Морковку дай• Изменено 1 час назад
Як би ви віднеслися що чоловік оплачує оренду сестрі і мамі?
Ви б йому щось сказали?
Жили всі разом, він мама і сестра, він оплачував все - оренду будинку, комунальні.
Зараз ми хочемо зʼїхатись, шукаємо будинок, там буде теж оренда + комунальні.
Забула додати, мама і сестра працюють, нормально заробляють
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
а где мамин муж?
Мне кажется, что Вы не знаете, что такое чувство такта, корректность и элементарное воспитание. Он умер
Мішечок щастя• 1 час назад
Ответ дляКараПузовна
семья - это не только деньги...
Сможете прожить без них ?
Біток чи ефір?• 1 час назад
А вас же все устраивало раньше, даже странно сейчас об этом тему поднимать. Будете настраивать мужа против его мамы и сестры? Вам это может аукнуться.
Мішечок щастя• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Ви працюєте?
Якщо так, то покриєте свої витрати самостійно
Чи ви хочете, щоб ваш чоловік вас втримував?
Вообще то это нормально, когда муж содержит семью. А кто ее должен содержать ? Сосед ?
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляСамо_достаточная
А до этого вы финансы не обсуждали?
Справа в тому що в цих всіх питаннях він завжди мовчить, наприклад мені потрібно було купити машину, він лише сказав що він допоможе мені вибрати, щоб я просто скидала варіанти, в результаті він за неі заплатив і все перевірив і тд.
Але він словом не обмовився що він заплатить, хоч я і питала, один лише раз сказав що добавить якщо мені не хвататиме.
Мішечок щастя• 1 час назад
Ответ дляГербарія сушу
Автор якщо вас це бентежить то говорити з чоловіком через рот.
Просто без істерик і претензій поговоріть про цю ситуацію і якщо до нього не доходить чому вас це бентежить то скажіть йому що тоді і ви будете так само оплачувати своїм батькам на ту саму суму що завгодно (наприклад кредит). А самі тим часом кладіть цю суму на карту щоб він не знав і ніколи не признавайсь що у вас є заначка.
Повірте чоловік дуже швидко зрозуміє що він не міліонер і що ви також не збирається його утримувати.
Якщо грошей вдосталь то все одно збирайте собі подушка безпеки повірте автор це дуже допомагає в житті мати НЗ за який ніхто окрім вас не знає.
Самый идеальный вариант.
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Чому ви по собі судите, я нікого не збираюся налаштовувати проти когось
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Критично глупий вопрос.
Бо ми одружились і плануємо дити разом
Мама теперь это прошлое?
Жена навсигда?
Подмигашка• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Что именно по вашему мнению я знаю плохо? Мужские приоритеты или отношения с соседями?
да в целом
Подмигашка• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Сорі, а в чому проблема нашому в США платити оренду 6 тис?$
да ни в чем, ни в чем
не отвлекайтесь
Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Если вы эту тему подняли, значит вас это беспокоит. Ваше недовольство им будет понятно, собираетесь или нет.
Куплю орехи• 1 час назад
Дивно виходити заміж і нічого не знати про фінанси чоловіка. Я так розумію з написаного вами, вас ніхто питати не буде чи орендувати той будинок для мами і сестри . Це треба було до заміжжя обговорювати
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Госпадє
ви тупенька.
Сказал человек, который придумал себе мужа и проблем
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
От бессилия тетя перешла на личности
Это одна и та развлекается. Куча тем от нее
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Так может пусть он и ебет кровную родню и обслуживает его родня, а не в семью с женщиной играет?
Можно подумать что он ипет одну жену, и не у кого больше писи нет
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
ну в вашем случае это еще и инцест наверное
У вас помощь только за секс?
А еда?((
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Он гражданин США?
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляПодмигашка
да ни в чем, ни в чем
не отвлекайтесь
Ну напишіть, в чому проблема платити за оренду, саме, тому що він наш?
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Он гражданин США?
От яке це має відношення до мого питання?
Та никада в жизни• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Мій чоловік буде утримувати нашу сімʼю і це без варіантів. Це просто напросто база.
Не залежить ні від чого, працюю я не працюю і скільки я заробляю, основні фінансові трати - 100% на ньому.
Упс, то ви за грощі замуж йдете?
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Я просто хочу понять, что в этой сделке Вас привлекло?
Ответьте, пожалуйста.
Звезда в шоке• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Дійсно, що мені до фінансів власного чоловіка)))
Так наче ж ще не чоловік.
В такому випадку ви або приймаєте його умови, або ні. Ну тоді і сенсу жити разом немає
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Ответьте, пожалуйста.
В якій сдєлкє? В мене немає ніяких сдєлок.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Шикарно
Хорошо что заботится
Не все ж Вам
Делится надо
Так то
Хорошо что заботится
Не все ж Вам
Делится надо
Так то
Вы сестра?
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
А как можно понять замужество с человеком, с которым Вы не обсуждали совместные вопросы существования Вашей семьи.
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Ми обсуждали з ним сумісне проживання
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Ми обсуждали з ним сумісне проживання
Так за что Вы выходили замуж?
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Делайте так 5 раз в день и спина болеть не будет
Угги_в_горошек• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Критично глупий вопрос.
Бо ми одружились і плануємо дити разом
Мне 40 лет , ни дня не работала -содержит брат
Жены уже 3 было
Морковку дай
• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Так за что Вы выходили замуж?
Я виходила заміж за чоловіка, а не за что. Заміж виходять коли є почуття і коли ти впевнений в своєму виборі.