очки_ннадо• 01 июля в 23:31
Ви б зробили операцію в даній ситуації?
Більше року в мене періодичні болі справа внизу живота, починалося все з того що боліло майже кожний день, потім йшло на спад, але біль не проходила.
Зараз періодично все одно дає про себе знати, декілька раз на тиждень, буває що і дужче болить.
В кого я тільки не була, гастроентеролог, хірург, гінеколог, невролог, аналізи, узд
Всі розводять руками, є гіпертензія ендометрія
Єдине що назначали це ще колоноскопію але я не зробила, інший лікар сказала нема на то показів.
І я вже реально не знаю як бути, звісно були припущення що це хронічний апендецит
Я вже думаю про операцію, нехай подивляться що це
Як би ви вчинили?
Ждун с Нибиру• 02 июля в 13:25
Ответ дляочки_ннадо
В неї напевно весь живіт болів?
Нет, болело, где аппендикс. Ходили от гинеколога к хирургу и так по кругу несколько раз. Потом уже почти согласились на операцию, замонал живот, решили, что хронический аппендицит, хотя кровь была спокойная. И в последний момент что-то торкнуло их сдать анализы на все, что можно. И так выявили лактозную недостаточность. Только посадили на диету - сразу боли ушли.