Просто Марічка• 02 июля в 22:59

Шукаємо дівчину для ведення сторінки Instagram

Добрий вечір.Вже не вперше тут пишу, сподіваюсь і на цей раз знайдемо того, кого шукаемо)
Ведення сторінки в Instagrsm.
Якщо ти починаєш і хочеш спробувати себе - то це тобі!!
Нам цікава твоя ініціативність та сучасність.
Ми пропонуємо: товар, що продається, матеріали для створення контенту та свободу дій для твого розвитку.
Наші побажання: 2-3 публікації на тиждень, 3 сторіс все, що ти запропонуєш))
Ніша - меблі.
Якщо це для тебе – пиши)
Бюджет - 3000 грн.

Одразу відповім тим, хто пише "Да це коштує - 20000грн."!!!!
Так, всі "smm" хто сплатив шалені гроші за навчання від "спеціалістів інстаграм", де перше чому навчили: "Будеш мати 4 проекти по 500$ і з легкістю відіб´єш вартість навчання за місяць"))) так і думують. Але нажаль не маємо свій бюджет на начальному етапі співпраці і чесно про нього кажемо.

Дякую всім, хто дочитав, а кому цікаво, пишіть в особисті повідомлення
Дівчина Гілмор• 02 июля в 23:03
Думують = думають
нажаль = на жаль?
Ви серйозна компанія?

автор Просто Марічка • 02 июля в 23:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Думують = думають
нажаль = на жаль?
Ви серйозна компанія?
Смотря что Вы подразумеваете под ’серьезностью’. Если ошибка в текте - это про серьезность, то наверное - нет)) Да я тоже могу ошибиться, когда пишу))
fikysss• 02 июля в 23:06
Подросток 17 лет, подойдёт?
автор Просто Марічка • 02 июля в 23:12
Ответ дляfikysss
Подросток 17 лет, подойдёт?
Так,пишіть в особисті
Christ1na• 03 июля в 00:02
Ну 3 тисячі це взагалі не серйозно, це ж повинна бути креативна людина, а не просто аби що виставити. Підійде тільки якщо у вас взагалі не буде претензій до контенту
BigSize_• 03 июля в 07:55
Видео для сториз Ваше?
автор Просто Марічка • 03 июля в 10:16
Ответ дляBigSize_
Видео для сториз Ваше?
Так
автор Просто Марічка • 03 июля в 10:18
Ответ дляChrist1na
Згодна. Якщо буде розуміння, що людина креативна, ми підходимо один одному - передивимось бюджет)