Бочка порохУ• 1 час назад

Хто проходив співбесіду на керівну посаду, як краще себе поводити?

Бажано отримати досвід від тих, хто успішно її пройшов))
Можна посміхатися, жартувати? Чи просто сухо перелічувати обов’язки на попередній роботі ?
Борщик• 1 час назад
Ногой дверь открыла, подкурила и прошла
Но организация специфическая
Зарплата очень хорошая

Впораюсь зі всим• 1 час назад
Я просто відповідала на запитання.
Якщо на посаду головного клоуна - звичайно, треба жартувати і смішити.
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Ногой дверь открыла, подкурила и прошла
Но организация специфическая
Зарплата очень хорошая
Вечер в хату, пассажири! Приехали!
Кумедний ґудзик• 1 час назад
Підлаштовуйтесь. Якщо співрозмовник жартуватиме а ви сухо строчитимете факти, то якось не гуд
Кава з адреналіном• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Ногой дверь открыла, подкурила и прошла
Но организация специфическая
Зарплата очень хорошая
Четенько!
Цвіпканя• 8 минут назад
Наша прежняя директриса готовила племянницу на смену: партийный начес, каблуки, гель на ногтях... А у самой золотые зубы, которые на фото просили замазать