Бабайко• 03 июля в 22:48
Через що ви помітно набрали вагу?
І який спосіб скинути зайве ідеальний для вас?
Пік Антна• 03 июля в 23:08
Ответ дляМааарковная
Через менопаузу.
Аналогично. Появилась инсулинорезистентность, плохой сон.
Помогло снизить весь и удерживать интервальное голодание 8/16.
Как только срыв хоть неделю, вес начинает расти.
Сегодня не целуюсь• 03 июля в 23:09
Ответ дляБабайко
Я працюю з 12 до 21)
Снідаю вдома, це можуть бути бутерброди з цукеркою кава, на роботі дуже підсіла на булки, сендвічі, піци і тд..гадаю ще це грає роль
Та нееее, не може бути
Більш менш• 03 июля в 23:11
Стрес (окупація) + пременопауза. Вночі прокидаюся кожні 40-90 хвилин, не висипаюся.
Верочка 100%• 03 июля в 23:11
Перешла на офисную сидячую работу, за 3 года +15 кг
Марафоны, диеты, подсчет калорий … это всё было, меня хватает максимум на 3 недели
Такой жирной я даже во время беременностей не была 75кг.😬
Більш менш• 03 июля в 23:11
Ответ дляВерочка 100%
А раніше Ви де працювали?
Госпожа_тамагочи• 03 июля в 23:15
Ответ дляКринжова баба
Висновок - через їжу (як і 90%)
Угу.... розкажіть це моєму чоловікові, котрий їсть за трьох, а худий, як тріска
Верочка 100%• 03 июля в 23:15
Ответ дляБільш менш
А раніше Ви де працювали?
На производстве, где надо было стоять 8 часов
Кринжова баба• 03 июля в 23:16
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ми зараз обговорюємо жіночий організм, а не вашого чоловіка особисто без урахування... всього
Госпожа_тамагочи• 03 июля в 23:16
Ответ дляФФФФристайла
Через тривалу гормональну та імуносупресивну терапію
Я свого часу після 15 днів реанімації за 2 міс. з 56 стала 85((((
Жена аллигатора• 03 июля в 23:17
через знижки в атб(( оце морозиво тірамісу по 100 грн замість 200...
єдиний вихід - не ходити в атб
Госпожа_тамагочи• 03 июля в 23:20
Ответ дляКринжова баба
Ми зараз обговорюємл причини набирання ваги, без прив´язки до статі. Не нервуйтесь так, а змирітіся з тим, що їх дуже багато. Це тільки в недалеких і з особистими комплексами вага через їжу, буває)))
Суцільна зрада• 03 июля в 23:22
пиво, булки, стрес від повномасштабки, стала їсти все впідряд, на +12 кг зашила рот, була 66, наразі між 52 та 55 від сезону залежно, слідкую за собою
вік 50+ та клімакс ще ускладнили процес, але виборола
як схудла, сильно довго, тому коротше - контроль розміру порцій, а саме харчування - стіл 8 для діабетиків за Певзнером, а взагалі-то просто здорове харчування, контроль білка, рідини, складних вуглеводів
Суцільна зрада• 03 июля в 23:24
Ответ дляБільш менш
ЗГТ! обов´язково, підіть до лікаря, він призначить, потім підберете що краще для ВАс! мене буквально врятувало, потрібно, щоб спати, плюс у мене магній цитрат з айхерб, саме у великих желатинових капсулах, він мене врятував бо на початку повномасштабки думала від стресу сконаю, а теперь на ньому тільки й сплю, 2 капсули на ніч й принаймні декілька годин сну, плюс м´яко засинаю
Суцільна зрада• 03 июля в 23:25
Ответ дляГоспожа_тамагочи
залежить що він при цьому робить, бо мій їсть наче мало, а круглий) але лежить задофіга
Ну що ви, мамо!• 03 июля в 23:27
Ответ дляБабайко
Я розповім свою історію..
Я почала набирати вагу з тих пір як змінився мій робочий графік.
