Вітаю.
Дівчата, я більше фізично не можу терпіти ці обстріли, тому вирішила вивозити малу на дачу. Їй 1.3. машини наразі немає, вирішила їхати на таксі.
Питання наступне: якщо я викличу убер, чи дозволяють вони встановлювати дитяче крісло позаду? Не буде із цим проблем?
Послугу з твариною - я знайшла. З дитиною - не знайшла.
Підкажіть будь ласка, хто знає.
Дякую.
Підкажіть будь ласка, хто знає.
Дякую.
ЖонДуан• 1 час назад
Викликаєте звичайне, в нотатках водію пишете, що з дитиною і мажете свою крісло.
Кукусикиииииии• 1 час назад
Вы представляете цену такси? Не то, что тревога, а намек на обстрел и цены летят в космос.
Лучше до конца лета снимите квартиру в каком-нибудь уютном маленьком городке на ЗУ.
Ответ дляКукусикиииииии
На квартиру в мене грошей немає. На таксі поки що є. Пише до 1500 грн. 43 км
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляAlanjis
Квартиру можно за 10 тыс снимать.
Ответ дляКукусикиииииии
Квартиру можно за 10 тыс снимать.
Я в декреті. Працюю онлайн, не дуже напружено, бо часу немає. Грошей вистачає на памперси, харчування собі і дитині і всьо. Я не можу собі зараз цього дозволити. До того ж є дача, за яку не треба платити, тільки доїхати.
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляAlanjis
Оттуда нельзя работать?
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляAlanjis
Та можна ) тільки кількість грошей від цього ніяк не зміниться. Більше ніж 2-3 проекта я зараз по часу просто не можу взяти.
Но такси не нужно ездить, плюс спокойней спать будете.
Мааарковная• 1 час назад
Може є дачний чат. І мабуть є люди, які постійнл їздять в місто. Тож можна там знайти того, хто підвезе набагато дешевше. У мене дача 50 км від Києва і багато, хто бере попутників і є з ким поїхати і їдуть за 200-300 грн.