиделось.

это люби друзи, используя таких полезных идиотов как вы, привели своих пешек к власти. зелёнй поц вон за инструкциями регулярно в лондоны катается.
прокси-война, Украина и украинцы - расходник.

Прокси-война (от англ. proxy — «представитель» или «посредник») — это вооруженный конфликт между двумя или более державами, которые не вступают в открытое прямое противостояние друг с другом. Вместо этого они преследуют свои геополитические цели, тайно или открыто финансируя, вооружая и обучая третьи стороны (другие государства, повстанческие группировки или террористические организации) для ведения боевых действий.
Гіркин (Стрєлков) розповідав за скільки років росіяни готувалися до окупації Криму і так званої ’Новоросії’, а Яник їм допомогав, недарма ж на посади міністра оборони і керівника СБУ він поставив громадян росії.

автор Реверанс • 30 июня в 12:30
Ответ дляНаталія-Ната
Одного - двух если накажут.. но пока власти не до этого, они им нужны. А если всех наказать - люди это поймут на будущее и никто уже не пойдет делать грязные дела вместо власти.
Погане відчуття, що далі тільки гірше буде.
автор Реверанс • 30 июня в 12:32
Ответ дляReluxe
Там Україні, ще флот періодично обстрілювали.
Доводилось винищувачі піднімати в небо, що би кораблі добралися нормально.
Але в дурників, причина війни - Майдан.
Так їм сказали і вони,як папужки в маси те понесли.
Безголові.
автор Реверанс • 30 июня в 12:35
Які ж беззахисні наші люди при цій неадекватній антинародній владі з однієї сторони росія, яка вбиває безжалісно, а з іншого катує та вбиває банда тцк , на яку немає управи.
spart-5037• 30 июня в 12:38
Ответ дляРеверанс
Хто ж знав, що дебіли в 2019 виберуть дебіла на президента під час такої страшної війни, а він за собою протягне до влади весь Антимайдан і чиновників Януковича.
Так это ваши соотечественики )) с майдана, тоже вполне вероятно.
Странно, то умные были, а то вдруг резко дебилами. Что то пазл не складывается
KrupinkaSs• 30 июня в 12:38
Ответ дляReluxe
Ті кого ви називаєте сороснею зараз чи не найбільші вороги нинішньої влади´
І відкрито і рішуче виступають проти дій ТЦК і звірячої бусифікації?
KrupinkaSs• 30 июня в 12:40
Ответ дляРеверанс
Але в дурників, причина війни - Майдан.
Безголові.
А вам сказали ,що нас в евросоюз візьмуть
автор Реверанс • 30 июня в 12:41
Ответ дляspart-5037
Майдан проголосував за Зеленського, який ЗСУ зі сцени називав стадом баранів, Україну - повією, Голодомор - сіньором Голодомором?
Ви на приколі?
Він все життя стібався з усього українського, бо це йому чуже.
Пазл чудово склався.
Для росії.
З допомогою фсб і проектом Буратіно.
Тепер держава свідомо вбиває своїх громадян.
Вбивала та буде продовжувати вбивати.
Ця держава має абсолютно антилюдську природу і нічим по суті не відрізняється від московії.
Incanto77• 30 июня в 12:42
Ответ дляРеверанс
Таке уявлення,що ТЦК це якийсь філіал ФСБ і працюють на рашку!
В мене давно таке відчуття. А після декількох відео, де тцкуни розкривають рота і звідти ллється російська мова, та не з харківським вимовом, в мене вже майже й сумнівів немає, хто там найнятий

