Свекруховна• Изменено 04 июля в 17:41

Вам повертали кошти на ринку, якщо ви повертали товар?

Купила в магазині на територїї ринку штани. Але приміряючи їх вдома, зрозуміла що вони мені не підходять взагалі. І коли я приміряла ще інші які там були то мені вони то малі то великі.
Тобто я хочу їх повернути і забрати гроші. Точно ні на що не міняти.
Поїхати зможу в понеділок.
Бірки на місці, я їх лише вдома приміряла.
Чи є в мене шанс що кошти повернуть?
І як вчинити правильно, якщо мені відмовлять?
Зробіть вибір:
вже голосів: 12
Повертали без проблем
Не повернули
Тільки обмін був
Інший варіант
Пффф 100%• 04 июля в 17:41
Да, возвращала, всегда без проблем

Губи з філером• 04 июля в 17:43
Возвращала с проблемами. С жалобами директору рынка и с угрозами обращаться в службу по правам покупателя. Рынок Троещина
Губи до вух• 04 июля в 17:44
Повертала, прийняли
автор Свекруховна • 04 июля в 17:48
Я ще відразу після дому хотіла поїхати але поки б я доїхала там би вже було зачинено. Понеділок це не пізно? Чеку не давали.
Боюся що скажуть Ми не приймаємо назад! або Ми вас не памятаємо! Або запраонують обмін, але я нічого втних не підібрала собі.
автор Свекруховна • 04 июля в 17:48
Ответ дляГуби з філером
То вони все ж таки прийняли? Повернули кошти?
Ацетилсалициловая кислота• 04 июля в 17:49
Ответ дляСвекруховна
Примут, либо со скандалом, либо без. Все зависит от барыги, а то что чек не дали, не страшно. Бояться должны они, а не мы
Борщик• 04 июля в 17:53
Не повертала, але вони мають прийняти повернення
Эскиз бесконечности• 04 июля в 17:57
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А им чего боятся? Барыг не видела - одни тётки - продавщицы за %
Вообще, для меня там всё г... Для кого? Для пенсии или...
Борщик• 04 июля в 17:57
Ответ дляЭскиз бесконечности
Які ще бариги? Ті, що в 90 стих?

Эскиз бесконечности• 04 июля в 17:59
Ответ дляБорщик
Які ще бариги? Ті, що в 90 стих?
Про барыг начала другая советчица. Я ответила, что не вижу.
Ацетилсалициловая кислота• 04 июля в 18:02
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну почитайте определение ’барыга’. Да, они работают за % плюс на цену которую поставил хозяин они накидывают сверху.
Міняйловна• 04 июля в 18:04
Ответ дляСвекруховна
Главное,без наездов с позитивным настроем
Эскиз бесконечности• 04 июля в 18:05
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мне это не нужно. Но вы всё пояснили. Но это всюду так, и в маркетах тоже - купил за 1, продал за 2
автор Свекруховна • 04 июля в 18:23
Ответ дляМіняйловна
Дякую за пораду
Зяблик протестант• 04 июля в 18:28
Не хожу на рынки лет 20 точно.
Цікавий писочок• 04 июля в 18:36
Мені повертали.
Але я домовлялася про можливість повернення.
Губи з філером• 04 июля в 18:57
Ответ дляСвекруховна
Да
Цветочница• 04 июля в 23:48
У мене не взяли на повернення подовжувач. Те, що вилка не влізла в розетку не було прийнято за аргумент.
автор Свекруховна • 07 июля в 12:23
Вчора поїхала в магазин, почснила що не підходять, без слів віддали кошти, навіть не запитали за бірку.