КокошинЭль• сегодня в 10:57
Фрилансери, які у вас погодинні ставки на 2026 рік?
Вітаю!
Напишіть по своїм сферам, в кого яка погодинна ставка? І яких замовників більше - з України чи закордонних?
Скільки років працюєте і як підвищуєте ставку - згідно світового ринку фрилансу чи зі свого рівня який росте і потреб?
Трохи злякана• сегодня в 11:00
Оплата не почасовая. +/- получается 8к в неделю. Последнее время один работодатель из Украины
КокошинЭль
• сегодня в 11:32
Ответ дляТрохи злякана
А це встановлена замовником оплата? Чи спільна з вами? Маєте можливість підвищити?
КокошинЭль
• сегодня в 11:33
Ответ дляСплюшка
Работаю на США, часовая ставка 22$ в час
Добре) хай надалі росте
Трохи злякана• сегодня в 12:59
Ответ дляКокошинЭль
Да, он предложил такую оплату. Меня устраивает
Дивне створіння• сегодня в 14:45
Ответ дляСплюшка
А что именно делаете? Вы в айти?