Тяжка справа• Изменено сегодня в 17:02

Сильна тахікардія

В обід почався дивний стан,нудота трохи тошнота,головокружіння і різна біль в тілі спина,шия руки і всі м’язи. Заміряла тиск норма 104 на 86 пульс 73
Пройшло 2 години почалась головна біль похизувалося і тд пульс був відчутний по всьому тілі і все тіло болить заміряла тиск той же 104 на 87 а от пульс 132
Що в таких випадках робити щоб знизити пульс?
Допоможе валідол?
Алина-1240• сегодня в 17:05
Сделать экг в приступ, если все норм клин клином

Леннон_Жив!• сегодня в 17:05
Анаприлин 40( меньше не надо- он дрянь по качеству. Слабый)
автор Тяжка справа • сегодня в 17:07
Пройшло 30 хв від таблетки зараз пульс 120 а тиск 95 на 89,стан поганий зберігається
автор Тяжка справа • сегодня в 17:08
Ответ дляАлина-1240
Немає такого лише в іншому місті на швидкій
Алина-1240• сегодня в 17:09
Ответ дляТяжка справа
Зачем вы таблетку пили?) 104 это низкое давление...пульс вам пытается поднять его за счет учащания
автор Тяжка справа • сегодня в 17:11
Ответ дляАлина-1240
В мене воно завжи низьке таке,для мене норма від 97 до 110
Алина-1240• сегодня в 17:12
Ответ дляТяжка справа
Вам норма, мозгу вашему нет, вот и запустилась компенсация
автор Тяжка справа • сегодня в 17:16
Ответ дляАлина-1240
Я ж кажу в мене стабільно такий низький тиск і відчуваюсь я з ним чудово,минулий раз був пульс високий разом з тиском 125 на 99 а пульс 123 тоді викликала швидку бо почалась сильна задишка і біль в шиї,сказали що це приступ ЩЗ перевірила щитовидку вузли маленькі поодинокі є але аналізи всі Ок і я їх контролювала також не так давно
Тримаю свічку• сегодня в 17:20
В мене просто в сумці Бісепролол лежить для таких випадків

Зоркая Зорро• сегодня в 17:21
У вас верхнее давление упало, а нижнее высокое для вас. Вы бы не тут совета спрашивали, а если действительно плохо, звонили на скорую и спрашивали что делать. И обязательно расскажите им какие уже таблетки выпили. Такой маленький разрыв между показателями не очень хорошо, чтобы развлекаться самолечением.
автор Тяжка справа • сегодня в 17:25
Ответ дляЗоркая Зорро
А хіба є сенс дзвонити на швидку у нас окрім просто звичайного заспокійливого після якого засинаєш,нажаль нічого не колять при більше гіршому стані відразу везуть в інше місце в приймальне,а для чого мені якщо є ж ліки які знижують пульс, тому і написала тут,можливо хтось знає що допоможе
Я прийняла лише одну табл.валідол і поки все,просто буду контролювати поки пульс і стан і якщо стан збережеться,прийму ліки інші дієві
автор Тяжка справа • сегодня в 17:26
Ответ дляТримаю свічку
Дякую,буду мати на увазі!
Тримаю свічку• сегодня в 17:27
Ответ дляТяжка справа
Дякую,буду мати на увазі!
Він коштує копійки, і швидко стабілізує пульс
Стриптизерка• сегодня в 17:31
Ответ дляТяжка справа
по телефону швидкої можуть дати пораду, що зробити терміново
ТрамвайGirl• сегодня в 17:46
Ответ дляТяжка справа
Есть спец телефон скорой для консультации. Звоните в скорую. Вообще пульс 130 можно скорую вызывать
ЧупакабраЗеБест• 2 часа назад
Ответ дляТяжка справа
Горячая линия «Порада лікаря за телефоном»: Для жителей работает муниципальная линия 15-83 или (044) 235-01-01 (с мобильного).
автор Тяжка справа • 59 минут назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Велике дякую!Зараз піднялась температура і дуже болить в низу спини поперек і все навколо та ноги також,температура 37,5 скоріше за все застудила ноги та нирки.Тому був підвищений пульс біль та нудота
З понеділка пійду на обстеження
автор Тяжка справа • 57 минут назад
Ответ дляТрамвайGirl
Дякую,піднялась температура та дуже болить поперек та ноги
Думаю застудила, тому такий стан був