Фіфачка• вчера в 23:53

Запитання до тих, хто працює щодня

Саме не сам на себе, не віддалено. А хто щодня збирається і ходить/їздить на роботу з понеділка по п´ятницю на дядю.
Чи є у вас відчуття постійного рабства, невдоволення життям? Що по суті не встигаєте жити. Як не заганяє це вас в депресію, апатію?
Чи ви вдоволені і з радістю біжите на роботу? Вас влаштовує відпустка 1-2 рази на рік і ви все встигаєте?
Поросенка• сегодня в 00:28
Ответ дляГолова колгоспу
Я так раньше делала
Ой дура!!! А потом ушла на другой отдел, прихожу в 8, ухожу в 16 как положено
Намое место пришла другая, задерживается на час
Уходит раньше
И я думаю ото я дурепа!!!
Ну владелец предприятия не может уйти ’на другой отдел’. Печалька)))

Голова колгоспу• сегодня в 00:30
Ответ дляПоросенка
Я была управляющей отделом
Поросенка• сегодня в 00:31
Ответ дляГолова колгоспу
Я была управляющей отделом
И что?))
Поросенка• сегодня в 00:35
А по теме выше правильно ответили - если семья воспринимает тебя как обслугу, то понятно, что будет ощущение белки в колесе. Если же семья вовлекается, и каждый делает то, что может, то остаётся достаточно времени для отдыха. И ощущения ’Пашу без передыху’ нет
Раздражевская• сегодня в 01:11
Ответ дляФіфачка
Так немає коли те бабло витрачати. На подорож один раз на рік?(((
Почему когда ты заработал можешь купить еду одежду поехать куда то раз в пол года
Сизоока бестія• сегодня в 01:19
Ответ дляПоросенка
Очень смешно. Владелец нашего предприятия сегодня приехал в 5 утра (охрана шепнула) и я уезжала в 18.00 он ещё сидел.
Що смешно? До чого ви це написали?
Харчовий тріль• сегодня в 02:34
Ответ дляФіфачка
я працюю на себе майже скільки себе пам´ятаю, були різні види діяльності, наразі вже 15 років вдома працюю, ще й чоловіка присадила, тому ми разом 24/7, декотрі в ковід порозлучалися, а ми тільки більше заробили, бо онлайн-продажі реально отримали поштовх

стосовно вихідних, я на масажі була, й мене масажист запитав, чи бувають у мене такі моменти, щоб я без телефону в руках, щоб не працювала, я подумала й сказала, що нема, навіть вночі пишуть, я до ночі за компом, зранку чоловік, у відпустці мінімум раз на день заходжу відписати з якого числа почнуться відправки, якщо без чоловіка їду, то він тут працює, а й весь час на ’подхваті’, але рабом себе не відчуваю бо люблю свою роботу
Харчовий тріль• сегодня в 02:36
Ответ дляАфродитаПетровна
Нифига. Дома срач разводится, родня и мужья это работой вообще не считают, ’ты же дома сидишь’
навпаки, я, працюючи вдома, встигаю прибрати, приготувати (не в сезон, коли в нас сезон, то чоловік готує), ще й влітку ремонти ми робили до повномасштабки, але тут я вже боюся щось робити, тільки у 2022-му дитину відселили у окрему кімнату, зробили повністю все
Харчовий тріль• сегодня в 02:37
Ответ дляМамзелькіна
а що напихувать? Є альтернатива дорослій людині не працювати? Це життя, воно так влаштовано
є звичайно, в мене є таких пара хитродупих подруг, точніше була пара, сиділи у чоловіків на шиї, а тепер довелося працювати, бо вже не посидиш у пенсійному віці

Ацетилсалициловая кислота• 2 часа назад
Не успеваю. У меня огород еще.
Чучело-Мяучело• 2 часа назад
В мене чудова робота. Гарний колектив. Працюю 5/2 без відпусток. З радістю біжу на роботу. Відпочинок не завадив би але як вже є.
Прикуси Язика• 2 часа назад
Я працюю за класні бабки, не завжди їзду на роботу, в мене все налаштовано, працює без мене, можу з півдня поїхати. Коли працювала на себе теж за класні бабки, про відпустку два рази на рік могла тільки мріяти.
100%• 1 час назад
Ответ дляНе їм після шостої
мои видят, что я занята, и не трогают. срач не развожу, сижу дома на диване. посуду после еды мою в перерыв
А я поняла то, что нужно перерыв делать настоящим перерывом, как на работе. Поэтому забила, и на посуду и на всё. А то поймала себя на том, что у меня не перерыв, а закладывание посуды в посудомойку, походу что-то вытираю, вместо того чтобы просто сесть и поесть, и отдохнуть.