Б´ю байдики• 2 часа назад

Як ви любите відпочивати?

Активно чи пасивно?
Я просто сплю, їм, йду на пляж, сплю,купаюся, прихожу їм і сплю, йду або на пляж або прогулятися.
Екскурсії на цілий день мене вимотують.
KROX@• 2 часа назад
я пасив
но благо есть активные подружки

Аноним с кешбеком• 2 часа назад
пляж, вечером люблю рестораны и ночные клубы - танцевать
Потом спать, как выспалась - на море )
Помаранчова душа• 2 часа назад
Відпочиваю пасивно. Може бути активно, але це не називаю відпочинком, називаю активним проведенням часу.
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
Є різні відпочинки.Я люблю екскурсії.Останні 3 роки компанія нас возила по екскурсіям.В одному місті 4 дні,є години екскурсій і є вільний час,шопінг,україномовний екскурсовод,кайф не передати.Стільки всього в світі,що просто.А сама я їду до дітей,з ними на море,там вже ранок море,ввечері прогулянки,вечеря десь на вулиці,набережній.Любимо Хорватію,Італію,Іспанію.Це якщо вдається взяти відпустку і маємо здоровʼя.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 2 часа назад
Диван та серіали. Мій активний максимум - барбекю на подвір´ї. На пляж, у парки їздимо тільки заради дітей, сама б в житті не пішла б нікуди. Навіщо? Боженька вигадав диван, а потім поглянув на нього і вигадав мене. Ми ідеально пасуємо одне-одному.
КарамбОлька• 2 часа назад
Пасивно...якщо активно, то залюбки щось готую, печу. Найтяжче для мене це відпочинок за кордоном...
Кумася• 2 часа назад
Екскурсії, нові місця
На пляжі можу полежати пару днів, більше мені нудно
Чорт і Шо• 2 часа назад
Під настрій,до 35 років активно,зараз з кожним роком усе пасивніше і пасивніше
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Люблю активно отдыхать. Тем более ребёнку 7 лет )