Прихожу додому о 10 вечора і починаю наїдатись(
На роботі булки, піца інколи таким перебиваюсь
За 2 роки 20 кг
привет сракет в 42 , что пошло не так и из 60 в 75, при том же режиме и тд
Кринжова баба• 03 июля в 23:28
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ми зараз обговорюємо тему автора. Немнервуйте так, і ваш чолов´яга стане мужнім, як ви. Може не через їжу, звісно, не вбивайте в цього впші особисті комплекси, не роздавите
Більш менш• 03 июля в 23:29
Ответ дляСуцільна зрада
Оце треба піти. Я поки поздавала всі загальні аналізи, щитоподібна в нормі, діабету нема. Але ще дуже пітніти стала, прямо обливає обличчя і навіть на ліктьових згинах, де кров беруть. Миюся по триста разів.
Молчавочка• 03 июля в 23:32
Стресс і мало їжі - мінус 5 кг за місяць.
А набирала як всі - через рот.
Зараз вага 59, це вже я худа, як 4 роки назад. Аж дивно дивитися на себе.
А набирала як всі - через рот.
Замрійлива• 03 июля в 23:34
жрала сколько хотела и что хотела.
потом Д2 села на диету и минус 35кг.
надо еще хоть 5 в медцелях.
потом Д2 села на диету и минус 35кг.
надо еще хоть 5 в медцелях.
Крихітка на всі• 03 июля в 23:40
до войны тренировалась много, каждый день, сложенный график, классный тренер
потом переезд, депрессия, к тренировкам такого же уровня вернутся не смогла, тренера такого же классного и мотивирующего не нашла
сейчас беременна - тоже набрала вес, но надеюсь, что он уйдет
Бурундучиха• 03 июля в 23:41
Ответ дляОднозначная
Візан з 47 кг за півроку стала 75. Все життя до цього була худою і після двох родів не набрала жодного кг, то ж не треба писать мені про кількість їжі (
Я теж на візані набрала , у мене за рік 9 кг і скинути майже неможливо з дієтами
Бабайко
• 03 июля в 23:41
Ответ дляЗалізний кіготь
Жрала много, с перекусами постоянными. Заработала инсулинорезистентгость. Потом в нормальное состояние возвращалась долго..
Як ви побороли інсулінорезистентність?
Залізний кіготь• 03 июля в 23:49
Ответ дляБабайко
Як ви побороли інсулінорезистентність?
Эндокринолог, три месяца метформина (но я знаю люди и дольше принимают, это просто мой случай), обязательно 3-р питание и никаких перекусов. Вес пошел вниз потом и самочувствие лучше стало.
Секретница• 04 июля в 00:01
Ответ дляКрихітка на всі
Скільки важили і скільки набрали??? теж вагітна, сильно набрала
Мурзилка• 04 июля в 00:08
Ответ дляЗалізний кіготь
Подскажите, пожалуйста, как выявили резистентность? Какие анализы сдавали?
Я сдавала кровь на сахар. Он в норме. Семейная сказала, что резистентности нет. А вес растёт. Не наедаюсь без сладкого. Надо хоть немного в день съесть.
Как понять есть она или нет?
Залізний кіготь• 04 июля в 00:17
Ответ дляМурзилка
Как понять есть она или нет?
Если вы про HOMA, то он неинформативен: вы можете его сдать в то ’окно’, когда он не повышен. Гликированный гемоглобин, глюкозотолерантный тест, липидограмма, УЗД щитовидки и печени тоже надо сдавать, чтобы жировой гепатоз отмести..Появилось много папилломок (шея особенно), акантоз (потемнение в естественных складках шеи там, подмышки сильно, локти сильно, в паху), набор веса в области живота, постоянный голод, утомляемость быстрая и сильная.
лаМпочка• 04 июля в 07:35
Еда. Худею только на белковой диете. Потом для поддержания 1 белковый день в неделю. Подсчеты ккал на мне не работают, т к медленно, перебираю ккал и получается только не жиреть дальше.
В вашем случае пока лето делайте на работу лаваш с курицей и овошами. В качестве соуса можно греческий йогурт, внутри лаваша он не такой противный