Замурмишка• сегодня в 12:04

Сколько даёте в месяц денег родителям/бабушкам/дедушка?

фан L.O.S.T.• сегодня в 13:30
Нуль цілих хрєн десятих.
І якби був надлишок - не давала б.
Вони все життя просиділи рівно на сраці, дивлячись ящик, дітей не могли нормально прогодувати, а тепер я маю їх утримувати? Ага, біжу.
Роздам потребуючим, допоможу дит будинку, задоначу, але родичам - ні копійки.

Давно без алко• сегодня в 13:30
Ответ дляAnasta25
45т. руб. Маме.
Ви з параші? В Україні гривні
Не зацілована• сегодня в 13:32
Ответ дляЗубная фея
Так що всякого було. Але навулиці не ночувала і по сусідах
То навіть не найстрашніше. Страшно було коли він напивався і перетворювався на звіра. Дуже агресивний, думаю що дах в нього підтікав але на той час ніхто його не лікував. Ножі, сокири, розбивав кулаками скло, кров хлеще, це просто лютий піздєц
АфродитаПетровна• сегодня в 14:02
Та по різному.Іду двічі на місяць,одна мама,везу щоразу продуктів на 3 тис.Окремо миючі,порошок,паста,шампунь,собаці корм.Комунальні по факту,зима більше,влітку меньше,будинок 120 кв.Дома прибираю сама,косаря наймаю,300 грн двічі на місяць,замітає подвірʼя.Зараз наняла медсестру капати 10 днів,бо ноги вже геть слабо,діабет на інсуліні.Щомісяці купую в аптеці більше тисячі таке мінімальнн-тиск,краплі в очі,від цукру.По одягу рідко-халат,ночнушка,білизна.З будинку виходить собаці дати їсти.На ніч памперс сама вдягає,важко вставати.Скоро 80,прийдеться забирати думаю через рік максимум,вже злягає.Думаю тисяч 10 не меньше в місяць,ну але ще сама.Бо скоро буде ще важче.