ДаЗдраПерма• 12 июня в 19:29
Піджак
Який краще купити на літо ?Носити коли прохолодно
Зробіть вибір:
вже голосів:
58
1
2
3
4
3
2
1
Тень льва• 12 июня в 19:31
Они вообще все абсолютно из разных опер) 2 и3 это точно из Тоски)
Если визуально то 4 и первый норм)
Если визуально то 4 и первый норм)
2
автор
ДаЗдраПерма
• 12 июня в 19:32
Ответ дляВероятненько
Залежить від того, який у вас гардероб
Мені підійдуть всі,в основному на прохолодні дні ,під джинси .4 є ще білий
автор
ДаЗдраПерма
• 12 июня в 19:33
Ответ дляЦаревна в уггах
Я б бомбер шукала.
Який ,всі з вишивкою ?
2
1
Царевна в уггах• 12 июня в 19:35
Ответ дляДаЗдраПерма
Який ,всі з вишивкою ?
Ні, без вишивки. Щоб можна було комбінувати і не виглядати якось урочисто. Але за потреби комбінувати з сукнею романтичною чи спідницями.
2
ШанельКуКу• 12 июня в 19:43
Мені джинсові взагалі не подобаються. Ніколи їх собі не купувала, вони якісь безлікі. А 3 і 4 варіант це моє. Але просто на прохолодний день з джинсами більше 4 підходить. Третій парадно вихідний, але з актуальною на зараз застібкою.
2
1
Бензопирен• 12 июня в 19:44
В мене є джинсовка і піджаки
З вашого тільки 1 обрала б. Всі інші для бабусі
З вашого тільки 1 обрала б. Всі інші для бабусі
1
Не їм після шостої• 12 июня в 20:10
Ответ дляДаЗдраПерма
Мені підійдуть всі,в основному на прохолодні дні ,під джинси .4 є ще білий
То не Ваша тема про голубой костюм была? Очень уж стиль похож...
1
Не їм після шостої• 12 июня в 20:11
Ответ дляДаЗдраПерма
Який ,всі з вишивкою ?
Вы, кроме базара и Инсты, другие места не рассматриваете? Ну, что-то, типа, Зара, H&M, New Yorker и т.д.?
2
автор
ДаЗдраПерма
• 12 июня в 21:32
Ответ дляНе їм після шостої
Вы, кроме базара и Инсты, другие места не рассматриваете? Ну, что-то, типа, Зара, H&M, New Yorker и т.д.?
Живу нажаль в маленькому місті ,не має такого
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу