Малая еще та• 08 июля в 16:48

Переказ грошей за кордон

Добрий день! В кого діти навчаються за кордоном - як ви оплачуєте їм житло? Бо укр банки не дають платежі на іноземні IBAN проводити
Майская киска• 08 июля в 16:53
У нас есть группа в вацапе , в котрой мы меняем местные деньги на гривны и наоборот

Манкоголік• 08 июля в 17:14
свіфт-переказ
якщо призначення ’навчання’, то наші банки проводять
Завжди мало• 08 июля в 17:25
Ответ дляМанкоголік
свіфт-переказ
Не-про-во-дят
Манкоголік• 08 июля в 17:27
Ответ дляЗавжди мало
Не-про-во-дят
про-во-дят

я сплачувала місяць назад за навчання сина, через Райффайзен, який виявився дуже вимогливим - але все одно все пройшло, врешті-решт. довелося інвойс від навчального закладу трішки переробляти. а ось Приват, наприклад, менш капризний в цьому плані.
дізнавайтесь в своєму банку, у менеджера
КараПузовна• 08 июля в 17:53
Ответ дляЗавжди мало
Не-про-во-дят
Проводят
Лично ежемесячно плачу
автор Малая еще та • 08 июля в 19:13
Ответ дляКараПузовна
Проводят
Лично ежемесячно плачу
Скажіть, будь ласка, який саме банк? І які документи потрібні?
автор Малая еще та • 08 июля в 19:14
Ответ дляМанкоголік
про-во-дят

Як приват проводить цей платіж? Бо мені скасував
Манкоголік• 08 июля в 19:45
Ответ дляМалая еще та
звертайтесь до менеджера банку з інвойсом, за яким має бути проведений платіж. менеджер розкаже що так, а що не так
Манкоголік• 08 июля в 19:47
Ответ дляМалая еще та
тільки інвойс від закладу, якому ви переводите гроші за навчання і наявність грошей в валюті інвойсу на рахунку. немає на рахунку - вносите кеш через касу, щоб зробити переказ свіфт. принаймні у Райффу було саме так

Ліплю вареники• 08 июля в 20:18
За квартиру не получится надо нашу карту Приват ребенок будет в банкомате снимать
автор Малая еще та • 08 июля в 22:14
Ответ дляМанкоголік
У мене не плата за навчання, а оплата за оренду житла...
Манкоголік• 09 июля в 11:34
Ответ дляМалая еще та
зрозуміло
тоді так, як написали нижче, нашу картку - і щоб дитина сама знімала в тій країні гроші.
я за табір мовний сплачувала нещодавно, в іншій країні, то там і проживання, і харчування в інвойсі було вказано - але то все від мовної школи, як частина процессу навчання, то свіфтом пройшло