Злива інформації• 01 июля в 03:00
Розлучення
По яких причинах ви розлучались з чоловіками/жінками?
Викликаю на дебати• 01 июля в 06:36
Ответ дляМагиня
Диагноз от вас скрыл?
Нет, я ему поставила по всем признакам. Сначала думала характер сложный , а оказалось диагноз. И ему глаза открыла.
Пьяная вишня• 01 июля в 07:15
Ответ дляВикликаю на дебати
ВсеЧетко• 01 июля в 08:34
Коханка реальна причина, а оскільки сам прийняти рішення на який стілець жопою сісти не міг, бо тут немовля було, а там коханка тиснула, то влаштував мені таке веселе життя, що я сама не витримала і виперла його не зважаючи на те, що лишилася з малою дитиною сама. Він радісно пішов до коханки.
Кінець історії - вони одружилися, я вдруге заміж не вийшла, не простила, але живу своє життя. Дитина вже повноліття. З батьком спілкується номінально, як і від початку було. рішення про розлучення було правильне, бо хоч і непросто самій дитину, але у моральному спокої жила, без крику, образ, знецінення і приниження.