Майже 30 років вже живу. І вже все найкраще позаду. Чого я так довго живу?
Трільчиха• 1 час назад
Блядь, тут дети гибнут. Просто ложатся спать и не просыпаются. А ты сидишь, ноешь целый день: я стараааяяяя. Ты больная на голову, иди лечись.
Йосип_молодий• 1 час назад
В Україні стільки людей загинуло, стільки діток, вони б все віддали, щоб жити й радіти життю. І тут на контрасті Настя, яка сидить у Великобританії і ниє, ниє, ниє...
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Настя, приїзжай в Київ. Ти ж хотіла! Тут зараз дуже весело. Ти сидиш в безпеці і від нічого робити ниєш. Достала
Ответ дляЗ царем в голові
Девушка. вы антидепрессанты принимаете?
Ні, я на них розтовстію і стану ще страшнішою
Йосип_молодий• 1 час назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Який тупий тролінг.
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Зато жить захотите
Посмотрите сколько полнннньких девочек, в парах с мужчинами.
Ответ дляЙосип_молодий
Я би не проти замість них загинути. Всоє все віджила, то краще молодь і діти будуть жити
Летюча помилка• 1 час назад
Займите свою жизнь полностью работой и думать не будете о лишнем, такие мысли от свобого времени появляются
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Настя, вам не стидно своє ниття писати на київському форуму після сьогоднішнього обстрілу?
Ответ дляЗ царем в голові
Зато жить захотите
Мені це не світить, у мене завжди були проблеми з чоловіками. А так хоч у дзеркалі пристойно виглядаю
Ответ дляЛетюча помилка
Я тільки з роботи прийшла
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я про це якраз думала. Чого я не там, може б вже б не було в живих
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Я тільки з роботи прийшла
То почитай бляха новини про обстріл! Совісті вистачає з Англії нити
Ответ дляЯяяКакаджамбо
вище писала про це
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Ти все їдеш їдеш ніяк не доїдеш. Ниття твоя професія
Скіфська пектораль• 1 час назад
Настя, так життя короткочасне, я сама іноді можу посумувати, що час йде і дуже швидко, що молодість все таки краще, але життя це все таки дар і краще його жити, як можна більше. Хто загинув точно хотів жити.
Летюча помилка• 1 час назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Я тільки з роботи прийшла
Знаете, у меня тоже такие мысли как у вас часто, но сейчас сына в колледж надо , все платить, кучу вопросов решать, все на мне, ну не могу ребенка бросить
А вообще планирую много рисовать, это такой антистресс вы себе не представляете
Можно вязать
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляТрільчиха
Я обычно так не пишу,но тут сложно не согласиться((
Ответ дляСкіфська пектораль
А толку від тієї молодості, все одно то ковід, то війна
Ответ дляКинДза
я тогда забираю себе ваши годы.
Забирайте як б віддала якби могла
Застряла• 52 минуты назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Забирайте як б віддала якби могла
Так приїжджайте в Україну, віддавайте
Накладні мюслі• 46 минут назад
Ответ дляТрільчиха
Не всем повезло быть здоровыми. У нее такая проблема и она не справляется. И это ничем не меньше беда умирающих детей.
Шалена невинність• 43 минуты назад
Ответ дляЗ царем в голові
тю, мне 48 и я еще верю
Мне 50, но устала от жизни я тоже где-то в 30
Шалена невинність• 43 минуты назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Страшнее уже некуда, езжайте в Киев, там долго не проживете