ТрамвайGirl• 10 июля в 20:10
Ми калькуємо Рамзана Кадирова з дебільними вибаченнями. Докотилися
Йдемо шляхом росії і чечні. Соромно за владу, яка згвалтувала дітей України.
Принизила їх за тренера підараса, який ніколи й не був військовим. Який зі спини зненацька почав бити людину. Це не оповіщення. Не перевірка документів. Це злочин.
Коли чинять злочини ТЦК, набагато гірші, бо вбиють людей винних чомусь не знаходять. І покараних тцкунів за вбиства українців нема.
Бабайко• 10 июля в 20:12
За что воюем?
Украина уже давно стала филиалом Северной Кореи, даже не раши и Чечни.
Вишиванка• 10 июля в 20:14
В сенсі калькуємо рамзана? Це зе перед кадировим вибачався, а не навпаки.
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:15
Ответ дляВишиванка
Ви праві.
Саме рамзанка любить такий стиль. Зеленський певне взяв собі на замітку.
Экспертиза• 10 июля в 20:15
Теж не зрозуміла навіщо ці вибачення, ясно що їх змусили силою, гидко....
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:16
Ответ дляДуже чужа
ТЦК просто выполняют свою работу. По сути воевать будут все.
Не брешіть. ТЦКуни вбивають, а не захищають. Герой- тренер з фронту до ТЦК припхався?
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:17
Ответ дляЭкспертиза
Гидко й страшно.
Прививали гідність, історичну память і нагнули дітей, як зеків росії.
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:18
Ответ дляДуже чужа
Насилувати чоловіків в жопу то нові форми роботи ТЦК? Подивіться в Лубінця, якщо пропустили.
Скорая помощь• 10 июля в 20:19
Те і ті чим ми відрізнялися від Росії загинуло в перший рік війни. Ми зараз десь Росія Путіна зразка 2006 року. Тільки там при владі кгбшник, а у нас квнщик. І тупо якісь тємщики, судячі з прихватів
Залатавая• 10 июля в 20:20
Ответ дляДуже чужа
Но не они
Позитивна• 10 июля в 20:22
это жесть вообще. чтобы военный в отпуске извинялся перед гопником-боксёром, который даже не работает в тцк и прочей гопотой. а ещё видно как его запугали и побили перед этим
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:23
З чого почався бунт у Львові? Роман Удут - вибіг з приватної автівки та будучи професійним боксером, вдарив рукою у потилицю молодого хлопця. Це було на очах поліції України яка не зупинила побиття та не затримала Удута за кримінальний злочин. Зараз вся влада України захищає Романа Удута - садиста, яки катував власну дружину та дитину, а зараз почав катувати простих людей вступивши у ТЦК.
Тому Сихів — далеко не історія про перевернуту машину, чи локальна сутичка у Львові, не побутова сцена між «ухилянтами» й «військовими», як це вже поспішає оформити державна пропагандистська машина, а концентрований зріз тієї гнилої, принизливої, інфільтрованої державної реальності, в якій Україна формально воює за свободу, гідність і європейську суб’єктність, але всередині дедалі частіше відтворює малоросійську вертикаль примусу, де людина є не громадянином, не носієм суверенітету, не партнером держави у війні за виживання, а ресурсом, тілом, об’єктом вилучення, одиницею обліку, яку можна зупинити, залякати, затягнути, принизити, поставити перед камерою, змусити вибачатися, а потім ще й назвати це «повагою до військових».
Дуже чужа• 10 июля в 20:25
Ответ дляТрамвайGirl
Зачем вы пишите тут фейки?
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:25
Якщо в групах оповіщення з’являються цивільні спортсмени або люди з незрозумілим правовим статусом (тітушки), то питання вже не в тому, хто саме вдарив, хто кого штовхнув і хто першим перевернув машину, а в тому, хто створив таку практику, хто дозволив стороннім людям бути поряд із мобілізаційним процесом у ролі фізичного тиску, хто видав або дозволив носити форму, хто прикрив це авторитетом ЗСУ, хто вирішив, що військова форма може бути не знаком жертовності, а службовою ширмою для полювання на людей, і чому президент країни говорить про «людей у військовій формі», але не ставить головного питання: хто саме ці люди, на якій підставі вони там були, чи були вони військовими не лише за одягом, а й за статусом, службою.
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:26
Ответ дляДуже чужа
Зачем вы пишите тут фейки?
Подивіться відео.
Аленький носочек• 10 июля в 20:27
Ну послушайте, ТЦКашники они ж не с Луны прилетели. Это же наши с вами соседи, родственники, друзья. Это такие же украинцы. А раз их столько- значит вот такие мы люди, что готовы своих мочить лишь бы спасти свою шкуру.
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:27
А чи хтось бачив прізвища героїв та ветеранських організацій хто заставив вибачатися підлітків перед ТЦК і говорити «слава ТЦК»?
Бо це вже за гранню.
Принцепесочка• 10 июля в 20:28
Надеюсь ваш муж автор где то в окопе 4 год. И ждёт, что его кто то поменяет
Принцепесочка• 10 июля в 20:30
Ответ дляАленький носочек
То другое) вы не в курсе, что здесь продвигают за деревянную монету только то, что скажут выше
60 метрів сметани• 10 июля в 20:31
Ответ дляДуже чужа
Вы совершенно правы. Воевать будут все, кто не сможет сбежать или откупиться. Кадровые военные воевать будут в предпоследнюю очередь, а может до них и ход не дойдет, равно как и до ментов. Но то такое, не будем усложнять.
Скажите, какой вы видите конечную цель войны?
60 метрів сметани• 10 июля в 20:32
Ответ дляТрамвайGirl
Методы ректального криптоанализа и стимуляции. Воспитываем патриотизм, любовь к родине, своим особом новаторским путем
Перша скрипка• 10 июля в 20:33
Ответ для60 метрів сметани
Война без конца и без цели - это и есть цель войны.
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:33
Ответ дляПринцепесочка
Без переходів на особистості, спілкуватися не навчились.
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Оце фіфа• 10 июля в 20:35
Ответ дляАнти-анонім
Хорошо. Почему под анонимом?
Ибо демократия у нас))
Что непонятного? Люди не хотят потом на камеру извиняться
Принцепесочка• 10 июля в 20:36
Ответ дляТрамвайGirl
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Не нормально в стране в которой война устраивать пьяные выходки в сторону военных. Потом утром жевать сопли и извиняься.
Правильно военные пишут до ср@ки извинения. Пусть идут и заменят кого то
ТрамвайGirl
• 10 июля в 20:39
П´ятий рік людолови б´ють ,вбивають жінок ,дітей,інвалідів то норма ,а перевернули машину то піпец кримінал.
Зняти тепер їх-цих бандитів ТЦК на камеру,щоб на колінах просили в Українців за геноцид цивільного населення в Україні.
Скільки молодих життів обірвано через їхні вилови.Скільки не народиться.
Скільки відійшло у забуття молодих життів,які вже ніколи не повернуться з вічності бо трапилася епілепсія в ТЦК.
Пластилин_Колец• 10 июля в 20:37
Ответ дляАленький носочек
Ну так и ястребки в свое время были и своих убивали аж гай шумел. С чего бы людям поменяться. Упыри при любой власти пристроятся.
60 метрів сметани• 10 июля в 20:37
Ответ дляПерша скрипка
Ну не то чтоб без конца, но продолжительная, затяжная, на заказ. И цели у нее имеются, правда они идут вразрез с интересами пересичных, да и с самим существование украинской государственной формации, но ’не на часі’, помолчим, потерпим.