Reluxe• 30 июня в 12:43
Ответ дляKrupinkaSs
Наприклад Ніколов, якого і називають сороснею, досить відверто висловлюється про дії ТЦК.
автор Реверанс • 30 июня в 12:46
У цілому ситуація безнадійна і очікувана.
Всі роки «незалежності» бидло ховалося за крайню хату і не проявляло інтересу до державних і національних питань.
Какая разніца!
Щоб щось знайти, щось треба втратити. Щоб мати права, треба їх виборювати у власної Держави. Ми завжди святкували День Конституції по суті залишаючись з відставанням в пару сотень років від цивілізованого світу у «феодальному устрої».
А зараз найстрашніше, що вороги з обох сторін працюють комплексно з утилізації українців. Звільняють українську землю від українців.
Antoninaya1• 30 июня в 12:47
Ответ дляРеверанс
Навіщо нам це тцк? Здорові бики,уміють бити і вбивати,то нехай свою майстерність показують на ворогах.
Боже, яке кругом твориться.
ТЦКа перетворилися в катівні режиму Зеленського.
Нелюди в правоохоронних органах їх покривають.
Навіщо тоді інститути Уповноважених з прав людини/військових?
Нема ніяких прав, кріпаки концтабору Зеленського.
Бо, йдеться не про мобілізацію, а про масові вбиства українців.
Чому саме зараз Ви помітили беззаконня, яке відбувається вже 2 роки? Що саме робите, щоб припинити то свавілля? Петиції не працюють, омбудсмени для галочки та відписок, тож які пропозиції окрім побалакати на форумі?
MilkShake-268d• 30 июня в 12:48
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
это русня мечтает о Майдане в Украине

Запорожье,Одессу,Киев,Славянск - НЕ ПОЛУЧИТЕ!!!!!

И не мечтайте
KrupinkaSs• 30 июня в 12:49
Ответ дляReluxe
А святий Петро?
Наталія-Ната• 30 июня в 12:49
Как только власти захочется денег, он ищет «должников».. «тааакс, кто тут у нас, Вася Пупкин- тцкашник, сейчас поимеем с него денег, он же не хочет сесть в тюрьму» в общем доить их можно до конца жизни, будут тцк последнее отдавать чтобы не сесть в тюрьму, потому что там они даже обычной тюремной жизнью жить не смогут. Шантажировать и доить тцк, то что нужно) таким бежать только из страны, и туда, где нет экстрадиции.
Наталія-Ната• 30 июня в 12:52
Ответ дляРеверанс
Какая разніца!
Вот фраза «интернет изменил мир», но явно не изменил людей. Сознание и социальная психология осталась почти та же. Даже интернет не сплотить людей и создать хоть подобие коллективного разума. Дальше сидим в интернете и жалуемся, как все плохо. Такая реальность
Reluxe• 30 июня в 12:52
Ответ дляKrupinkaSs
А святий Петро?
Яким боком Порошенко до Сороса? З українських крупних бізнесменів зв´язаний з Соросом хіба що Фіала.
автор Реверанс • 30 июня в 12:56
Руські буряти відпочивають, коли працює українська мобілізація. Якщо людину забрали співробітники ТЦК, а родичі виявили її у морзі закатованою до смерті з вибитими всіма зубами і поламаними пальцями, при цьому сім´ї ніхто не повідомив про його смерть, незважаючи на наявність контактів дружини у матеріалах справи, це викликає дуже серйозні питання до представників закону. Це виглядає, як грубе порушення прав людини в Україні. Для багатьох людей складається враження, що Україна перетворилася на країну, де власні громадяни виявляються безправними рабами, чоловікам обмежений виїзд, а постійні випадки вбивств в ТЦК потребують ретельного та незалежного розслідування і покарання вбивць. Натомість влада покриває вбивць.
Судексперти пишуть липові довідки про епілепсію, поліція закриває справи, вбивці залишаються на волі.
MilkShake-268d• 30 июня в 12:56
Ответ дляРеверанс
Ви на приколі?
Пазл чудово склався.
Для росії.
З допомогою фсб і проектом Буратіно.
Вбивала та буде продовжувати вбивати.
арестович это ты?

MilkShake-268d• 30 июня в 13:00
Ответ дляРеверанс
Какая разніца!
Успокойтесь пане Арестович, тут и похуже вещи чем агрессия рф была...

Тут агрессия СССР была, агрессия Гитлера была, Голодомор тут был.

Че только не было.

