Пожмаковна• сегодня в 14:35
Вступ в спадщину
На мене оформлений заповіт на квартиру, власник якої помер.
Я проживаю в Чернігівській області. Власниця квартири до 01.02.26 проживала в Київській області, але з 01.02.26 фактичне місце проживання було в Чернігівській області, але прописку не міняла
20.06.26 вона померла.
Куди краще подавати документи до нотаріуса на вступ в спадщину в Київській чи Чернігівській області? І який перечень документів потрібно?
Можливо порекомендуєте щось чи дасте поради як переоформити особові рахунки на воду,світло? Це відразу потрібно робити чи коли вже вступлю в спадщину?
20.06.26 вона померла.
Пожмаковна
• сегодня в 14:37
Підкажіть, чи можу я робити там ремонт, чи потрібно чекати вступу в спадщину? Це впливає на щось?
Оченьценная• сегодня в 14:38
Разве зависит от области? Мы совсем в другой области все вопросы решали. Но жилье было на оккупированной территории, так что хз
13чудоСВЕТА• сегодня в 14:39
Подавать нужно там, где недвижимость
И вам придется еще брать справки с цнапа о том, кто там прописан, нотариус попросит
Ничего не заключать и ремонты не делать, пока не ваше оно
13чудоСВЕТА• сегодня в 14:40
Ответ дляПожмаковна
На ваши финансы, если найдутся ещё наследники
Кнопус• сегодня в 14:40
Ответ дляПожмаковна
А якщо ще знайдуться спадкоємці? А ви вже ремонти поробите?
Папина дочка• сегодня в 14:43
да делайте ремонт спокойно,
это ваше уже.
конечно, идите к нотариусу
это ваше уже.
конечно, идите к нотариусу
13чудоСВЕТА• сегодня в 14:44
Ответ дляПапина дочка
да делайте ремонт спокойно,
это ваше уже.
конечно, идите к нотариусу
это ваше уже.
конечно, идите к нотариусу
Не автора, и не будет автора ещё полгода минимум
А там, как повезет с родственницей
Пацака-задирака• сегодня в 14:46
Ответ дляКнопус
Так у автора заповіт. То це тільки через суд і довга пісня
Пожмаковна
• сегодня в 14:47
Ответ для13чудоСВЕТА
А там, как повезет с родственницей
Родичів наче немає ніяких.
Підкажіть які документи ще потрібно нотаріусу?
Чи є різниця до державного чи приватного нотаріуса подавати?
13чудоСВЕТА• сегодня в 14:48
Ответ дляПацака-задирака
Если у умершего есть близкие родственники инвалиды или пенсионеры, им положена часть в любом случае
13чудоСВЕТА• сегодня в 14:51
Ответ дляПожмаковна
Родичів наче немає ніяких.
Разница в скорости и в цене
Я например не могла попасть к государственному
А к частному попала за день
Просят ваши доки, заповит, доки на недвижимость, право собственности, тех паспорт, свидетельство о смерти
Далее попросят справку с цнапа
Её заказывать надо и ждать, дней 10 было
Приносите справку и тогда ждут полгода уже, вдруг кто ещё заявится
Не заявится - оформят на вас доки
А к частному попала за день
Далее попросят справку с цнапа
Не заявится - оформят на вас доки
Кнопус• сегодня в 14:51
Ответ дляПожмаковна
Родичів наче немає ніяких.
Ваші документи, на квартиру , свідоцтво о смерті.
Приватний на пару тис дорожче, а так без різниці.
Пацака-задирака• сегодня в 14:52
Ответ дляПожмаковна
Родичів наче немає ніяких.
Різниці немає. Приватний швидше без черги.
Заповіт, всі свої документи і документи на майно. Також довідка про зареєстрованих осіб
Кнопус• сегодня в 14:52
Ответ дляПацака-задирака
Заповіт завжди можна оспорити , та і нижче відповідь по пенсіонерам та інвалідам.
Локшина на вухах• сегодня в 15:02
Ответ дляПожмаковна
Родичів наче немає ніяких.
У приватного буде ще дешевше, ніж у державного. Також приватний все чітко пояснить.
Чоловік оформляв спадщину пару місяців тому.
Ремонт краще робити після того, як в спадщину вступите.
МамОмужа• сегодня в 15:31
Тільки Київська обл. Треба ваші документи паспорт і ІНН, свідоцтво про смерть, всі документи на майно. Дехто з нотаріусів вимагає навіть справку про причину смерті. Питайте, я в процесі. Я обійщла декількох нотаріусів, щоб зрозуміти, які умови співпраці мені підходять. Бо вимоги дуже різні, чомусь)) Хто вам померла?
МамОмужа• сегодня в 15:40
Ответ для13чудоСВЕТА
Не близкие, а относящиеся к 1 и 2 степени родства.
13чудоСВЕТА• сегодня в 15:41
Ответ дляМамОмужа
Ну так это не дальние ))
МамОмужа• сегодня в 15:43
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну так это не дальние ))
Я к тому, как это звучит в законе) Потому что двоюродные вроде тоже не совсем дальние, тети, дяди тоже. А права уже не имеют.
Сама не знаю• сегодня в 15:47
Ответ дляПапина дочка
да делайте ремонт спокойно,
это ваше уже.
конечно, идите к нотариусу
это ваше уже.
конечно, идите к нотариусу
Ну, милая, завещание можно оспорить, а вдруг есть другие претенденты?)))))
13чудоСВЕТА• сегодня в 15:48
Ответ дляМамОмужа
Согласна
МамОмужа• сегодня в 15:55
Ответ для13чудоСВЕТА
Согласна
Я когда досматривала свою тетку, у нее нет никого вообще (муж давно умер, детей не было) и ходила в соц службу, чтобы хоть кто-нибудь иногда к ней наведывался, потому что я не могла сидеть круглосуточно возле нее в селе, мне говорили вы племянница, вы должны досматривать. А как до наследства, то я группа 3, там, где чужие люди)) И заплати все налоги с той халупы.
Пожмаковна
• сегодня в 15:55
Ответ дляМамОмужа
Можна сказати вона мені ніхто. Це рідна тітка мого вітчима. Ми її доглядали, просто вважаю не рідною бабусею
Видящие_помогите• сегодня в 15:56
Ответ дляПожмаковна
Подавати там де була прописана померла. Якщо ви не були прописані разом, то у вас термін до півроку. Світло, газ можна переоформити, коли вже будете мати на руках «Свідоцтво про право на спадщину».
МамОмужа• сегодня в 16:01
Ответ дляПожмаковна
Тоді вам треба потихеньки збирати всі довідки. Про її братів, сестер, чоловіка, дітей і батьків. Ну і готуйтесь до податків по 3 групі 5%+5%.
Видящие_помогите• сегодня в 15:58
Ответ дляПожмаковна
Тоді ще будете сплачувати податок
Фоточки нема• сегодня в 15:59
Ответ дляПожмаковна
Вступать в наследство вы будете в том городе, где расположена квартира, ремонт можете делать, но до полугода как то не очень хорошо это, лучше подождать