Скокмоно - стокнуно• 2 часа назад
Как вы охлаждаете квартиру вечером, если за день стены нагрелись так
что даже после заката дома всё равно душно?
МатьЧасть• 2 часа назад
Ответ длядамаБезСобачки
Якщо за кондик жаба давить, то вентилятором
На днях тут хором доказывали, что вентилятор бесполезен))
Все до блиску• 2 часа назад
Видела видео, бутылки с водой заморозить и потом достать в тазик и вентилятор
Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ дляМатьЧасть
Так и есть
Знаю бакси• 2 часа назад
В будинку вище +25 не піднімається навіть при +40 на вулиці. Комфортно.
Ласковая_львица• 2 часа назад
А зачем охлаждать квартиру? Я себя охлаждаю, ужинаю мороженым с коньяком. До отрубона, а потом все равно как там, жарко или нет
Голена блондинка• 2 часа назад
Ответ дляМатьЧасть
Ну по факту - если сравнивать с кондером, то да, а если без кондиционера, то лучше вентилятор, чем вообще ничего
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляВсе до блиску
Какие сложности, почему бы не поставить кондиционер
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
А почему би не пережити десь в помірнішому кліматі, чи на березі океану літо пролежати, в оточенні чорношкірих чоловіків з апохалом, попиваючи мартіні?
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Цілий день працюють два кондиціонера, на сон спальні холодні
Які у вас витрати електроенергії влітку? Просто цікаво.
Все до блиску• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Например на съемной квартире. А вам не очевидно? Или денег нет.
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
В нас на першому поверсі 23, приємно, а на другому сонячна сторона, то без кондиціонерів дуже жарко
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Нуль )))
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Нуль )))
Так не буває. У вас станція за 25 штук баксів сонячна?
мені тут жіночка недавно писала.
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
мені тут жіночка недавно писала.
Ні, всього за 4,8 тисячі $, за 23, то вже ферма
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Я в приватному. В нас так збудований будинок що він влітку не нагрівається. Колись в квартирі була сонячна сторона, пекло.
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Окупилась вже, за скільки років?
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Я теж в приватному, на першому поверсі навіть прохолодно, в червні опалення вночі вмикалося, так охолоджувався, а другий, як акваріум - нагрівається.
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Мабуть через дах? В нас маленький одноповерховий.
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Окупилась вже, за скільки років?
Як тільки поставили, так і окупилось. Мій комфорт і нерви безцінні.
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Можливо дах, а ще вікна на всю стіну в підлогу і. СОнце жарить десь з 11 і до заходу
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Ні це не так. Треба порахувати скільки років ви могли споживати електроенергію на 5 тисяч долларів. )) це як мені люди говорять про безкоштовну воду, які зробили свердловину. Немає нічого безкоштовного.
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
Зрозуміла. Але ж мабуть красіво? Панорамні вікна це гарно.
Сиреневенькая• 1 час назад
У меня всю ночь балкон открыт, а где то в 9 утра закрываю все окна и закрываю шторы. Прохладно целый день.
Бабульція• 51 минуту назад
Ответ дляМатьЧасть
бесполезен. когда были отключения света, пользовались вентилятором от станции.
такое, гоняет воздух