Почемучка• 1 час назад
Взуття на літо
Чорні ,білі ,чи червоні .Якого кольору вибрати на літо
Зробіть вибір:
вже голосів:
Чорні
Червоні
Білі
Дона Ко Ко• 1 час назад
Как будто их можно носить и не летом. Выбрать любые, которые будут подходить к вашему гардеробу или в цвете, которого у вас еще нет.
Тарабарщина• 1 час назад
Не уявляю, що у мене повинно бути в голові, щоб я у незнайомих мені пані питала, що мені краще купити.
Вони ж не знають що і як я ношу, вони не знають мій стиль.
Почемучка
• 1 час назад
Ответ дляТарабарщина
У вас в голові і не має нічого ,з першого разу помітно ,нажаль 🤣🤣🤣🤣🤣
Та_все_ок_будет• 1 час назад
Если не брать во внимание модель, то практичнее белые, они подо все. Черные как то не по летнему, а красные не ко всему пойдут. Но конечно, модель мягко говоря не ахти, чудная какая то.
Тарабарщина• 1 час назад
Ответ дляПочемучка
Ну, якщо в мене немає нічого в голові, то ти теж пустоголова дурепа.
Ти це хотіла прочитати?
Шикаю і викаю• 1 час назад
Ответ дляПочемучка
а ви пані обізнана.
купіть собі вже ті копита та заспокійтесь
Почемучка
• 1 час назад
Ответ дляТарабарщина
Ти це хотіла прочитати?
Да......Без слів .Рівень пусто .Навіть відповідати не зручно .
Почемучка
• 58 минут назад
Ответ дляШикаю і викаю
а ви пані обізнана.
Без слів, аналогічно 🤣
Бідося• 57 минут назад
Ответ дляПочемучка
Без слів, аналогічно 🤣
А під Ваш стиль цей жах підходить?
Почемучка
• 56 минут назад
Ответ дляБідося
А під Ваш стиль цей жах підходить?
Бідося,під деякі речі
Тарабарщина• 56 минут назад
Ответ дляПочемучка
То тобі незручно того, що ти дебільні босоніжки хочеш натягнути на таку ж голову
Почемучка
• 55 минут назад
Ответ дляТарабарщина
Ви жахлива ,неврівноважена особистість
Тарабарщина• 54 минуты назад
Ответ дляБідося
А під Ваш стиль цей жах підходить?
Який стиль може бути у женсчины, котрій сподобались ті копита?
Хіба шо конячий...
Зрадорозганячка• 54 минуты назад
Ну ок кто за белые проголосовал? Зачем? От куда оно? Быстро станет не белым. Чёрные конечно же. И именно эта модель в чёрном смотрится актуальней.
Запароленое одеяло• 54 минуты назад
Автор, у пінтересті вбийте tabby shoes outfit
Тут такий стиль може привести до приступів екзорцизму
Дикая Роза• 53 минуты назад
Но, думаю, это неудобно, при ходьбе этот палец будет всячески искать выход) И постоянно цепляться, по крайней мере, так выглядит на фото. Летом обувь должна быть с должной амортизацией и как можно более комфортная.
Тарабарщина• 53 минуты назад
Ответ дляПочемучка
Ви жахлива ,неврівноважена особистість
На себе подивись , чмо.
Почемучка
• 53 минуты назад
Ответ дляТарабарщина
Хіба шо конячий...
ви ,емоційно нестійка
Запароленое одеяло• 53 минуты назад
Ответ дляЗрадорозганячка
А чого воно стане не білим? Для кого біле взуття тоді роблять) для привидів чи що)
Бідося• 50 минут назад
Ответ дляПочемучка
Бідося,під деякі речі
Наприклад, що можна вдягнути під це?
Почемучка
• 50 минут назад
Ответ дляТарабарщина
Фантазуйте далі.
Тут і так все видно ,злобна жіночка
IQ 80• 49 минут назад
Тут чтото перемудрили. Без резинки такая модель не держится на ноге, а резинка есть только одна по цвету и ширине.
Я представляю только один вариант - черная матовая кожа. Остальное выглядит убого.
Тарабарщина• 48 минут назад
Ответ дляПочемучка
Неадекватна
А звідки в такій дурнуватій темі з дурнуватим пустголоовим автором взятись адекватним?
Яке їхало - таке й здибало.
Тарабарщина• 47 минут назад
Ответ дляПочемучка
Тут і так все видно ,злобна жіночка
Це ти про себе? Таки так!
IQ 80• 47 минут назад
Ответ дляПочемучка
Тут і так все видно ,злобна жіночка
А так вы вот что за фрукт. Жалоба на рекламу. Предлагаю присоединяться.