И никакой ’утилизации’ не произошло по итогу, никуда украинцы не исчезли.

Потому-что Украинцы это лучшие воины в истории человечества.
KrupinkaSs• 30 июня в 13:04
Ответ дляReluxe
Там починаючи з Ющенка,усі якимось боком до сороса
Reluxe• 30 июня в 13:06
Ответ дляKrupinkaSs
Ні. З Соросом мав ще тісний зв´язок Немиря, але це вже партія ’Батьківщина’.
MilkShake-268d• 30 июня в 13:08
Ответ дляРеверанс
Это ваша вина Реверанс, и таких как вы.

Когда миллионы украинцев призывали воевать за Крым, защищать УКРАИНЦЕВ в Крыму и на Донбассе, вы со своим порошенко их БРОСИЛИ на произвол судьбы, хатынки сдавать не хотели ибо это ’быдло донбасское’ или ’крысчане’ приехали!!!!

Вы ВИНОВАТЫ, вы не слушали голос разума в 2014, а пошли по пути ПРЕДАТЕЛЬСТВА и КАПИТУЛЯЦИИ!!!

И все что сейчас происходит это ваша вина, и вашего правительства предателей что вы защищаете тут.

В 2014 Зеленский бы все закончил с русней быстро и ЖЕСТКО, будь у него власть.
МаргариткаW• 30 июня в 13:08
Ответ дляMilkShake-268d

Че только не было.

Население УССР за годы советской власти выросло более чем в полтора раза.

1926 год: 29,0 млн человек (первая всесоюзная перепись).
1959 год: 41,9 млн человек (восстановление послевоенного).
1976 год: 49,1 млн человек.1989 год: 51,7 млн человек (последняя советская перепись, республика была 2-й по населению после РСФСР).
1993 год: 52,2 млн человек (исторический максимум за всю историю страны уже в годы независимости.

вот так ’агрессия’
автор Реверанс • 30 июня в 13:10
Україна стала концтабіром з легалізованим полюванням на людей на вулицях.
Найстрашніше, що могло статися, ось воно - вибір більшості, яка відмовляється від своєї причетності і не хоче усвідомити, яке Зло вони привели в кожну українську родину.
Свої ТЦКуни роблять життя нестерпним і непередбачуваним. Чому виконавці убивств не бояться вироку за навмисне вбивство?
А хто у нас є відповідальним за конституційні права українців в Україні? Презедент ! Чи є у нас президент? Судячи з свавілля поліцейських і тцкашників у нас президента немає !
Reluxe• 30 июня в 13:10
Ответ дляMilkShake-268d
Это ваша вина Реверанс, и таких как вы.

І саме тому до червня (включно) 2014 року Зеленський перебував у Москві.
MilkShake-268d• 30 июня в 13:11
Ответ дляМаргариткаW

вот так ’агрессия’
Ну правильно, украинцев расстрелять, убить, выгнать, КОТОРЫЕ СОПРОТИВЛЯЛИСЬ оккупации, и заселить русней со всего мира нахрен...

Вы думаете если завтра Украина проиграет войну и русня победит, у нас население сократится? Да нет.

Эта мразь завезет сюда, как завезла в Крым - весь сброд со всей рашки и будут у вас МИЛЛИОНЫ жить. Миллиарды жить людей.

Только вот не совсем людей...

И не совсем Украина это будет.

Так понятно?
Маска-0b9f• 30 июня в 13:12
Ответ дляРеверанс
За это стоял майдан!А,и ещё, здобулы!
автор Реверанс • 30 июня в 13:12
Ответ дляReluxe
Він ще в владаміра владіміровича громадянство там на Червоній площі просив собі. Поки був там на заробітках. Легалізуватися хотів.
Думаю, російський паспорт в нього є, як і в Деркача з Єрмаком і іншої зеленої швалі...
Маска-0b9f• 30 июня в 13:13
Ответ дляМаргариткаW

вот так ’агрессия’
Ну умела Россия так выныщуваты украинцев,что численность их росла тогда.