Аноним_Русалка• 07 июля в 20:45

Какие стыдные глупости вы делали в детстве?

Начну с себя: зачем-то украла у подружки повторки киндеров, маленький скейтборд пальчиковый (тоже не один у нее был, думаю не заметила), машинку в песочнице.
Это все в 9-11 лет, вспомнила и стыдно стало
РокерША• 07 июля в 21:28
Ответ дляАноним_Русалка
Вообще ни одного за жизнь?
Я вас не совсем понимаю)

автор Аноним_Русалка • 07 июля в 21:40
Ответ дляРокерША
Я вас не совсем понимаю)
Ну за жизнь у вас ни одного плохого поступка?
РокерША• 07 июля в 21:43
Ответ дляАноним_Русалка
То что я считаю плохим- нет, ни одного
автор Аноним_Русалка • 07 июля в 21:45
Ответ дляРокерША
То что я считаю плохим- нет, ни одного
даже по мелочи с точки зрения морали ни одного?
РокерША• 07 июля в 21:50
Ответ дляАноним_Русалка
У каждого своя мораль
автор Аноним_Русалка • 07 июля в 21:50
Ответ дляРокерША
У каждого своя мораль
Ну никого не обидели никогда?
РокерША• 07 июля в 21:52
Ответ дляАноним_Русалка
Ну никого не обидели никогда?
Обратитесь к психологу
автор Аноним_Русалка • 07 июля в 21:55
Ответ дляРокерША
Обратитесь к психологу
Та нашо мне психолог) просто интересно)
парИла я парИла• 07 июля в 22:04
Раніше було соромно дуже за це, а зараз вже ні. З двоюрідним братом показували один одному піськи😅 це років 6-7 було і нас бабця застукала

палка-копалка• 07 июля в 22:17
Наливали у презервативи води і кидали з колокольні. Справа була у недільній церковній школі.
палка-копалка• 07 июля в 22:22
Але те, за що реально соромно: років в 9 заночували на Новий рік у знайомих в гостях. І там була дівчинка, мене на роки 3-4 менша. Ми спали на одному ліжку. Я якогось фіга до неї полізла обійматись, аля, як дорослі. Хрін мене знає, що у голові було. Зараз мені навіть здається, що то був сон. Бо як я могла таке вчудити? До сих пір страшенно соромно. Сподіваюсь, її тут нема і вона це не читає.