Доль Чекомбана• 1 час назад
Перша страва. Прошу поряди
Щоб Ви зварили на перше.
Справа в тому, що наша столова стала ремонт на два місяці. А я так давно готувала перші страви, нічого в голову не приходить. Дизорієнтована .
Прошу поради. Щось таке, що не набридає( окрім борщу, борщ запасний варіант)
АБВГДейка• 50 минут назад
овощной суп, рассольник, гороховый, зеленый борщ, капустняк.
смотря какие есть продукты.
Блиск думки• 45 минут назад
Купите смесь замороженную в маркете. Бульон сварить, туда смесь и зелень. Быстро, удобно и вкусно
Леді_Капуста• 28 минут назад
Я варю бульон літра 3, а потім з нього супи овочеві.
Сьогодні з брокколі, завтра з горошком, післязавтра - з кабачками / це як приклад/. І часу забирає мало.